Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Pricao sam sa jednim nasim kondicionim trenorom u vezi Novaka i njegovog "rada".
    Vec duze vreme Novaku je sve ostalo "vaznije" od krvavog rada na treningu. Kod njega je doslo nekog zasicenja ili sta vec. Morate shvatiti da Novak nije na vrhuncu forme najvise zbog slabe kondicije a to je sve posledica slabijeg rada na treninzima.

    Ja mislim da ce Novak pre ili kasnije popiti samar na nekom GS i sve dok se to nedesi nece se opametiti.

    Mislim da je dobro za Novaka ovakav povratak Nadala, jer ako ce nesto da ga natera da ponovo pocne da grize po terenu to je zelja da povrati mesto koje mu pripada.
    Weltschmertz,

    To sto iznosis moze biti tacno ali volio bih malo vise cinjenica.

    Kazes da je Novak u losijoj formi zbog slabe kondicije sto je posljedica slabijeg rada na treninzima. Je li tvoj prijatelj bio konkretniji?


    A)
    Da li je tvoj prijatelj nacuo je da Novak manje trenira? Recimo da mu je neko iz Novakovog okruzenja to rekao. Pa onda izvlaci zakljucak da je losija forma posljedica losije kondicije. (Sto moze biti tacan ili netacan zakljucak.)

    B)
    Ili je tvoj prijatelj iz Novakovog ponasanja na terenu vidio da ima problema sa kondcijom? Pa onda iz toga izvlaci zakljucak da manje trenira. (Sto isto tako moze biti tacan i netacan zakljucak.)

    C)
    Ili je mozda sam video kondicioni problem Novaka na terenu a uz to mu je i neko rekao da manje trenira? U tom slucaju je njegov zakljucak skoro sigurno tacan.

    Comment


    • Zna li ko gde je upao Ivo , da li su uopste rasporedjeni kvalifikanti..
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Nisu jos, jos nisu zavrsene kvalifikacije
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nisu jos, jos nisu zavrsene kvalifikacije
          Ok..mrzilo me da trazim
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Najlepsa srpska teniserka u glavnom zrebu USO-a
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Koja?
              sigpic

              Comment


              • Aleksandra
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • E ako ti je ona ljepsa od Ane i Bojane onda moras ici da provjeris dioptriju
                  sigpic

                  Comment


                  • у костур улазе 17 из квалификација, тако је бар у костуру приказано...

                    прво коло:
                    друго коло:
                    треће коло:

                    како није завршено? ако је Иво бр.2 онда иде на Клижана!





                    Три кола квалификација:

                    Last edited by Žika; 24-08-13, 03:13.
                    sigpic

                    Comment


                    • Notable #USOpen men's qualifier placements: YOUNG-Klizan, KARLOVIC-Blake, PETZSCHNER-Sock, KYRGIOS-Ferrer, DANCEVIC-Haase, EVANS-Nishikori.


                      Jako zanimljiv duel u najavi Doktor vs James, ne mogu docekati mec



                      Notable #USOpen women's qualifier placements: VANDEWEGHE-KRUNIC, LARCHER DE BRITO-Daniilidou, LUCIC BARONI-Vickery, DUVAL-Stosur.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Amerikanke u naletu

                        Beyond The Baseline ‏@SI_BTBaseline 2h
                        19 American women into the main draw. That's the most at any Slam since 2006. #usopen

                        Comment


                        • Ne znam da li je jos neko gledao slavlje za 40 godina od osnivanja ATP rankingsa.Ko je propustio neka obavezno pogleda,svi koji su bili br 1 osim Samprasa,Agasija,Mustera i Bekera su bili na ceremonijii bilo je neverovatno videti toliko legendi na jednoj bini.Ja sam se iskreno najezio dok sam gledao,svaka cast Bredu Druitu sto je osmislio ovu ceremoniju i neka mu je laka zemlja.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Weltschmertz,

                            To sto iznosis moze biti tacno ali volio bih malo vise cinjenica.

                            Kazes da je Novak u losijoj formi zbog slabe kondicije sto je posljedica slabijeg rada na treninzima. Je li tvoj prijatelj bio konkretniji?


                            A)
                            Da li je tvoj prijatelj nacuo je da Novak manje trenira? Recimo da mu je neko iz Novakovog okruzenja to rekao. Pa onda izvlaci zakljucak da je losija forma posljedica losije kondicije. (Sto moze biti tacan ili netacan zakljucak.)

                            B)
                            Ili je tvoj prijatelj iz Novakovog ponasanja na terenu vidio da ima problema sa kondcijom? Pa onda iz toga izvlaci zakljucak da manje trenira. (Sto isto tako moze biti tacan i netacan zakljucak.)

                            C)
                            Ili je mozda sam video kondicioni problem Novaka na terenu a uz to mu je i neko rekao da manje trenira? U tom slucaju je njegov zakljucak skoro sigurno tacan.
                            Rakao bih da je ovo pod C)
                            Stim da Novakova losija kondicija nije od "juce". To stanje je vec duzi vremenski period, medjutim on i pored "losije" fizicke spreme uspevao je da kako tako parira najboljima. Tu pre svega mislim na Andy-a i sad Nadala.
                            Medjutim dok nesto ne krcne u njegovoj glavi dok se ne uozbilji i pocne ozbiljno da radi gubice meceve protiv najboljih. Ovi porazi mu nadam se mogu pomoci da se osvesti da shvati da nije nedodirljiv.
                            U svakom slucaju njegova fizicka sprema nije na najvisem nivou vec duzi vremenski period. Vecina Novakovih porazu su posledica lose fizicke spreme. Ako je 2011 bio na 100% celu 2012 i 2013 igra sa nekih 80% spreme. To nije fiksno mozda je na trenutke njegove fizicko stanje bilo bolje ili gore ali to je otprilike to.

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Rakao bih da je ovo pod C)
                              Stim da Novakova losija kondicija nije od "juce". To stanje je vec duzi vremenski period, medjutim on i pored "losije" fizicke spreme uspevao je da kako tako parira najboljima. Tu pre svega mislim na Andy-a i sad Nadala.
                              Medjutim dok nesto ne krcne u njegovoj glavi dok se ne uozbilji i pocne ozbiljno da radi gubice meceve protiv najboljih. Ovi porazi mu nadam se mogu pomoci da se osvesti da shvati da nije nedodirljiv.
                              U svakom slucaju njegova fizicka sprema nije na najvisem nivou vec duzi vremenski period. Vecina Novakovih porazu su posledica lose fizicke spreme. Ako je 2011 bio na 100% celu 2012 i 2013 igra sa nekih 80% spreme. To nije fiksno mozda je na trenutke njegove fizicko stanje bilo bolje ili gore ali to je otprilike to.
                              Tako da. Znaci slabije kondicije su se pjavili tokom AO 2012. Mecevi protiv Hjutia, Marija i narocito Ferera. Povremeno bih video te znake kasnije. Iako mi se cini da je od sredine 2012. bio spremniji. To ga je drzalo do negdje marta ove godine. Od tog doba se dosta cesto moglo vidjeti da je bez daha poslije duze razmjene. Onda onaj fizicki kolaps u 3. setu u polufinalu RG-a.

                              Jako je popravi servis, sto je izvrsno. Sve jedno mi se cini da se za nijensu pretjerano oslanja na servis. To isto moze biti zbog kondicije. Ipak ostavljam mogucnost da to nije zbog losijih kondicionih treninga nego zbog odredjene iscijedjenosti organizma

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Jako je popravi servis, sto je izvrsno. Sve jedno mi se cini da se za nijensu pretjerano oslanja na servis. To isto moze biti zbog kondicije. Ipak ostavljam mogucnost da to nije zbog losijih kondicionih treninga nego zbog odredjene iscijedjenosti organizma
                                Ovo za servis je vazilo do finale WB sa Marejem. Ot tada zakljucno sa zadnjim mecem sa Iznerom servis mu je potpuno zakazao i to u kljucnim trenucima. Procenat ubacaja prvog servisa mu je opao, drugi servis koji je mozda bio najbolji na turu je postao lak za citanje i sto je neko lepo primetio ne generise previse kika. Mora servis drasticno da popravi ako hoce da napravi nesto na US Openu u protivnom svaki gem na njegov servis bice mucenje.
                                Last edited by skeptik; 24-08-13, 11:00.

                                Comment

                                Working...
                                X