Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Torino za 33 od 33 , spektakularno
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • castitke Romi, 10 od 10 mada ove dve poslednje jedva nekako, fale Totti i Gervinho mnogo... nek sam ja stavio Pjanica za kapitena
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Svaka čast ljudima, nije ovo realno, oboriše rekord lako, moram da ispoštujem tekst o njima u Fokusu, zasluženo


        ...dakle Roma 10 u nizu.

        Comment


        • Sljedece kolo Roma ide u goste Torinu , vjerujem na nastavljaju niz pobjeda.

          bice 11 0 0

          Comment


          • Ma moraju da kiksnu u Torinu, dosta je bilo. Smorise

            Comment


            • samo sutra bez Serie A, onda opet akcija, koliko volim vanredna kola kad ubace
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Ma moraju da kiksnu u Torinu, dosta je bilo. Smorise
                Može Ćerći zajedno sa Ćirom Imobileom da iznenadi, nije da ne može, ali ja tako pred svaku njihovu se cimam teorijama verovatnoće

                Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                samo sutra bez Serie A, onda opet akcija, koliko volim vanredna kola kad ubace
                brate, meni slađe kada je vanredno kolo Kalća nego kada je Liga Šampiona, vežem utorak-sreda-četvrtak milina....mada se ovom kolu za vikend i ne radujem toliko jer mi se poklapa Večiti derbi sa Parma-Juve

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  brate, meni slađe kada je vanredno kolo Kalća nego kada je Liga Šampiona, vežem utorak-sreda-četvrtak milina....mada se ovom kolu za vikend i ne radujem toliko jer mi se poklapa Večiti derbi sa Parma-Juve

                  situacija gde mozak nema dilemu, gledas fudbal tj Calcio ali srce zeza
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Može Ćerći zajedno sa Ćirom Imobileom da iznenadi, nije da ne može, ali ja tako pred svaku njihovu se cimam teorijama verovatnoće



                    brate, meni slađe kada je vanredno kolo Kalća nego kada je Liga Šampiona, vežem utorak-sreda-četvrtak milina....mada se ovom kolu za vikend i ne radujem toliko jer mi se poklapa Večiti derbi sa Parma-Juve
                    Neće Ćerći, on je navijač Rome.
                    Kastan dobio žuti za glupost, tako da neće igrati protiv Torina, tu se očekuje Burdizo. Vraćaju se Majkon i Žervinjo. Strpljiva igra danas, morao je jednom da uđe. Kakav antifudbal igra Kijevo, dobro bi bilo da ispadnu.

                    10/10 lagano. Hajmo još ako se Torino dobije, slobodno neka se piše 12/12. Melje Roma, melje. Na zimu mora da se pojača klupa. Ljajić se odlično nameće, ja bih njega upario sa Žervijasom i Totijom. Florenci jeste veliki radnik, ali je loš u napadu. Ljajiću ne može niko da uzme loptu.

                    Comment


                    • Dobro Roma je i pobedom protiv Udinezea postavila rekord u Kalču. Tih 9 pobeda Juventusa postoje i pamte se u srcima bjankonera iz Torina i to je to...

                      Odgledao ceo meč i verovatno je ovo najslabiji meč Vučice od starta sezone. Sad protiv Torina Balzareti od starta, tu je i Maikon, verovatno i Žervinjo kao i Florenci od starta...

                      Srećom Toti se vraća za paklen raspored koji imaju u decembru...

                      Mehdi Benatia, možda i najbolji štoper lige!
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Il Capitano View Post
                        Dobro Roma je i pobedom protiv Udinezea postavila rekord u Kalču. Tih 9 pobeda Juventusa postoje i pamte se u srcima bjankonera iz Torina i to je to...

                        Odgledao ceo meč i verovatno je ovo najslabiji meč Vučice od starta sezone. Sad protiv Torina Balzareti od starta, tu je i Maikon, verovatno i Žervinjo kao i Florenci od starta...

                        Srećom Toti se vraća za paklen raspored koji imaju u decembru...

                        Mehdi Benatia, možda i najbolji štoper lige!
                        Ja sam na to zaboravio kao da se nikada nije desilo. Sad poceli to spominjat zbog Rome. Nebitan rekord, posebno ako nista ne osvoje

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Neće Ćerći, on je navijač Rome.
                          ne hrani ga Roma hlebom, nema tu ljubavi
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            ne hrani ga Roma hlebom, nema tu ljubavi
                            Hraniće ga ako ga Roma dovede u januaru, što nije nemoguće. On hoće, Roma hoće, hopa-cupa.
                            Negde sam ranije pročitao da je išao u Curva Sud da navija za Romu, čini mi se da se o njemu radilo.

                            Originally posted by Il Capitano View Post

                            Mehdi Benatia, možda i najbolji štoper lige!
                            Blagodarim. Teška životinja, nema izgubljene lopte za njega. Kastan koji je prošle godine bio prosek je sada odličan. Upariš prosek sa jednim vrhunskim i dobiješ dobru kombinaciju. Obojica su zveri ove sezone.
                            Last edited by HeadBurn3r; 31-10-13, 22:10.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ja sam na to zaboravio kao da se nikada nije desilo. Sad poceli to spominjat zbog Rome. Nebitan rekord, posebno ako nista ne osvoje
                              Sa jedne strane da, ali pazi za npr. 10 godina kada se neko bude primakao pa svi kažu rekord drži Roma iz sezone 2013/2014 i tada su igrali taj, taj i taj....rekordi se pamte dok ih neko ne savlada, tako da će ova Roma na neku ruku postaje "večna".

                              Jbg rekord je rekord, a videlo se i po slavlju igrača posle meča koliko im je isti zapravo bio bitan. I što se tiče nas navijača Juventusa i rekorda uopšte nije zahvalna situacija jer upravo taj Kapelov Juve koji je suspendovan te sezone drži neki vagon tih rekorda, ovaj do danas, pa broj nekiih bodova, golova, pobedili sve rivale bar jednom....lupetam u nabrajanju ali malo malo kada čitam naletim na tako neki rekord koji drži taj tim.

                              Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Hraniće ga ako ga Roma dovede u januaru, što nije nemoguće. On hoće, Roma hoće, hopa-cupa.
                              Negde sam ranije pročitao da je išao u Curva Sud da navija za Romu, čini mi se da se o njemu radilo.
                              Čovek je bre Rimljan, ponikao u Romi, igrao ne tako zapaženu rolu tamo...naravno da voli taj klub, ali cenim da neće oklevati da upravo on bude taj za koga će se reći da je prekinuo ovaj Romin niz, ne sumnjam ja u to.
                              Last edited by Brajkula; 31-10-13, 22:10.

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Hraniće ga ako ga Roma dovede u januaru, što nije nemoguće. On hoće, Roma hoće, hopa-cupa.
                                Negde sam ranije pročitao da je išao u Curva Sud da navija za Romu, čini mi se da se o njemu radilo.
                                Mislim da je ipak rijec o vodji jedne podgrupe Rominih navijaca,veliki majstor

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X