Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Kakav klizeci Benatie, lik sa sesnaesterca sprint do pola, sprecava ozbiljniju kontru, najjaci stoper lige lagano.
    Meni lično je to Andrea Barzalji.

    Ma Ljajić je meni nekako najviše AMC; ne verujem da bi se snašao u špicu pogotovo kao jedini napadač zbog konstitucije.
    Last edited by Brajkula; 03-11-13, 20:04.

    Comment


    • Ma kakvi, pa ovaj Benatia jos nevidjeni tehnicar za svoju poziciju, a i tvoje misljenje mi je irelevantno kada kazes svojeg igraca, normalno da ce to biti Barzagli.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Ma kakvi, pa ovaj Benatia jos nevidjeni tehnicar za svoju poziciju, a i tvoje misljenje mi je irelevantno kada kazes svojeg igraca, normalno da ce to biti Barzagli.
        Pa nisam a kriv što najbolji štoper lige igra za klub koji ja simpatišem, pobogu si Freš.

        Comment


        • Idemo dalje

          Comment


          • E Ćerći, Ćerći....

            Comment


            • Kakva akcija, kakav pas Balzaretija do Pjanica, ovaj do Strootmana, rutinski...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Rutinski kada Ćerći sve to posmatra, njegov gol 100 posto, puca pored njega a on ladnaj gleda.

                Comment


                • bravo Pjanic, bravo Strootman
                  najbolji stoper lige, bar trenutno, mora se traziti u ekipi koja je primila 1 gol na 10 meceva, ako izdrze jos sat bice i 11... a najbolji u toj ekipi je Benatia, stvar je jasna...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Rutinski kada Ćerći sve to posmatra, njegov gol 100 posto, puca pored njega a on ladnaj gleda.
                    Tanak je meni Cerci, podseca na Diamantija, klasican igrac za male klubove. Nije on toliko kriv, uleteo Pjanic strasno, Balzareti video pas i to je to...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      bravo Pjanic, bravo Strootman
                      najbolji stoper lige, bar trenutno, mora se traziti u ekipi koja je primila 1 gol na 10 meceva, ako izdrze jos sat bice i 11... a najbolji u toj ekipi je Benatia, stvar je jasna...
                      Ja više značaja tu pridodajem jakom veznom redu, kidaju.

                      Originally posted by Freshman91 View Post
                      Tanak je meni Cerci, podseca na Diamantija, klasican igrac za male klubove. Nije on toliko kriv, uleteo Pjanic strasno, Balzareti video pas i to je to...
                      Ćerći i Diamanti su skroz drugačiji tipovi igrača i Ćećri je ovde brate moj kriv sto posto, uleteo bih i ja onako ko Pjanić kada čuvar ni ne pokušava da me zatvori, posle sve ostalo je bila rutina.

                      EDIT: Ako je tanak igrač koji za 10 kola ima 7 golova i 3 asistencije, onda...iznenađuješ me Freš baš, opet si počeo da trošiš opijate
                      Last edited by Brajkula; 03-11-13, 20:25.

                      Comment


                      • Torino napokon počeo da igra ali sve u svemu slabo je ovo.

                        Comment


                        • Meni i Roma ne igra nešto posebno, drkeljišu bukvalno loptu štoperi i ti vezni ispred njig, jednu su šansu napravili i iz iste su i dali gol.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ćerći i Diamanti su skroz drugačiji tipovi igrača i Ćećri je ovde brate moj kriv sto posto, uleteo bih i ja onako ko Pjanić kada čuvar ni ne pokušava da me zatvori, posle sve ostalo je bila rutina.

                            EDIT: Ako je tanak igrač koji za 10 kola ima 7 golova i 3 asistencije, onda...iznenađuješ me Freš baš, opet si počeo da trošiš opijate
                            Ja ih i ne poredim po stilu, nego po mentalitetu, nijedan ni drugi nisu za velike klubove, u tom smislu tanki, skill tu ne nedostaje. Ma statistika je najmanje bitna, lako je zabijati u Torinu.

                            Ova Roma igra koliko treba, na gostovanju, sve takticki odlicno, uz male propuste koji moraju da postoje nakon ovolikog niza.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ja bih rekao da je lakše davati golove u Juventusu nego u Torinu, ovamo ti je partner u napadu jedan npr. Tevez, dok u Torinu Međiorini, Pirlo ti kreira igru a ovamo Gaci.

                              Bio je Ćerći dobar i u Fiorentini, hteo Juve da ga dovede, ovog leta Milan ozbiljan bio, ali škrtario Galijani.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ja bih rekao da je lakše davati golove u Juventusu nego u Torinu, ovamo ti je partner u napadu jedan npr. Tevez, dok u Torinu Međiorini, Pirlo ti kreira igru a ovamo Gaci.
                                Lakse ako si mentalno stabilan da izdrzis pritisak, koji se bitno razlikuje u Juveu, i u Torinu slozices se. U Torinu se sve svodi na njega, normalno da ce imati ovako nabijenu statistiku, jer samo on igra nesto, jer je dobar igrac, ali to ce mu biti i neki domet, kao i Diamantiju, takvi su to igraci, jbg dzaba skill i sve...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X