Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Cobb i Marshall otvoreni za trade pregovore ako se neko javi sa RBom
    Javljam se.
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Dobro ajde, hoćeš Sankeya .. Jebem ga, nemam šta vredno da ti ponudim, a na Wru sam tanak dosta

      Comment


      • Ne
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Staford,Maclin i Elington za Coba,Milera i Newtona??
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Ma sta ce mi Steford kad imam Mariotu, nemam koristi od Steforda, da ga dajem za Njutona nema smisla nikakvog, Kob je bolji od Meklina, a Elington izlazi iz povrede, stvarno nudis nerealne trejdove.

            Ja kada bih pristao na ovo, oslabio bih na QB i WR, a na RB nista novo ne bih dobio a vec dobijam jednog RB trejdom sa Ljubasinom, tako da sam zakrpio za kratko tu poziciju.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Maricu obrisi sanduce !!!
              Idi vidi predlog za trade ili predlozi nesto drugo...
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Odbija se, ne treba mi dubina jer to vec imam.Malkolm Flojd je u najboljem slucaju treca hvatacka opcija jer se u ovom kolu vraca Gejts.Njemu i Alenu ce najvise da baca Rivers.Ne uzimam WR kojem je QB kanta iz SF.

                Comment


                • Sad ce tim vec da mi lici na nesto, jos da se Julius Thomas oporavi pa od sledeceg kola da krenem u niz pobeda
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Posto je Maricu pun inbox a necu biti do veceras za kompom, neka mi objasni zasto je udaren VETO na trade Yeldon-Crabtree bez ikakvih osnova uzimajuci u obzir da su po NFL rankingu u dosadasnjem delu sezonu, jedan 30i a drugi 33 a da pri tome Krebtri ima vise poena i to oko 10fp za 4 odigrana kola, a prosao je trade Marshall-J.Bell npr...

                    Bez ikakve volje da diskutujem, istupicu iz lige ako mi Yeldon ne bude u sastavu za sutra, uzimajuci u obzir da mi je udaren VETO sinoc i nisam u mogucnosti da uzmem drugog RBa a da mi bude u sastavu sutra jer bi tek u ponedeljak usao u ekipu da sada udarim waiver request.

                    Sustina je da je glavni problem da cu igrati sa igracem manje ovo kolo zbog Maricevog ludovanja.
                    Last edited by Mr.M; 09-10-15, 13:06.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja sam uzeo Crowell-a sa waivera u nedelju pola sata pre pocetka utakmica, samo sto sam poslao request vec je bio u timu, tako da pokusaj i ti ako ne istupis iz lige.

                      Comment


                      • Ne pada mi na pamet, selektivno "deli pravdu" covek, a recimo nije ponistio Metjuz-Hilman izmedju mene i Ljube gde ja dajem boljeg igraca u dosadasnjem delu jedno dva puta, Metjuz 12 a Hilman 24 po rankingu + jedno 20fp vise ima Metjuz u prva 4 kola. Bas ono bez ikakvih osnova ponisten trejd, ali sacekacu da cujem sta Maric ima da kaze, moze biti da je neka greska.

                        Ali u svakom slucaju ako se ne sredi za sutra ne planiram igrati vise ovde fantasy.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Jeldon nema konkurenciju na svojoj poziciji, Krebtri je rizik zato sto nije ni prva hvatacka opcija a ima toliko poena na svom kontu zato sto Ouklend do danas nije imao preterano tezak raspored.A ni zdravlje ga ne sluzi puno, uvek je na ivici da propusti tekmu.U momentu odobrenog trejda je pisalo DNP i sa te strane mi se cinilo da bi Radulov mogao da bude ostecen odmah u startu.Pretprosle sezone propustio veci deo sezone.Jeldon nema TD, ali na svom kontu ima vise jardi nego sto ima Krebtri.Uz to je u par tekmi koriscen kao hvatac.Ima bolje match-up od Krebtrija zato sto sve ekipe iz divizije slabo brane trcanje.Dzeksonvil ocekuje od dobrih odbrana:Bafalo, Dzetsi i Baltimor.Ouklend ocekuju dva meca sa Denverom i San Dijegom, igraju sa Dzetsima i ajde da kazemo da sekondari GB je dobar.

                          Nisam mogao da oborim trejd Hilman-Metjuz zato sto obojica rizikujete, mada mi se i tu cini da malo ide na tvoju vodenicu ali nije ni tako bitno.Metjuz do kraja sezone ce da bude procitan i nece sigurno da bude efektivan kao do sada, Hilman je u najmanju ruku trenutno ravnopravan sa CJ Andersonom i moze da postane starter.

                          Comment


                          • А не капирам, што би уопште одбијао трејдове и измене са слободним агентима? Сем ако се баш види да је огромна мућка, типа Роџерс за трећег ТЕ-а Бафала.

                            Иначе, Линч баш одлучио да ме укопа...
                            Last edited by Урош94; 11-10-15, 18:44.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Rešio Marić da izigrava Šterna, kao kada je onomad oborio trejd Krisa Pola u Lejkerse
                              Last edited by Lord Aleksoni; 11-10-15, 20:46.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Jeldon nema konkurenciju na svojoj poziciji, Krebtri je rizik zato sto nije ni prva hvatacka opcija a ima toliko poena na svom kontu zato sto Ouklend do danas nije imao preterano tezak raspored.A ni zdravlje ga ne sluzi puno, uvek je na ivici da propusti tekmu.U momentu odobrenog trejda je pisalo DNP i sa te strane mi se cinilo da bi Radulov mogao da bude ostecen odmah u startu.Pretprosle sezone propustio veci deo sezone.Jeldon nema TD, ali na svom kontu ima vise jardi nego sto ima Krebtri.Uz to je u par tekmi koriscen kao hvatac.Ima bolje match-up od Krebtrija zato sto sve ekipe iz divizije slabo brane trcanje.Dzeksonvil ocekuje od dobrih odbrana:Bafalo, Dzetsi i Baltimor.Ouklend ocekuju dva meca sa Denverom i San Dijegom, igraju sa Dzetsima i ajde da kazemo da sekondari GB je dobar.

                                Nisam mogao da oborim trejd Hilman-Metjuz zato sto obojica rizikujete, mada mi se i tu cini da malo ide na tvoju vodenicu ali nije ni tako bitno.Metjuz do kraja sezone ce da bude procitan i nece sigurno da bude efektivan kao do sada, Hilman je u najmanju ruku trenutno ravnopravan sa CJ Andersonom i moze da postane starter.


                                Pokusao si da glumis ludilo a i ja sam budala sto sam se uopste prijavio ovde za fantazi, svi moji igraci ce biti dostupni na free agentu od srede, ovo je stvarno nisko od tebe bilo jer uopste nije bilo namere da prevarim Radulova, cak smo pregovarali celi dan oko trejda i onda ti odbijes potpuno realan trejd, ali objasni ti ljudima sto sam ja odustao u pola sezone, stvarno amaterski potez sa tvoje strane.

                                Inace Jeldon je rookie bez TDa ove sezone i igra u mozda najgoroj ekipi lige, ispade po tvojim recima da sam pokusao dobiti APa za Krebtrija. Stvarno sam mislio da si greskom stavio VETO.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X