Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verujem da ce se skupiti nas 10, tesko da ce biti ove godine 2 lige.

    Comment


    • Ja sam tu ako treba i ako imate mesta.

      Comment


      • Ja ću igrati. Možda je bolje da komuniciramo putem ligaškog četa ubuduće.
        sigpic

        Comment


        • Da javim da sam tu, forum je užasan, ko je novi komesar lige najbolje da pošalje svima pm, pa preko chata lige da se dogovaramo oko detalja..

          Comment


          • Samo i ja da potvrdim ucesce u ligi

            Comment


            • I ja bi igro..
              sigpic

              Comment


              • Sa Slejvom i Urosem ima nas 10.

                Comment


                • Neki su se javljali i putem fantazija, pa treba usaglasiti sve.
                  sigpic

                  Comment


                  • edit
                    Last edited by Crni Đorđe; 08-08-21, 20:00.
                    sigpic

                    Comment


                    • I ja sam tu

                      Comment


                      • I ja bih igrao 😁

                        Comment


                        • Da li nastavljamo i dalje sa dve lige? Ako je moguće ja bih nastavio, daje neku draž da se takmičimo, neka postavi neko ko je bio u drugoj ligi tamo na fantaziju ko bi igrao i dalje..

                          Comment


                          • Meni se čini da nas opet ima pun k ali iz iskustva vam kažem da je puno lakše organizovati jednu ligu nego 2. Ako nas ima 16 i manje ja bih obavezno jednu ligu. E sad vidim tamo na fanastyu imaju Vladimir, Marko, Dragutin, Aleksandar, Branko i Đorđe da su se javili, jesu oni i ovdje pisali pa ih brojim duplo ili su to neki drugi ljudi? (pretpostavljam da je Vladimir Powerslave, Marko Mark0 i Aleksandar Lord)?

                            Comment


                            • Meni se čini da nas opet ima pun k ali iz iskustva vam kažem da je puno lakše organizovati jednu ligu nego 2. Ako nas ima 16 i manje ja bih obavezno jednu ligu. E sad vidim tamo na fanastyu imaju Vladimir, Marko, Dragutin, Aleksandar, Branko i Đorđe da su se javili, jesu oni i ovdje pisali pa ih brojim duplo ili su to neki drugi ljudi? (pretpostavljam da je Vladimir Powerslave, Marko Mark0 i Aleksandar Lord)?

                              Comment


                              • Da ja sam Aleksandar..

                                Comment

                                Working...
                                X