Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljajic je odigrao svaki put minimum korektno, neretko i pokidao a Belfodil nije kriv sto ima konkurenciju u ludom Palaciu pa ne moze da dodje do izrazaja... Verujem da ce obojica imati svoje sanse, vece nego do sad, i da nece izneveriti

    po meni u Top najjaci Benatia, 2 primljena gola sve govore, pritom nije igrao tu utakmicu kada su primili drugi gol razlika izmedju sadasnje i proslosezonske odbrane gotovo neopisiva recima. u Flop naravno Matri, prilicno sam siguran da je bio najskuplji od svih u sastavu a znamo svi kakav ucinak ima
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Stare kajle

      Comment


      • http://img593.imageshack.us/img593/221/tcly.png

        Opljačkali kuću i prepoznali ih po trenirkama Juventusa. rofl.gif
        26 Maggio 2013: Roma è Biancoceleste!

        sigpic

        Comment


        • Ali zato ti gradski rival završio Petra

          OFK Beograd wide man Petar Golubovic has revealed that he is on the verge of signing for Roma.

          The 19-year-old is seen as one of Serbia’s brightest prospects, and the full-back/winger has claimed that he will sign for the Giallorossi as soon as possible.

          “Roma? That deal is being finalized,” he told Il Messaggero. “I think that’s going to be concluded in the coming days.

          “My agent is dealing with the contractual side of things. We hope to reach an agreement as soon as possible.

          “It may sound like a cliché, but playing for Roma has always been my dream. I have a Totti shirt given to me when I was five on my wall.

          “I think arriving in January might be tricky, but June will hopefully be okay.

          “I am a right back who can play further forward, and also slot in at centre back.

          “I’m studying Italian at the moment, so I can speak a bit.”
          A ima i ovo

          Roma and Lazio are tracking Heerenveen striker Alfred Finnbogason, according to reports in the Italian Press.

          Gazzetta dello Sport believe that the capital duo are watching the 24-year-old closely, with a view to signing him in January.

          The Iceland international has been in sensational form for the Eredivisie outfit this term, scoring 14 goals in 11 games.

          He could be available for around €7m.

          Comment


          • Alex Song na izlaznim vratim Barcelone tako da ce gotovo sigurno u januaru potraziti novu destinaciju. Najozbiljniji kandidati Milanski rivali koji su vec usli u pregovore sa Kataloncima... znaci Song izvesno na San Siru na zimu, sad da li u plavoj ili crvenoj kombinaciji ostaje da se vidi
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • I ja čitam ovo danas za Golubovića... Kakav je on? Gledao sam ga na jednom ili dva meča i nije se nešto isticao. A da bi prešao iz OF BG-a u Romu moraš da se istakneš.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                I ja čitam ovo danas za Golubovića... Kakav je on? Gledao sam ga na jednom ili dva meča i nije se nešto isticao. A da bi prešao iz OF BG-a u Romu moraš da se istakneš.
                Pa bio je član srpske omladinske reprezentacije koja je osvojila EP, dakle sigurno jako talentovan, a imaš i za dve nedelje OFK Bgd - CZV ako te baš zanima pogledaj, baci okano

                Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                Alex Song na izlaznim vratim Barcelone tako da ce gotovo sigurno u januaru potraziti novu destinaciju. Najozbiljniji kandidati Milanski rivali koji su vec usli u pregovore sa Kataloncima... znaci Song izvesno na San Siru na zimu, sad da li u plavoj ili crvenoj kombinaciji ostaje da se vidi
                Kako bi on obradovao i jedne i druge, au...
                Last edited by Brajkula; 20-11-13, 22:36.

                Comment


                • neka dodje samo da ne pomera De Jonga, covek mora biti zacementiran u 11
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                    neka dodje samo da ne pomera De Jonga, covek mora biti zacementiran u 11
                    Muntari out odmah sad, Song in...msm glupo i da se napiše ovako nešto, podrazumevalo bi se.

                    Comment


                    • A mozda Songica zajebe milanske rivale i ode u Englesku

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Pa bio je član srpske omladinske reprezentacije koja je osvojila EP, dakle sigurno jako talentovan, a imaš i za dve nedelje OFK Bgd - CZV ako te baš zanima pogledaj, baci okano
                        Tu sam ga i gledao. Nije se nešto isticao, imalo je boljih. Moram pogledat tu utakmicu.

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          A mozda Songica zajebe milanske rivale i ode u Englesku
                          nikad se ne zna, mislim da Inter ima prednost jer ce igrati Evropu za razliku od Milana a i finansijski su jaci...

                          - Abate na meti Juventusa, cena oko 12 miliona
                          -El Shaarawy na meti Galatasaraja

                          oba igraca bi mogla da napuste Milan vec u januaru
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Sto se tice ovog Golubovica, znam da sam za momka cuo negde ranije, posle sam se setio da je bio pobednik onog takmicenja Nike: The Chance.
                            Pobednik globalnog Nike “The Chance“ projekta i reprezentativac omladinske fudbalske reprezentacije Srbije, Petar Golubović, zajedno sa svojim saigračima osvojio je titulu prvaka Evrope.

                            Petar je pobednik „The Chance“ projekta u Srbiji i krajem avgusta prošle godine učestvovao je u superfinalu koje je održano u Barseloni. U konkurenciji od 100 mladih i talentovanih fudbalera iz 55 zemalja sveta, Golubović se izborio za svoje mesto i ušao je među 16 najboljih.

                            Za samo godinu dana Petar je prošao put od neafirmisanog igrača, bez profesionalnog ugovora do najboljeg fudbalera u Evropi. Trenutno ima potpisan ugovor sa OFK Beogradom, gde je i debitovao za prvi tim.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment



                            • Novi trener Sampa, veliki patriota i Srbin

                              Comment


                              • Mma samo nek' je otisao iz reprezentacije
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X