Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bio je i tad Pastore precenjen iako je bas jak bio u Palermu, ipak oni nisu klub koji moze sebi da dozvoli da odbije takvu ponudu kakav god igrac bio...
    Milanu su to dve krupne greske a i mislim da su mogli da izvuku jos novca za Ibru i Silvu... Ibra je sam, bar po meni, bolji igrac od Kavanija, ono sto je problem kod njega su godine, mada se to po njemu ne primeti, naprotiv, kao da je sve bolji, a Silva tada najbolji stoper sveta... prodati za 66 miliona a Kavani sam za 60
    Silva 46 - Markinjos 37
    mada mislim da je kljucna greska stopiranje transfera Pata u PSG kada je Tevez vec bio na aerodromu i cekao potvrdu transfera pa da krene za Milano, skupo je kostala Milan ta veza Pata i Barbare, da se to realizovalo ko zna u kom smeru bi krenuo klub, ali to je SBBKBB

    edit: Takvog igraca 60 miliona ne stiti, ja bi to odmah dao a i PSG i Bayern sa lakocom. Real eventualno
    mislim na Pogbu
    Last edited by Miletić; 22-11-13, 12:41.
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Dejan Lazarević rešio Derbi Verone


      zaista zapažena rola Slovaka od ulaska u igru. Inače, dobru priliku je imao i naš Radovanović, no nije imao sreće. Utakmica poprilično izjednačena gde je gol u poslednim sekundama meča presudio. Odlična atmosfera na stadionu se mora istaći takođe.

      Comment


      • Steta za Veronu bas mi je krivo zbog ovog poraza,ali kad-tad su oni morali da padnu u formi jednom...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kakva lopta Nigela za kapitena , koji rutinski rijesava
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Baloteli smešno izvodi penale...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Sve češća pojava da taj čovek promaši penal...

              Comment


              • A Matri tuga nevidjena... Prvo se okrece pola sata oko lopte a posle zicer glavom promaši. Fali mu i samopouzdanje uz kvalitet naravno... Nisam gledao prvi deo meča možda je bilo još nekih situacija sa njim.

                Ipak deluje da će Milan dobiti ovo, igrač više.

                Gledam simulcast, video jednu dobru kontru Napolija koju je Kaljehon zasrao (nešto slično Lukakuu danas)...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Klasika Milan uzima Đenovu i tak godinama....odlični odnosi klubova.

                  EDIT: Sada gladam statistiku na poluvremenu Napolija, ladno bez šuta ka golu na obe strane
                  Last edited by Brajkula; 23-11-13, 20:53.

                  Comment


                  • Jbt, ovaj Matri je dobar samo za manekena, najveca prevara ikada. Balo drugi penal u karijeri promasuje, to je znak da ide on u januaru, i treba da ide...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Od kad su se vratili u najjači rang, 6 mečeva na San Siru 5 pobeda Milan, 1 remi.

                      Predsednik Sasuola je veliki navijač Milana tako da će biti "interesantni" ti mečevi.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Klasika Milan uzima Đenovu i tak godinama....odlični odnosi klubova.

                        EDIT: Sada gladam statistiku na poluvremenu Napolija, ladno bez šuta ka golu na obe strane
                        Losa ti je statistika imao Pipita dva suta na go i to u okvir gola odbranio mu golman
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Losa ti je statistika imao Pipita dva suta na go i to u okvir gola odbranio mu golman
                          http://www.rezultati.com/utakmica/6B...ika-utakmice;0

                          Baguju rezultati slepački.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ne gledaj ih, nesto im se sjebao sistem, malopre pisalo za Real i Almeriju 13 minuta nadoknade, a i dalje pise, sada je 18 minut.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • FantAntonio!!! Il Talentino
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ciao Napoli, kako će sutra Fiorentina i Inter da pojure pobede ako ovako ostane, ne smem ja to da zamislim.

                                Inter ima ok situaciju sada da se ozbiljnije priključi ka gore, Bolonja bi trebala da bude lak zalogaj.

                                Comment

                                Working...
                                X