Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ово сам урадио само да почну преноси па да видим да ли ради?

    Last edited by Žika; 23-08-13, 11:56.
    sigpic

    Comment


    • Slikovni komentar zreba
      Spoiler
      sigpic

      Comment


      • Nick Kyrgios (1995) i Jared Donaldson (1996) igrace danas u poslednjoj rundi kvalifikacija, i bilo bi mnogo dobro ako uspeju da dobiju meceve. Nik je vec debitovao na velikoj sceni i dosao do jedne pobede u Parizu, ali bi sada sa eventualnih 25 bodova usao medju najboljih 200 posle US Opena, kao prvi igrac svoje generacije kome je to poslo za rukom

        Donaldson ce sa druge strane pokusati da postane prvi igrac svoje generacije koji je igrao Grand Slam mec, i tek sesti od 1990. koji je sa 16 godina igrao na Grand Slam turniru (Hjuit, Gaske, Jang, Tomic i Kubler)

        Uz Veselog i Altamirana koji su vec u glavnom zrebu, ovu bednu sezonu malo bi izvukao i plasman ove dvojice
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarRF View Post
          Sto se mene tice Novak je favorit za osvajanje . Ja to ne vidim kao tezak zreb...pa ne moze bas svaki put Ferer u njegovu stranu. Ne brinite Marej ga ne moze proci. Novak u finalu iz ovog dela. Iz drugog dela cemo imati novog polufinalistu na Slemovima a do Fedala u cetvrtini je vrlo lako da i ne dodje....
          PS. Ako iz ove strane dodje Rafa do Novaka mislim da ce Novak da osvoji ..... i mislim da bi njemu Rafa najmanje problema zadao u tom finalu...
          Ja mislim da ne mislis dobro
          Svi smo videli kako Rafa igrani lopticu ne vidim kad je odalami,strasno igra,nepobediv je. Sad jos ima vetar u ledja posle ova dva turnira,ima da protutnji.
          kako mislis da nije Rafa glavni favorit
          Osvaja Rafa USO,99,9%.Onaj jedan postotak ostavljam Mareju ili Federeru
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Rafa je veliki favorit, ali nemoj da se zalijeces. Mozda ces morati pojesti svoje rijeci.



            To sto kazes nije bez osnova. Ali Nadal, Novak pa i Mari su veliki favoriti protiv manje vise svakoga. Zato im je svaki zrijeb 'lagan'. DP je vjerovatno najjaci cetvrtfinalni protivnik ali ako je Novak iole u formi, morao bi ga proci. Dakle zrijeb se svodi na to ko ima Marija u polufinalu. Ne samo da Mari ima ozbiljne sanse da izbaci Novaka, nego isto tako postoje ozbiljne sanse da Novak, ako ga prodje, udje umoran u mec sa Nadalom. Zato zrijeb jeste tezak. U Australiji je Mari imao tezak zrijeb, na RG Novak, u Uimbldonu Mari, ali su i Federer i Nadal ispali, sada opet ima Novak.

            Srecom finale se igra se u ponedjeljak pa bi Novak trebao imati dan pauze.
            Ne zalicem se, samo sam realan. Da Roger pobjedi Rafaela treba da ga dobije u tri seta a da pritom Rafa igra uzasno lose u ta tri seta. Svi znamo da Rafa ne moze da odigra tri uzasna seta, a sve sto je iznad tri seta je nemoguce da Roger to dobije. Mislim da shvatas moju poentu. Zaprvo, bas se videlo u Cinciju kolku moze Federer da drzi svoj najveci nivo, posle to puca i to je to. A i da igraju sad mislim da ce bude 3-0 za Rafa, jer on sada nema da udje preagresivno kao pre nedelju dana, on ce da igra svoju igru i razbijace Federerov BH svojim nevjerovatnim spinovima.

            Po zrebu Rafa ima finale, ne bi trebalo da ima nikakve poteskoce u to, a za titulu vidjecemo, ali ipak je on prvi favorit za titulu. Kao Rafin navijac pozeljkujem finale sa Marija, cekam taj duel vec od 2011, da vidim dali je Endy prebrodio kompleks zvani Rafa ili ce bude opet onaj stari EndY koji se boji Rafe.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Petra View Post
              Ja mislim da ne mislis dobro
              Svi smo videli kako Rafa igrani lopticu ne vidim kad je odalami,strasno igra,nepobediv je. Sad jos ima vetar u ledja posle ova dva turnira,ima da protutnji.
              kako mislis da nije Rafa glavni favorit
              Osvaja Rafa USO,99,9%.Onaj jedan postotak ostavljam Mareju ili Federeru
              Mastersi meni nisu merilo stvari...meni Rafa nije favorit u mogucem duelu sa Novakom. USO je nesto drugo od Montreala. Sa Marijem bi imao vece sanse ali nece taj doci do njega...
              Ostajem pri tvrdnji da Novak osvaja osim ako se Role nekim cudom ne nadje u finalu..svi ostali mu nece moci parirati....
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Originally posted by MarRF View Post
                Mastersi meni nisu merilo stvari...meni Rafa nije favorit u mogucem duelu sa Novakom. USO je nesto drugo od Montreala. Sa Marijem bi imao vece sanse ali nece taj doci do njega...
                Ostajem pri tvrdnji da Novak osvaja osim ako se Role nekim cudom ne nadje u finalu..svi ostali mu nece moci parirati....
                Ono jest da je GS nesto drugo od mastersa,ali meni je glavno merilo Noletova forma,a tu je zakazao totalus,kako igrom tako i mentalno.Vec dugo je na klackalici,svi smo se uverili kako je igrao,koje oscilacije
                Videcemo,ja ostajem pri tome da Rafa osvaja USO.
                Ako bude kako ti tvrdis castim ovde na forumu(pivcem),ali u avatar nikako necu da se kladim
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  NI,
                  Ako Roger prodje Rafael u tri dobijena seta ja cu iz Skoplja da hodam na glavu do Beograda bez pauze.
                  Bolje pocni sa pripremama. Trebace ti
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by MarRF View Post
                    Mastersi meni nisu merilo stvari...meni Rafa nije favorit u mogucem duelu sa Novakom. USO je nesto drugo od Montreala. Sa Marijem bi imao vece sanse ali nece taj doci do njega...
                    Ostajem pri tvrdnji da Novak osvaja osim ako se Role nekim cudom ne nadje u finalu..svi ostali mu nece moci parirati....
                    Slažem se, slabo ko može da parira Novaku u 5 setova, bez obzira na Novakove loše rezultate u poslednjih nekoliko mečeva i ja stojim uz Novaka, vjerujem u titulu. Nole je broj 1, ali razlika između njega i njegovih predhodnika je velika, on je meta svakom teniseru, pobeda nad njim je vise od pobede nad bilo kim, svi igraju protiv njega kao da im je zadnji mec u karijeri.
                    Treba ga postovati, verovati u njega, jer i ovo ce proći. To je sport, padovi i usponi su realnost, ali ništa ne traje vječno, sve bude i prođe, dobra stvar je da posle lošeg može samo da bude bolje.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Slažem se, slabo ko može da parira Novaku u 5 setova, bez obzira na Novakove loše rezultate u poslednjih nekoliko mečeva i ja stojim uz Novaka, vjerujem u titulu. Nole je broj 1, ali razlika između njega i njegovih predhodnika je velika, on je meta svakom teniseru, pobeda nad njim je vise od pobede nad bilo kim, svi igraju protiv njega kao da im je zadnji mec u karijeri.
                      Treba ga postovati, verovati u njega, jer i ovo ce proći. To je sport, padovi i usponi su realnost, ali ništa ne traje vječno, sve bude i prođe, dobra stvar je da posle lošeg može samo da bude bolje.
                      Tako je bilo,da slabo ko moze da parira Noletu,nije se predavao do poslednjeg poena.
                      Ali-sta cemo s RG ,tu je igrao 5 setova,a na W 3,to je realnost,dalje i da ne pisem.
                      Da se razumemo,svim srcem sam uz Noleta,taman da padne na ne znam koje mesto,ali gledam realno.Malo je vremena da odjednom eksplodira,pitanje je i moze li izdrzati 5 setova.
                      Videcemo,nemas pojma koliko bih volela da gresim.
                      Po dosad prikazanom treba vremena da se vrati u staru formu.
                      Bez obzira na sve,nadam se da ce postici dobar rezultat,ajmo Nole
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Pricao sam sa jednim nasim kondicionim trenorom u vezi Novaka i njegovog "rada".
                        Vec duze vreme Novaku je sve ostalo "vaznije" od krvavog rada na treningu. Kod njega je doslo nekog zasicenja ili sta vec. Morate shvatiti da Novak nije na vrhuncu forme najvise zbog slabe kondicije a to je sve posledica slabijeg rada na treninzima.

                        Ja mislim da ce Novak pre ili kasnije popiti samar na nekom GS i sve dok se to nedesi nece se opametiti.

                        Mislim da je dobro za Novaka ovakav povratak Nadala, jer ako ce nesto da ga natera da ponovo pocne da grize po terenu to je zelja da povrati mesto koje mu pripada.

                        Comment


                        • Neka neko da glas Tomicu, ne mogu ga gledat' bez glasa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Protutnjala mlada Duval kroz kvalifikacije Dakle, minimum tri. Još kad bi Townsend uspela da pobedi Južnoafrikanku...

                            Comment


                            • Karlovic usao u glavni zreb. Bravo, matori.

                              Comment


                              • http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/qs/qsdraw.pdf

                                значи Карловић иде на Клижана и наравно типовао сам на Иву!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X