Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih istrpeo ligu od 16, ako ne možemo da napravimo bar 10+8.
    Last edited by Mark0; 18-08-21, 15:01.

    Comment


    • Znaci trenutno je stanje ovako:

      I liga

      z0la
      Crni Djordje
      Mark0
      trigger
      Powerslave
      Colchonero
      Dirty
      Mr. Twister
      Luzeri
      pepesnyg

      II liga

      Bastia
      Aleksa
      Ricma
      Blaske
      Uros
      Owl
      Jack


      Upravo sam skontao da dva lika koja su zavrsila ispred mene u II ligi, nisu se jos prijavili. Samo je colchonero upao iz II lige.

      Comment


      • Jebem ti kako mi je jedan mec promenio sve, pobedio me u borbi za trece mesto jevta koji se nije ni prijavio za I ligu.

        O sudbino kleta

        Mislim stvarno, nije trebao da mi zabije 140 poena, mojih 120 je trebalo da bude dovoljno za pobedu.



        Edit: Sada kada su stvari malo jasnije, mozemo 10+8, ako ulovimo jos dvojicu bice ekstra. Nije tesko naci jednog da popuni II ligu.


        Mislio sam da vas ima 11 ili 12 u I ligi i sklonio bih se da je bilo potrebe. Ne bih zeleo uopste da nekog uskratim ucestvovanja u I ligi.
        Last edited by Ricma; 18-08-21, 16:30.

        Comment


        • Jesam ja prevideo cinjenicu da se pepesnyg javio da igra?

          Comment


          • Ubija forum..
            Ako igra Pepesnyg onda je i on promovisan iz II lige

            Comment


            • Ko je bio u drugoj ligi neka piše u diskusijama tamo, možda tako vide ovi koji nedostaju..

              Comment


              • Prijavio se on par strana ranije. Ja ne prepoznajem njegov tim u II ligi.

                Ko fali u I sem ove dvojice?

                Onda vas ima 9 u I, a nas 8 u II.



                Edit: pepesnyg je bio Kazani ili Brady Gaga u II ligi. Nije ni bitno, Bastijin ortak je bio deseti clan u II ligi.
                Last edited by Ricma; 18-08-21, 22:21.

                Comment


                • U prvoj fale samo Sinovi I CDC.

                  Comment


                  • Moj tim je Kazani

                    Comment


                    • Jel ima mesta za mene????
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Trebalo bi da ima.

                        Comment


                        • Znaci vas ima 10, a nas 8. Posto nisu velike sanse da ce da dodje do prosirenja u obe lige, ove godine dva tima ispadaju u B ligu. Nas ima osam i bilo bi previse da tri ekipe idu u A.

                          Btw, nadjite novog komesara.

                          Comment


                          • Ako sam dobro ispratio ovo je sastav I lige:

                            Zola
                            Crni Djordje
                            Dirty
                            Trigger
                            Powerslave
                            MrTwister
                            Luzeri
                            Marko
                            Colchonero
                            Jevta

                            Mene je pitao Bastia da preuzmem mesto komesara, ali sam rade volje da to bude neko drugi. Ako nema zainteresovanih, odradicu taj posao ove godine, pa neka Bastia onda prenese ovlasnjenja. Takodje je potrebno da novi clanovi posalju mail adrese zbog ubacivanja u ligu.

                            Comment


                            • Ja ne mogu da budem komesar jer nemam vremena a i komesar sam vec u drugoj ligi ali mogu da ti tako s vremena na vreme pomognem i opomenem ljude u toku nedelje da promene igrace i to. Ne samo ja, moze jos neko ko bude imao vremena, da izadjemo u susret sto vise.

                              Comment


                              • Hvala Marko što si uskočio par dana da ovo organizujemo, kakvo je stanje, sastavi prve i druge lige? Dogovorite se ko će biti komesar kroz dan-dva pa da predam to mjesto nekome. Ko je komesar druge lige da dodaje nas koji smo poispadali tamo?

                                Comment

                                Working...
                                X