Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja bagra se danas razigrala a prošle nedelje na odmoru.
    sigpic

    Comment


    • Sest godina od kako igram ovu ligu svake sezone sam bio u PO a nijednom nisam dosao do finala. Cekanju je dosao kraj. Hvala navijacima na poverenju, neki su vec poceli da gube nadu, nazivali nas choker-i ali sto bi rekao Lola Smiljanic 'pokazali smo javnoŠĆU ko smo i sta smo'.
      Ne znam da li je iko izdominirao ovako kao ja ovo kolo, i prvi i drugi tim su imali preko 100 poena, samo sa klupom bi pobedio. Bice slatke muke odabrati ekipu za finale.

      Comment


      • Čestitam Dirty Zoli je ušla voda u uši, dosta nesreće sa povredama i Devante je imao lošu utakmicu. Ako se ponovi ovo može da ode na bilo koju stranu

        I čini mi se da si ti prije koje dan pitao da uvedemo pravilo da 7th seed ne može ispasti čak i da izgubi consolidation PO. Evo tek sad vidim i shvatam da je nemoguće da 7th seed ispadne zato što on dobija bye u prvoj nedelji consolidatio playoffa, drugim riječima ne postoji šansa da on dođe do utakmice za 11. mjesto.

        Comment


        • Lošije kolo za mene. Nekih 45 poena manje nego u bye sedmici. Nadam se da je ovo bilo samo privremeno.

          Biće dobra borba u finalu, nadam se.

          Hill i Devonte mi imaju odličan raspored. U njih se najviše uzdam u finalu.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Lošije kolo za mene. Nekih 45 poena manje nego u bye sedmici. Nadam se da je ovo bilo samo privremeno.

            Biće dobra borba u finalu, nadam se.

            Hill i Devonte mi imaju odličan raspored. U njih se najviše uzdam u finalu.
            Mene je Davante nosio cijelu sezonu u drugoj 1.0 PPR ligi (za svaku uhvaćenu loptu dobijaš 1 bod), znači životinjski skoro svaki week 30+ poena. I ovaj vikend me usere i u polufinalu ispadnem... U 4 lige u koje igram ni u jednoj nisam ušao u finale, ovo je prvi put u 4 godine igranja fantasya da nisam upao u finale nikako. Opasno ću morati da se spremim na ljeto za sledeću sezonu, ne ide ovako više

            Ti se brini da Hill u prvom poluvremenu uhvati što više jer protiv Falconsa bi to moglo brzo da ode u blowout i da presjedi. I znam da Hoopera protiv Jetsa nećeš ni za pare izvaditi ali sam gledao Eagles protiv Cardsa u nedelju i Hurts je baš mnogo bacao Ertzu, iako je ovaj imao malo reći očajno istrčane rute.

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Mene je Davante nosio cijelu sezonu u drugoj 1.0 PPR ligi (za svaku uhvaćenu loptu dobijaš 1 bod), znači životinjski skoro svaki week 30+ poena. I ovaj vikend me usere i u polufinalu ispadnem... U 4 lige u koje igram ni u jednoj nisam ušao u finale, ovo je prvi put u 4 godine igranja fantasya da nisam upao u finale nikako. Opasno ću morati da se spremim na ljeto za sledeću sezonu, ne ide ovako više

              Ti se brini da Hill u prvom poluvremenu uhvati što više jer protiv Falconsa bi to moglo brzo da ode u blowout i da presjedi. I znam da Hoopera protiv Jetsa nećeš ni za pare izvaditi ali sam gledao Eagles protiv Cardsa u nedelju i Hurts je baš mnogo bacao Ertzu, iako je ovaj imao malo reći očajno istrčane rute.
              Najgora sedmica kad je mogao da zakaže Davante. Mogu zamisliti koliko ljudi je zeznuo. Vodim se time da takva zver ne bi trebalo dve sedmice za redom da zakaže.

              Što se tiče Hilla, može jedan duboki pas od 70 jardi i TD na samom početku u njegovom stilu.

              Imam tri problema što se tiče TE. Prvo je Hooper protiv Jetsa, pa onda Gesicki ako se oporavi. 4 TD-a u zadnje 3 tekme. I na kraju Eartz koji je konačno počeo da dobija loptu. Baš lutrija, videćemo da li ću pogoditi.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                I čini mi se da si ti prije koje dan pitao da uvedemo pravilo da 7th seed ne može ispasti čak i da izgubi consolidation PO. Evo tek sad vidim i shvatam da je nemoguće da 7th seed ispadne zato što on dobija bye u prvoj nedelji consolidatio playoffa, drugim riječima ne postoji šansa da on dođe do utakmice za 11. mjesto.
                Moze, zato sto treba da gledas borbu za deveto mesto, tu se odlucuje ko ce biti treca ekipa koja ispada. Znaci 7th seed ima bye prvo kolo pa sledece kolo ako izgubi igra u mecu za deveto mesto, ako i tu izgubi ispada. Ti si zapravo sad u toj situaciji, imao si bye i sad igras za deveto sa Powerom, ko izgubi - ispada. Ovi sto igraju za jedanaesto mesto su vec ispali.

                Comment


                • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                  Moze, zato sto treba da gledas borbu za deveto mesto, tu se odlucuje ko ce biti treca ekipa koja ispada. Znaci 7th seed ima bye prvo kolo pa sledece kolo ako izgubi igra u mecu za deveto mesto, ako i tu izgubi ispada. Ti si zapravo sad u toj situaciji, imao si bye i sad igras za deveto sa Powerom, ko izgubi - ispada. Ovi sto igraju za jedanaesto mesto su vec ispali.
                  Šta reče jbt nisam na to ni obraćao pažnju

                  Znači Power ili ja letimo nazad, jedan od nas hahaha a ja brijem stalno da sam siguran

                  Comment


                  • Vidim ja da si ti tu permutovao nesto, ocekivao sam da ni ne znas da ti opstanak visi o koncu Za to vreme Power vec uveliko pravi taktiku.

                    Comment


                    • Luzeri, Henry je na covid listi
                      CDC, Julio je out
                      Sinovi Naslednici, Thomas je out

                      Comment


                      • Inace moram da prokomentarisem kako me Ventura sjebao, hteo sam da uzmem nakon prethodnog kola odbranu File jer igraju sa Dallasom jedino su oni ostali kao dobri, odnosno sa potencijalno dobrim protivnikom. Nisam hteo odmah jer sam pokupio par TE-ova jer nisam znao koga cu ubaciti a gledam druge ekipe nikome ne trebaju odbrane od ovih sto igraju bitne meceve, ovi sto igraju nebitne njih boli uvo sigurno nece ni uzimati. Naravno, kako to uvek biva, nadje se jedan pametan

                        Comment


                        • Kako ne znam ove TE-ove da ubode to je neverovatno, izbegao Zola metak jer sam ostavio Smith-a na klupi...

                          Comment


                          • Iskreno, kad sam video Kamaru sa 6 TD-ova, prvo sam proverio da li ga imaš.

                            I obradovao se jer nisam kolo krenuo sa 53 poena minusa.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Hahahahha, sad kad si napisao da si gledao ima li Kamaru, odem ja i vidim da ja gubim sa 53:0 pred nedelju

                              Comment


                              • Hahaha, e jbg. Moralo se nekome zalomiti...Sažaljevam slučaj.

                                Možda i neki tvoj junak poludi.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X