Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verratti je i sam rekao neki dan da bi mu dolazak u Juventus bio s konja na magarca,a sta li tek misli o Interu s obzirom na trenutno stanje
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ma naravno da i za Kolarova i Kvadrada nema ništa, nego čisto pojačavamo Inter na papiru na deficitarnim pozicijama u najmodernijoj mogućoj formaciji...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Miha lagano izdelio par samara u svlacionici na poluvremenu i prekokrenuli odmah LIKE A BOSS!!!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Comment


          • Prvo poluvreme obeležila slika


            definitivno.

            Comment


            • Daj bože da nije na duže, jedan od najbitnijih igrača, još kad dodaš to da je De Rosi suspendovan, veza za narednih par kola bi bila kao ova trenutna protiv Napolija, Pjanić-Tadei-Najngolan, koja kakva-takva dominira na ovoj utakmici.

              Ubi Roma Napoli, ali nema ko da utera loptu, bez špica se igra.

              Comment


              • Kakav posao je odradio Napoli za Juventus.

                To bi bilo to sto se tice Scudetta.

                Last edited by Rossonero; 09-03-14, 21:49.

                Comment


                • Steta za Strotmana,veliki peh za Romu a mislim da Juventus sada i definitivno ne bi trebalo da ima problema da osvoji novi Skudeto.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Steta za Strotmana,veliki peh za Romu a mislim da Juventus sada i definitivno ne bi trebalo da ima problema da osvoji novi Skudeto.
                    Sad brojimo da osvojimo 100 bodova, čisto da imamo neki cilj, da bude zanimljivo da pratimo. Imamo fore 1 poraz i 2 remija i to bi bilo tačno 100, tj. imamo lufta 5 bodova da prospemo. Msm da nije nedostižno jer od derbi utakmica imamo još samo Napoli i Romu u gostima za 11 kola koliko ima do kraja.

                    Comment


                    • Tesko Brajki , jer kad osigurate titulu onda ce na scenu da stupe Padoin , Peluso i ostali majstori

                      S njima tesko , ali ne i nemoguce
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Tesko Brajki , jer kad osigurate titulu onda ce na scenu da stupe Padoin , Peluso i ostali majstori

                        S njima tesko , ali ne i nemoguce

                        E u pravu si za ovo,bice kao i prosle godine poraz od Sampe na kraju i par neresenih tekmi zbog ovih rezervnih igraca,ali eto imam nade za tu 100-tku jos uvek iako sam danas pizdeo sto je Konte 15 minuta pre kraja meca igrao u formaciji 4-5-1 sto mi je nelogican potez prepustiti nekom da te napada konstantno ali dobro kontam da je hteo da odmori "vaznije" igrace za LE
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Dovoljan je i Peluso da sve ode u pm

                          Brat Callejon resio derbi, cim njega Akan gotivi mora on bit dobar

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Tesko Brajki , jer kad osigurate titulu onda ce na scenu da stupe Padoin , Peluso i ostali majstori

                            S njima tesko , ali ne i nemoguce
                            Ma dobro, u svakom slučaju tu je LE da se i njoj radujemo.
                            Btw. nadam se razlazu sa pomenutima koliko na leto

                            Comment


                            • Roma might consider offers in the summer for the under-performing Adem Ljajic. Their asking price is unknown (GdS)
                              Ne znam koliko je ovo logicno, prodaja Adema na leto.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ma u tekstu piše i da nije određena cena, dakle ako stigne neka pristupačna ponuda.

                                The paper however, are unclear what sort of price Roma will ask for Ljajic.
                                Najbolje tri odbrane vikenda, Bardi pokidao

                                Comment

                                Working...
                                X