Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja imam crne prognoze, ne pamtim da sam ovoliko puta menjao postavu..
    Neka bolji pobedi!

    Comment


    • Devantea Adams i Mike Davies mi povređeni i izašli iz igre. Tačno sam lepo osetio raspad ove sedmice.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kakvi su ovo raspadi jebote niko ne može 3 boda da prebaci?? U onu stvar više i sa fantazijem

        Comment


        • Može Klejpul.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
            Može Klejpul.
            Ma neka me nabija 13 Klejpula meni je srce puno posle ovog hail marya

            Comment


            • Napokon pobjeda... hvala kurcu vise.

              Comment


              • Mogu li Bersi u minus i zašto ne?

                Foles će da pokida sigurno, tako to ide, ovaj amater iz Bronkosa igra jednu krštenu partiju u 10..
                Last edited by Mark0; 16-11-20, 10:55.

                Comment


                • Veceras sve nade polazem u odbranu Bearsa da zaustavi Thielena. Zadnje dve utakmice su mu losije bile, to me plasi, znaci da sad sledi neka dobra.

                  Comment


                  • E vidiš ja navijam da ih Thielen uništi da ne znaju gde biju

                    Comment


                    • Ako Rođa dođe na meč u svom uobičajenom maniru, neće taj ni videti Tilena ceo meč.
                      sigpic

                      Comment


                      • To je jedino sto me ohrabruje, MNF je znaci bice u centru paznju a opste je poznato da mu se tad muda skupe. Nek se onda uzdaju u Cooka da ih preore pa da i Mark0 i ja budemo zadovoljni

                        Comment


                        • 43 jarde al zato dva TD, tacno sam znao da ce me izjebati, proklet bio na Bozic 2010.

                          Bastia i ja pali 5 mesta dole, trenutno u plej autu, bice klanja do kraja.

                          Comment


                          • Ja bih samo da naglasim da sam imao projekciju 12:1

                            Comment


                            • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                              43 jarde al zato dva TD, tacno sam znao da ce me izjebati, proklet bio na Bozic 2010.


                              Ja sam ladno skocio sa desetog na peto mjesto Pogledaj na sta lici tabela.

                              Comment


                              • Na tabeli je baaaš tesno. 6-7 će verovatno biti dovoljno da neko uđe u plej-of ali će neko s tim skorom ići i u plej-aut.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X