Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mark0 View Post
    Promenila se situacija, Tenesi ne igra ovo kolo.. Napravio sam još jednu promenu, Gaskin mi je sad u postavi, sačekacu sl nedelju da vidim da li će Bell igrati i kako, pa prema tome da se vodim..
    To jeste, nisam imao u vidu da je odgođeno. Nisam se vodio time i nije mi u cilju bilo da te zakinem, sačekaj sledeću sedmicu pa vidi.

    Šta bi tražio za Robinsona?

    Comment


    • Isto zavisi od Bella, proklet trenutak kada sam ga uzeo, istog sekunda sam se pokajao..

      Comment


      • Comment


        • A sad hoćete još IR slotova, više vam jedan nije dosta

          Ubaciću večeras, ali na dva stajemo. Ako nam bude trebalo više, onda vjerovatno ni NFL sezone više neće biti...

          Comment


          • Ja sam protiv ubacivanja jos jednog mjesta. Daj da glasamo

            Comment


            • Ma dosta je jedan ionako nema ništa na pijaci ništa vredno što će mi preokrenuti sezonu [emoji16]

              Ovo gore mislim da se misli na one lige koje nemaju ni jedno IR mesto, dosta je jedno.

              Comment


              • Ja ga već ubacio, e jebiga. Nema ovdje demokratije braćo Šalu na stranu, priznajem da sam ubrzao sa tim dodavanjem ali mogu iz ovoga izvući i reći da je na moju ruku.

                Neka ga sada dok je ova frka sa Titansima i Patsima, ko zna ko će još do sutra do gametimea isplivati kao pozitivan, a ako se desi da nekog objave u 5 do 7 neka ljudi koji ih imaju u rosteru imaju malo veće jastuče s obzirom da se prvi put susrećemo sa situacijom. (i da, imam Davisa, da ne pomisli neko da namještam sebi neku pomoć sa ovim, kod njega i sličnih je svejedno bye oznaka a ne IR). Sledeće nedelje ću ga skinuti ako situacija ostane ista ili slična sa COVIDom i NFLom.

                Comment


                • Ma nisi pozurio, neka ga, cetvrta je nedelja tek bice jos sranja verovatno.

                  Comment


                  • A što to nema u našoj ligi?

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      A što to nema u našoj ligi?
                      Niste se dogovorili, pitaj komesara [emoji16]

                      Comment


                      • Zar nije isti komesar? Tko je komesar?

                        Comment


                        • Kako može biti isti? Kod vas je Marić valjda..

                          Comment


                          • Nisam znal da ne može. Ispričavam se

                            Comment


                            • Kad vidim Urosa da pokusava da pise nesto da zvuci na "hrvatski u pokusaju", vec par puta...








                              Last edited by colchonero; 04-10-20, 09:14.

                              Comment


                              • Kaj se uzrujavaš frende? Učim si druge jezike pa isprobavam u praksi.

                                Bok svima ekipa

                                Comment

                                Working...
                                X