Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E mater vam magarecu

    Comment


    • Fino ih na kraju izigraše budući kako su se ovi dobro branili do gola.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Mora Florenci da uđe da razdrma, pola gola !

        Obori Roma Juventusov rekord, ode ovo u keca na kraju.

        Comment


        • Dobro se kretao Florenzi, on je stvorio ovaj gol. Cini mi se da ce Roma dati jos jedan do kraja...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ali pogledaj ti samo koliko njih sere jbt,ovaj covjek odbija loptu Florenziju i ona mu opet ide direktno na nogu,sve hoce Romu...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Haj evo jos malo , pa novembar , oni i dalje jedan primljeni , da li Chievo moze da ga da konacno , ja ne vjerujem da ce dati
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ali pogledaj ti samo koliko njih sere jbt,ovaj covjek odbija loptu Florenziju i ona mu opet ide direktno na nogu,sve hoce Romu...
                Morao sav baksuzluk da se okrene jednom, vec sam rekao.

                Ajmo Pjanic-Ljajic da zavrse ovo.
                sigpic

                Comment


                • Može da se kaže da je Florenci na silu probio, ali celu tekmu su bolji rival, meni ovo zasluženo, uopšte se nisam iznervirao s obzirom da ih Juve juri....


                  Rupetina je ovaj De Sanktis a čovek će u 9 meč bez primljenog gola, kakva je prevara ovaj svet danas

                  Comment


                  • Ne znam sta si navalio sa tim da ti je De Santis rupetina, pristojan je to golman. Imao je svojih kikseva, ali koji golman nije.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Haj evo jos malo , pa novembar , oni i dalje jedan primljeni , da li Chievo moze da ga da konacno , ja ne vjerujem da ce dati
                      Na koji nacin , Chievo nije tri puta centar presao.
                      Last edited by Rossonero; 31-10-13, 21:23.

                      Comment


                      • Ovaj mrtvi Pellisier bi nasao nacin da postigne gol samo da igra protiv nas Protiv ovih ne moze meda s' kasike

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ne znam sta si navalio sa tim da ti je De Santis rupetina, pristojan je to golman. Imao je svojih kikseva, ali koji golman nije.
                          Retko precenjen golman, odavno nisam gledao utakmicu da on briljira, uvek jako glupe golove primao, uvek nesiguran....odmah mi asocijacija meč Italija-Rusija generalna proba pred EP, au šta je ono...to sve na osnovu priče da ga veličaju u Italiji, mada Italijani ko Italijani, a i ja kada pljujem Italijana znaj koliko je sati, uvek kod njih vidim bolju stranu pre lošije.

                          Evo Garsija vraća Bredliju za gol u prošlom kolu, nema objašnjenja za ovu izmenu, mada malo je sada i osvežio vezni red.

                          Comment




                          • 10 0 0 , gol razlika 24:1

                            30 bodova

                            Comment


                            • Ljajic odlican, treba vise da igra a manje da ulazi kao zamena, mada ko sam ja da kenjam Garciji, coveku koji jos nema ni poraz ni remi...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • To bi bilo to

                                Comment

                                Working...
                                X