Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas glavna tema u Italiji Mihajlovic...3 puta citirao Kennedyja i naprao show...samo da Sampdoria ne bude jedan veliki show kao reprezentacija

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Mma samo nek' je otisao iz reprezentacije
      Kukaćemo mi za Mihom ako nam postave srpskom Murinja - Aciku Janković.

      Da ne bude totalan off evo kako je ličila press

      New Sampdoria boss Sinisa Mihajlovic is convinced he can keep the club in the Italian top flight.

      The outfit are presently in the relegation zone having collected just nine points from 12 games under the now sacked Delio Rossi.

      “I’m happy to be back here – it’s like coming home,” Mihajlovic, who spent four years as a player with the outfit, stated at his presentation.

      “The players have everything that is needed to get out of this moment.

      “I’m convinced that we can survive, but to do so we will need passion, strength and honour. It won’t be easy, but I don’t give up – ever. We’ll do what we can do by staying united.”

      The 44-year-old, who left his job as the Serbian national Coach this week, made it clear that he was looking for commitment.

      “I don’t want to hear talk about the transfer market or contracts, there is a shirt to wear and honour here,” he added. “Whoever puts this shirt on has to do so with pride.

      “Everyone has to take on their own responsibility. A goal or a misplaced pass doesn’t mean too much for me. But if I see that players are not giving their all then I get really annoyed.

      “I’ll always pick those who I consider to be in the best form. That includes Enzo Maresca, if he’s in good shape then he’ll play.”

      The midfielder didn’t feature in the first team plans of Rossi, but may now be re-integrated after failing to secure a summer move.

      Mihajlovic’s first two games in charge will be against Lazio and Inter – two clubs he played for – and then Catania – a side he has bossed.

      Comment


      • Sa fb strane : Seria A - Balkan

        Barbara Berlusconi: Adriano Galliani će uvek biti deo Milana - Fondacije Milan, šta fali.

        Paolo Maldini će biti generalni menadžer Milana, neko ko će biti sprega između trenera i uprave kluba, dok će sportski direktor najverovatnije biti Pietro Leonardi, bivši mozak Udinesea, sada zaposlen u Parmi. Predsednik Parme je rekao da neće stajati na putu Leonardiju u građenju svoje karijere, a to će biti objavljeno kad Parma uđe u sigurnu luku u Serie A. Demetrio Albertini koji sada radi u Savezu, biće neka vrsta tehničkog direktora.

        Ako Juventus prođe u sledeću fazu Lige šampiona, Marotta će odrešiti kesu. Conte je zatražio dodatna pojačanja za promenu taktike sa 3-5-2 na 4-3-3, u kojoj mu je uz Teveza potreban još jedan krilni igrač. Da li će to biti Menez iz PSG ili Biabiany iz Parme, ostaje da se vidi. Obojica mogu biti dovedena za osam, odnosno 10 miliona eura. Senad Lulić je isto pik Contea, ali Lazio traži 15 miliona eura za bosanskog reprezentativca.

        Inter je ponudio Juventusu Ranocchiu u zamenu za Vučinića, ali je Stara dama rekla da joj isključivo treba novas, pa od tog posla nema ništa.

        Marco Amelia je odlučio da napusti Milan, a čiji će dres nositi ostaje da vidimo u januaru.

        Od Nemanje Vidića u Juventusu ili Romi nema ništa naravno. To je bilo jasno svakome ko iole prati ovu ligu, a Paolo Cannavaro se nalazi na meti Intera, koga vodi njegov bivši trener Mazzari, i Parme u kojoj je ranije nastupao.

        El Shaarawy je odbio da se preseli u Tursku, tačnije u Galatasaray, a Filip Đorđević će biti novi igrač Lazija, ali od juna.

        I za kraj, pominje se da bi naslednik Cesarea Prandellija na klupi Italije mogao da bude Roberto Di Matteo.

        Comment


        • Ne znam kako da protumacim ovaj deo vezan za Vidica, mozda gledam iz pogresnog ugla ali nekako mi je potcenjivacki, da li je zaista ispod casti jednom poprilicno istrosenom 32-godisnjem igracu da predje u neki od vodecih timova Serie A? rekao bih da nije
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ma pusti to, to se neko od ovih klinaca što vode stranicu na fejsu izglupirao u fazonu kako prati ligu i kao nikada nije verovao u tako nešto, prepotentno kurčenje.

            Pominje se povratak Leonarda u Inter, lično me raduje jer dolaskom bilo kog čoveka PSŽ više neće svoje prve transfer mete imati u Seriji A, mada opet sa druge strane Galijani se pominje kao zamena...pa možda dođemo na isto.

            Vidal igra protiv Livorna, FIFA dala zeleno svetlo Juventusu za "five day rule"

            Comment


            • Leonardo solidan operativac, mlad, jeste doveo je prakticno svakog igraca koga su pozeleli i zamislili ali sa gotovo neogranicenim sredstvima... Ne ocekujem da ce Inter da trosi 40+ miliona na igraca pa sve da ima 3 Thohira, morace da se pokaze kao sposoban da pronadje jeftinije a opet dovoljno kvalitetno resenje...
              Galijani, 70 godina, ne verujem da ima mnogo motiva da krece iz pocetka, prica se da prelazi u politiku, videcemo...
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Nije mi vala neko majstorstvo dovesti Pastorea za 40 i kusur miliona
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • sad bas gledam, pokupio covek Silvu, Ibru, Meneza, Veratija, Sirigua, Motu, Mrkinjosa, Kavanija ostavi se vise Italije care ima i drugih trzista

                  Pastore, Lavezzi...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                    sad bas gledam, pokupio covek Silvu, Ibru, Meneza, Veratija, Sirigua, Motu, Mrkinjosa, Kavanija ostavi se vise Italije care ima i drugih trzista

                    Pastore, Lavezzi...
                    Pa i Maxwella je doveo zahvaljujuci Raioli i to za platu od 4,5 miliona

                    Brazilci i Kalco to je bio njegov teritorij...zaboravili smo Lavezzia i Mottu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      Ne znam kako da protumacim ovaj deo vezan za Vidica, mozda gledam iz pogresnog ugla ali nekako mi je potcenjivacki, da li je zaista ispod casti jednom poprilicno istrosenom 32-godisnjem igracu da predje u neki od vodecih timova Serie A? rekao bih da nije
                      Ma nece on nigde ici, produzio je sada ugovor. A i kada ga je trazila Barca nije hteo da ide, cisto sumnjam da bi sada otisao.

                      Comment


                      • opet ispadne Juventus najozbiljniji, od svih vecih je kupio osim od njih, sta znaci finansijska stabilnost i mogucnost odbijanja ponuda, mada ih mozda nije ni bilo, ne secam se
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Dobro ali realno koja budala bi odbila 42 miliona za Pastorea

                          Milanu nisu trebali Balotelli i Matri,34 miliona jbt moralo se to bolje...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nije mi vala neko majstorstvo dovesti Pastorea za 40 i kusur miliona
                            Zeznuto je biti sportski dirketor PSŽ-a, svi gledaju da te ogule do gole kože jer znaju da imaš lovu, i klub i menadžeri, a ti kako na računu brojiš bezbroj sumu nije ti toliko stalo da li ćeš platiti Pastorea 30 i 40 miliona, tako da nema se tu šta zameriti Leonardu. Mada on je uvek išao na kartu da ponudi više od konkurencije jer ima pare, tako je doveo Veratija, Kavanija i tsl.

                            Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            opet ispadne Juventus najozbiljniji, od svih vecih je kupio osim od njih, sta znaci finansijska stabilnost i mogucnost odbijanja ponuda, mada ih mozda nije ni bilo, ne secam se
                            Ne sećam se za PSŽ ali je nudio Real pare za Vidala, ozbiljan presing bio i odbijeno, evo ga danas na pragu da potpiše nov ugovor, ostaje on kod nas bar još dve sezone.

                            Sa Pogobom je drugačija priča koliko sam izvalio, produžiče ugovor ali će u njemu stajati neka vanvasionska "minimalna" klauzula i navodno PSŽ je spreman istu da plati, 60 miliona ako se ne varam...videćemo šta će biti, ali evo juče Elkan se slikao u njegovom dresu, propisno ispozirao, to meni nešto znači.

                            Originally posted by AK47 View Post
                            Milanu nisu trebali Balotelli i Matri,34 miliona jbt moralo se to bolje...
                            Gde nije trebao Baloteli, pa nisi ti gledao pre njegovog dolaska, Alegri izvede napad Krkić-Pacini, samo da se prikolješ ako si navijač Milana, jedino je tu Šaravi malo bio svetla tačka, a Balonja kada je došao izneo drugi deo prvenstva i eto ih danas u LŠ.
                            Last edited by Brajkula; 22-11-13, 12:31.

                            Comment


                            • Ma gledao sam,Balloteli dosao i realizovao penale eto sta je uglavnom radio,a ugusili Faraona skroz
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma gledao sam,Balloteli dosao i realizovao penale eto sta je uglavnom radio,a ugusili Faraona skroz
                                Pa 60 posto golovabili penali istina, ali da on nije došao nikada se ne bi probili do 3 mesta, nije fudbal samo golovi, odvlači on dosta igrače za sobom, lako zadrži loptu, lako odigra dupli, lako se zagradi, lako predibla, rešenje samo kada je čist u glavi, a išlo mu je u prvoj polusezoni da takav bude, lepo ga prihvatili u klubu.

                                Sada opet malo talasa i evo Korijere navodi da ga Murinjo vodi u Čelzi, ja ne verujem, lupeta taj list propisno.

                                Comment

                                Working...
                                X