Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinovi naslednici - Patrick je Q, 50-50 da ce igrati. Ako prati forum.

    Wicked games - A. Jones out

    Comment


    • Dionatae se povredio u prvom drajvu. Najgore od svega što nije uopšte ni hvatao loptu. Ne razumem ni kad je stigao da se povredi..

      Nisam ispratio da je Allen Robinson aktivan. Nije trenirao cele sedmice, nisam ga očekivao na terenu. I stavim ovu šmizlu napravljenu od stakla u tim...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ja ne smem ni uci da vidim kakvo je stanje na mom mecu posle ovog prvog poluvremena Goff-a...

        Comment


        • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
          Ja ne smem ni uci da vidim kakvo je stanje na mom mecu posle ovog prvog poluvremena Goff-a...
          Ja sam svojim vlastitim očima gledao Cooka prve tri četvrtine i više se zabrojio u sabiranju, zapeo nisam više mogao napamet izračunati. 44,3 poena, još 8 minuta ostalo. Tobibiloto za ovo kolo...

          Gledam protivnika, Jonesa je ostavio iako je OUT, a ima samo Harrisa od RB-ova na klupi. Dakle da je protivnik aktivan, konjario bi me i back jebenih Patsa sa 15 poena

          Comment


          • Jimmy G mi se posrao na tim.

            Comment


            • Dalvin Cook uzeo vise poena nego moj tim

              Comment


              • Posle 6 poraza konačno me prokinulo, dve pobede u nizu

                Comment


                • Ja tonem li tonem..

                  Comment


                  • Kakav epski trejd Thielen-Melvin Gordon. Zajedno ni 10 poena

                    Pa dragi Slaveu 43 poena. Bez da te zajebavam stvarno nemam namjeru, ali ovo je možda nešto najgore što sam vidio na fanstaziju
                    Ovaj raspad Dallasa je baš baš sjebao planove i meni a posebno tebi, raspad Coopera i Lamba su next level. Još si ti čini mi se imao i Gallupa, znam da sam ti nudio posle drafta i Lamba ako već skupljaš sličice Cowboysa.

                    I ako smijem da primjetim ovo je prva godina otkako ja igram fantasy da nema onih ni-vamo-ni-tamo QB-ova koje možeš da ubaciš u postavu i nikada nećeš imati više od 25 od njih ali nikada ni manje od tipa 18-19 bodova i bukvalno te ne boli glava nikada oko QB pozicije. Ove godine imamo čisti tier 1 QB-ova i onda veeeliki drop, svi koji su uzeli QB-a u ranim rundama isplatilo im se sigurno. Ja sam izgleda jedini ubo Tannehilla koji je ibože konstantan.

                    edit- izvinjavam se Zoli, on je apsolutno pogodio sa Herbertom koji je bukvalno savršen QB, jeftin a league-winner. Ali kao da Zoli treba takvih igrača, nemam pojma može li mu iko osoliti do kraja, ne vidim kako može jedan meč da izugbi. Byeovi su savršeno raspoređeni a na klupi ima igrače za koje bih ja platio da imam u startnoj

                    edit2- jooj hahaha, pa on ima i DEF Ravensa koja zadnja tri kola u playoffu igra sa Brownsima, Jagsima i W16 sa Giantsima. Lele
                    Last edited by Bastia33; 02-11-20, 10:55.

                    Comment


                    • Sad vidim da mi Skoti Miler nije igrao.. Moze li do 14p danas i zašto ne

                      Comment


                      • Majki je prioritet, eto zašto

                        Comment


                        • Update-ovao sam trade listu.

                          @Aleksa
                          Koliko sam shvatio, pobedio si, mogao bi Majki da oladi veceras

                          Comment


                          • Ma neka ga, kada me sere neka bude do kraja

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              edit- izvinjavam se Zoli, on je apsolutno pogodio sa Herbertom koji je bukvalno savršen QB, jeftin a league-winner. Ali kao da Zoli treba takvih igrača, nemam pojma može li mu iko osoliti do kraja, ne vidim kako može jedan meč da izugbi. Byeovi su savršeno raspoređeni a na klupi ima igrače za koje bih ja platio da imam u startnoj

                              edit2- jooj hahaha, pa on ima i DEF Ravensa koja zadnja tri kola u playoffu igra sa Brownsima, Jagsima i W16 sa Giantsima. Lele
                              Ne žalim se moram priznati.

                              Ali sve ovo pada u vodu ako PO ode u pogrešnom smeru. A što se tiče Herberta, ti si delimično zaslužan što sam njega pokupio. Kad mi se Dak povredio, hteo sam da uzmem Daltona kao zamenu. Međutim, ti si imao bolji vaiver i pokupio si mi ga ispred nosa. Posle toga sam malo sačekao, i Herbert se nekako oslobodio i pokupim njega umesto Daltona. Sudbina.

                              Devante mi se probudio konačno. Pet TD-a u poslednje 2 tekme. Samo neka nastavi.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kitlova povreda bi mogla biti blagoslov za mene imajući u vidu kakav škart mora da mu baca lopte.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X