Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bastia33 View Post
    Ja sam svojim vlastitim očima gledao Cooka prve tri četvrtine i više se zabrojio u sabiranju, zapeo nisam više mogao napamet izračunati. 44,3 poena, još 8 minuta ostalo. Tobibiloto za ovo kolo...

    Gledam protivnika, Jonesa je ostavio iako je OUT, a ima samo Harrisa od RB-ova na klupi. Dakle da je protivnik aktivan, konjario bi me i back jebenih Patsa sa 15 poena
    Ne stigoh, čitaj zaboravih, da provjerim lineup ove nedelje al dobro Touchdown Tom tu da izvadi stvar i sa inactive RB i sjebanim WR1 u 1/4. Krš ekipa al da ako se dovucem do plejofa ove sezone.

    Red je bilo da i mene usere jednom.

    Sent from my EML-L29 using Tapatalk

    Comment


    • Jedno pitanje za IR slot. Pošto stavimo igrača na IR listu, kada možemo opet da ga aktiviramo? Ima neko vremensko ograničenje?
      sigpic

      Comment


      • Kad vise ne pise da je IR. Cim mu istekne IR status mora biti u startnoj ili na klupi za to kolo.

        IR je minimum 3 nedelje.

        Edit: Ima li neko QB-a za trejd? Ja trenutno nemam nijednog Sto ne znaci da mozete da me ucjenjujete
        Last edited by powerslave; 03-11-20, 23:16.

        Comment


        • Hvala.
          sigpic

          Comment


          • Jebo me Hasty, nisam proverio, mislio sam da ce biti lead back...

            Comment


            • Bez brige, ima gore

              Comment


              • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                Jebo me Hasty, nisam proverio, mislio sam da ce biti lead back...
                I ja sam to pomislio, pa sam juče izvukao Mekinona iz postave. Naravno, trebalo ga je ostaviti.

                Jebo ih Šenahan.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Mark0 View Post
                  Bez brige, ima gore
                  Tek sam sad skontao da si uopste i imao igraca koliko je malo poena imao Tonyan. Znaci bice ovo cripple fight od meca kako je krenulo

                  Originally posted by Crni Đorđe View Post
                  I ja sam to pomislio, pa sam juče izvukao Mekinona iz postave. Naravno, trebalo ga je ostaviti.

                  Jebo ih Šenahan.
                  Bas to, zavrsio sam sa Hasty-em pa makar imao brojke ko Barry Sanders licno. Previse je nepoznanica u Ninersima, ne znas sta ce Shanahan da mesa, ne dao Bog nikome da ima njihove igrace.

                  Comment


                  • Sovo, idemooo [emoji16]

                    Panthers officially activated Christian McCaffrey this morning.

                    Comment


                    • Lol ko je ono nekidan bacio Cooksa na waiverse

                      Comment


                      • Ne znam zašto, imao sam gore igrače..

                        Edit:trebao je Slave-u neki Wr, vratiće mi on to
                        Last edited by Mark0; 08-11-20, 18:19.

                        Comment


                        • Hahahahah fala ti dje cuo i dje ne cuo

                          Comment


                          • Trigeru, moralo je ovako da se završi 88.50 - 88.10

                            Comment


                            • Pomirio sam se sa cinjenicom da mi je tim raspad. Necu vise da se nerviram oko ovoga.

                              Comment


                              • Originally posted by powerslave View Post
                                Pomirio sam se sa cinjenicom da mi je tim raspad. Necu vise da se nerviram oko ovoga.
                                Same, opasan raspad. Ispadanje izbjegavam ako nekom ludom srećom ostanem u ovom gornjem dijelu playoffa...

                                Comment

                                Working...
                                X