Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Ma i ja budala gledam te projekcije, pa stavim na osecaj i gotovo. Klupa mi ima vise poena od prve postave. Zahvaljujuci tome Maric ima sanse da dobije mec. Ja i dalje vodim, ali meni ostao da igra samo Ridley a njemu jos dvojica. Molim boga da poludi Ridley pa da izborim nekako pobedu.
    A jos i Giantsi poludeli a ja stavio Broncose za odbranu
    Meni botovi bili maltene prva odbrana dok gubili 5-6 utakmice za redom... a koliko je projekcija govno dokazuje i projekcija poena Filadelfijine odbrane od 1 poen, a oni ostvarili 9, a ja uzeo odbranu Majamija za ovo kolo, projekcija 11, ostvarenih 6... I da, Sproles je samo 1 prebacio projekciju. On svaku nedelju ima 10-12-15, na kraj spadne na 3-4-5. Čisto govno od čoveka
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Kod mene cim Rajs igra kako treba, gazim

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        A tri invalida koja ti igraju u prvoj ti donesu 16.20...

        Tacno bi nekome j*bao majku za one projekcije.
        Originally posted by Maric91 View Post
        Svako kolo se pitam koji je to debil koji sastavlja projektovane poene.Mislim da sam samo dva puta u ovih deset kola presao projekcije, a ostalo u vecini slucajeva daleko ispod toga.Ove nedelje cu biti slabiji za 40-50 poena, a sve u koje sam sumnjao i jesu podbacili.
        Znaci nasilo smo se nas dvojica.I meni prosle nedelje omasili projekciju preko 50. xD Da je Bris bacio koji TD u drugom poluvremenu bio bih zadovoljan sa ucinkom bez obzira sto me je Spiler po n-put zajebao.Bilo je i vreme da mi oba TE prorade, posto su u prethodnih par nedelja bili ocajni.

        Veceras odbrana Karoline da pokaze zasto najbolje uz Dzetse brani rushing i ako moj dvojac iz Karoline odradi sve kako treba, verujem da ce to biti pobeda.Znam ja sta bi trebalo da se desi u domenu teorije, mada najverovatnije ce i moji da podbace.

        Meni je tuga kada moram da stavim Spilera u startnu postavu, a znam da od njega nista necu dobiti ma kolika god mu bila projekcija.A ne mogu da ga droppuje.Zato cu sada biti pojacan njegovim odustvom u narednoj nedelji.

        @Djomla

        Bris mnogo vise na Ingrama i Pjera Tomasa, zbog toga je Sprols treca opcija kada je trcanje u pitanju i s toga tako skroman ucinak.
        Last edited by Ricma; 18-11-13, 17:21.

        Comment


        • Nikad se ne vodim projekcijama, ali popizdim ovako kad mi neki genije projektuje 160+ a jedva dobacim do polovine.

          @Mladen

          Ne da su podbacili, nego nas zakopase. Greg Olsen mi je u prosloj donio mozda 1 bod, tako da u ovoj ocekujem 10

          Comment


          • Brate ako te dobijem, smatram kao da sam osvojio NFL takmičenje s obzirom da sam sjebo seriju Ljubi, a i tebi bih eventualnom pobedom srušio niz od 7 pobeda. Tako da, pazi se !
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ipak se niz nastavlja Vise srece drugi put

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ipak se niz nastavlja Vise srece drugi put
                Bar je Karolina pobedila NE
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Nemoj tako. Odje ima dosta Patriota

                  Comment


                  • Trazim QB-a.
                    Jedini igraci koji ne dolaze u obzir sa moje strane su Green, Welker, Morris i Mathews.

                    Imate fore do sutra uvece da ponudite trade

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Trazim QB-a.
                      Jedini igraci koji ne dolaze u obzir sa moje strane su Green, Welker, Morris i Mathews.

                      Imate fore do sutra uvece da ponudite trade
                      Schaub za Gordona?
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Ajde da se uozbiljimo

                        Svako ko ima 2 dobra QB-a moze lagano da se nagodi sa mnom.

                        Comment


                        • Pobedjen je Maric .. Mislio sam da cu izgubiti ali nisu mu poludeli ovi iz Caroline

                          Comment


                          • Stjuart je podbacio, Smit je za divno cudo bio iznad svoje projekcije.

                            Daj Boze da Mekfaden bude spreman za nedelju, on moze da odredi ishod mog okrsaja sa jevtom.Ako ne bude igrao, verovatno mi se smesi treci poraz u nizu jer ce Dzenings onda da eksplodira protiv Titana.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Stjuart je podbacio, Smit je za divno cudo bio iznad svoje projekcije.

                              Daj Boze da Mekfaden bude spreman za nedelju, on moze da odredi ishod mog okrsaja sa jevtom.Ako ne bude igrao, verovatno mi se smesi treci poraz u nizu jer ce Dzenings onda da eksplodira protiv Titana.
                              Znaci ti si taj Maricu...bice gusto ove nedelje...
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Trazim QB-a.
                                Jedini igraci koji ne dolaze u obzir sa moje strane su Green, Welker, Morris i Mathews.

                                Imate fore do sutra uvece da ponudite trade
                                Oces Riversa

                                Ali neces ni jednog WR da das

                                Comment

                                Working...
                                X