Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bomba igrac bas mu fale minute,sila je djecak daj ga u Napoli umjesto onih mrtvaca...

    Mogao bi doci kad mu vec igraju Behrami i Dzemaili,moguce je to
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • legao bi lepo i Napolitancima a i Juveu umesto Asamoe recimo
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ne bi on mogao tu igrati on je klasicno krilo,ubija u ofanzivi i meni se bas dopada kao igrac...

        Strasno je brz i prodoran,umije lijepo da asistira,ma pravi igrac pojacanje za Napoli samo takvo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • De Laurentis je rekao da ce se Napoli jos pojacavati. Shaqiri barem nije nemoguca meta za Napoli.

          Comment


          • De Laurentis lupi neku svotu novca, pa onda potroše tri puta manje jer kao nisu našli odgovarajući profil igrača. Opasan je glumac to, koji još ne može da prežali odlazak Macarija...

            Verujem da Antoneli sigurno stiže...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...i-kamora/65228

              Kakav tekst

              Comment


              • Nije po meni Saciri neki igrac za Juve,ne gotivim ga ni malo i mislim da bi bio suvisan u Juventusu kada bi dosao,neka ide negde drugde sto se mene tice.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Šaćiri da ga stavimo na desno krilo Bog da nas vidi, mada sam ja lično siguran da ćemo dovesti Ćerćija. Napoliju je najmanje potreban u ovom trneutku takav tip igrača, msm bio bi pojačanje sigurno, ali bolje da Napoli uloži nova u odbranu, i eventualno nekog jebenog plejmejkera jer tu najviše gori.

                  Glumac izjavio da će da dune 50m na zimu, a Rafa valjda da mu jepotrebno još 100

                  EDIT: Evo prilike da se neki italijanski klub dokopa ušatog, velika je prednost igranje finala u svojoj zemlji, samo se istog treba i dočepati

                  The 2016 Champions League Final will be played in Italy after Milan’s Stadio Giuseppe Meazza was awarded the event.

                  San Siro, home to Milan and Inter, has played host to the European Cup Final on three previous occasions – in 1965, 1970 and 2001.

                  This season’s Europa League Final will also take place in Italy at Turin's Juventus Stadium.
                  Last edited by Brajkula; 15-11-13, 16:47.

                  Comment


                  • The Serbian FA confirmed Sinisa Mihajlovic is heading to Sampdoria. “I’m not optimistic on his chances of staying with us.”

                    Mihajlovic has been linked with the job for several days, as Delio Rossi was sacked on Monday evening and a caretaker manager put in his place.

                    He is still under contract with the Serbian national side, but ought to be freed after two friendlies this month.

                    “In a few days we will have a clearer idea of the situation,” Serbian Federation President Tomislav Karadzic was quoted as saying in La Gazzetta dello Sport.

                    “I would like him to remain at the helm of our national team, but even if I haven’t spoken to Sampdoria President Edoardo Garrone, I am not optimistic on Sinisa’s chances of staying with us.”

                    Mihajlovic’s final friendly test would be on Tuesday, so he’d be free to take over at Samp from Wednesday.
                    Ode Pils Lajt ipka...ili....ipak da

                    Već čitam o listi pojačanja na zimu, u napadu nišani Pacinija, Đovinka ili Kvaljarelu, Noćerina u vezni red i tsl.

                    Comment


                    • to bi bila prava mera tj prava velicina kluba za Nocerina, neka ga vodi. Matri gratis!
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • A i dosta se smucao po velikanima...

                        Asovi

                        Comment


                        • The Gazzetta dello Sport have today named who they consider to be Serie A’s best and worst signings of the summer.

                          The newspaper has put together two theoretical sides made up of the stars and the flops of the last calciomercato session.

                          Their best XI contains an Argentine strike pairing of Gonzalo Higuain of Napoli and Juventus’ Carlos Tevez.

                          It also includes five Roma players after they won their first 10 League games of the campaign.

                          Turning to their eleven disappointments, Alessandro Matri of Milan and Inter’s Ishak Belfodil are named in a side which also contains Francesco Lodi of Genoa and Roma’s Adem Ljajic.

                          Top XI: De Sanctis (Roma); Maicon (Roma), Benatia (Roma), Campagnaro (Inter), Vrsaljko (Genoa); Callejon (Napoli), Strootman (Roma), Kaka (Milan), Gervinho (Roma); Tevez (Juventus), Higuain (Napoli).

                          Flop XI: Padelli (Torino); Wallace (Inter), Felipe (Parma), Novaretti (Lazio), Ziegler (Sassuolo); Schelotto (Sassuolo), Lodi (Genoa), Biglia (Lazio); Belfodil (Inter), Matri (Milan), Ljajic (Roma).
                          Top i Flop 11 dosadašnjeg dela šampionata po Gazeti. Meni totalno diskutabilno, naravno radi se samo o igračima koji su letos bili objekt nekog od transfera u ligu.

                          Comment


                          • Roma 5 igrača u top.
                            Ne znam kako Adem može biti flop, al ajd.
                            Last edited by HeadBurn3r; 18-11-13, 12:49.

                            Comment


                            • Ljajić a i Belfodil nisu flop, za Bilju ne bih znao jer retko koji meč Lacija sam gledao ali sigurno da taj igrač ima kvalitet. Valas jeste flop, i totalno nepotrebno je dovoden na pozajmicu i to bez prava otkupa u stilu manjih klubova...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Pa ni Ljajić ni Belfodil nisu pružili onoliko koliko se od njih pri transferu očekivalo. Msm kao polaznu tačku gledam mogućnosti tih igrača, daleko veće od trenutnog efekta.

                                Što se Rome tiče, naravno da će imati dosta igrača kada su iskidali ovaj deo pa po automatizmu gotovo sva pojačanja idu tu s obzirom kako su igrali prošle sezone, kotiraju se kao apgrejd.

                                Comment

                                Working...
                                X