Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opa evo ga Ljajić u ulozi lažne devetke.

    Comment


    • Sam sebi izgradio poziciju , sad jos da zabije i cao prijatno
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ide Rudi u totalnu ofanzivu, ovo je cak i dobar potez da Mehdi ne popije crveni...

        Ala se sprda Pjanic, ovo nije realno kakve promene kretnje decko ima...
        Last edited by Freshman; 03-11-13, 21:19.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Konacno Vucica primila gol, ajde i neki poraz da padne

          Comment


          • Koliko ovo bole izgleda kada nema Borijela

            Pjanić je jebeni majstor.

            DDR sada na štoperu, sada nzm da li je taktička ili se Benatija povredio, ili ga, kao što kaže Freš, Rudi čuva od crvenog.

            Comment


            • Tek usao u kucu bio sam sto bi Brajkula rekao na nekom hepeningu recite sta se dogadja,kako igraju Miralem i Ademica
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Tek usao u kucu bio sam sto bi Brajkula rekao na nekom hepeningu recite sta se dogadja,kako igraju Miralem i Ademica
                Miralem Pjanić, Adem Ljajić i Ćerći majstori ove igre.

                Rudi se baš izglupirao kao što rekoh na početku, morao je ozbiljniju postavu da izvede, Adem mora da igra, čovek pravi razliku na terenu, ne mogu loptu da mu uzmu bez faula.

                Comment


                • Gotovo, prekinut niz. Sada moze lakse da se dise

                  Comment


                  • Ademova jedina mana,ali jedina je sto se u pojedinim momentima sporije rjesava lopte nego sto bi trebao,nemam vise sta da mu nadjem...

                    Evo drug mi kaze da se Pjanic sprdao danas u nekim navratima,vjerujem da je istina,a sto se tice Rome mozda im je i bolje ovako u neku ruku da se odmore od tog pritiska malo

                    Napoli na -3,igra onaj Jose Maria Callejon za 10 ove sezone
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ljajic da je igrao u prvoj, dobili bi ovo 3:0, kakav Borielo i bakraci. Lik cim usao, druga prica, tecnija igra, Adem i Miralem su telepatski povezani, kakve oni duple odigravaju, kao da se poznaju ceo zivot. Ne moze se reci kiks, kad tad bi morao da padne bod a ne tri boda.

                      Jest' Akane to mu je mana, ali nekad je i bolje da se ne oslobadja, malopre nanizao tri igraca, prolazi k'o od sale, ni Miralem nije zaostajao.
                      Last edited by Freshman; 03-11-13, 21:42.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kakav je bedak kada ti napraviš niz od 10 pobeda i 1 remi od starta šampionata i bežiš pratiocima samo 3 boda.

                        Moram ovo napisati, cenim da nije preterano pristrasno, ali najbolje u ovom nizu trenutno stoji Juve, jer nije sramota izgubiti bodove od Intera i Fiorentine u gostima, pri tom preskočili smo Lacio i Milan.

                        Samo nek je tenzija
                        Last edited by Brajkula; 03-11-13, 21:42.

                        Comment


                        • Moralo je i ovo nekad da se desi.
                          Nije mi jasno zašto Adem nije igrao od početka. Dečko se sprda.

                          E da, Benatija najbolji štoper lige po mom mišljenju. Dečko dominira od početka sezone.

                          Comment


                          • Pjanić igrač utakmice pa ono je bolest šta im je sve radio pogotovo u drugom poluvremenu + fenomenalna asistencija za prvi gol

                            Samo da se Totti vrati a onaj lipicaner zakuca za klupu i nema zime za vučicu.

                            I nikako mi nije jasno kako Adem i Dodo mogu imati prednost u odnosu na Pjanića kad se izvode slobodnjaci, pa ljudi jedva dobace do gola a kamoli šta više.

                            Comment


                            • Napoli ima 5 bas teskih gostovanja za mene,a to su Milan,Roma,Fiorentina,Juve i Lazio.Od prve tri dvije pobjede i jedan poraz sto nije lose,sad protiv Juventusa i Lazia ako bi zabiljezili pobjedu jednu pobjedu to bi bilo odlicno jer cak i u slucaju poraza od Juventusa nakon tako teskih gostovanja bilo bi uslovno receno samo -3...

                              Dobro puca Adem slobodnjake,ali meni onaj Dodo ide bas na zivce decko kad predje centar izgleda kao retardiran,samo se zabije u protivnika i izgleda kao bilde
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Dobar bio onaj slobodnjak Adema prvi kada je usao, nesto u stilu Balea tehnika suta.
                                Ne znam, ali voleo bih da vidim Adema cesce u prvoj, i kada se Totti vrati. Florenzi je dobar timski igrac, bas radi dosta, ali ne bi on meni bio pre Ljajica nema sanse, a i sada je trebao Ljajic u prvu kada nema Tottija i kada onaj panj igra u napadu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X