Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Čovek od poverenja !!!
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Nesto najgluplje je okaciti sliku Veba u dresu Celsija s obzirom na to kako je znao da im sudi. Recimo ovo.



      Treba biti posten i reci da smo ocajno pripremili utakmicu i da nije realno da sa onom postavom igramo na 2 najteza gostovanja u 4 dana.
      sigpic

      Comment


      • Ma kakvo sudjenje ljudi pominju, pa BR izjavio da je sudjenje bilo skroz korektno i da je Webb jedan od najboljih sudija u PL, kad je on to rekao a dva dana pre pljuvao Masona onako.
        Ionako kratka rotacija je sada ojadjena povreda, tacno smo postali gori od Arsenala.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Kako to da se kod profesora fizičkog svi povređuju masovno i to u serijama ?
          Jel si ti ono beše i Mancinija zvao nastavnikom za fizicko?

          Comment


          • 97% Pass Accuracy, One Goal: How Spurs’ £15m Dynamo Tormented Stoke

            Svaka cast Sherwoodu, cini mi se da vec radi bolji posao, ovo je prvi znak, Moussa u ovako slobodnoj roli, dominira.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • ARSENE WENGER: YOHAN CABAYE NAM NIJE PREKO POTREBAN


              Danas je manager Arsenal-a Arsene Wenger i zvanično izjavio da neće angažovati Yohan Cabaye-a u predstojećem januarskom prelaznom roku.

              Dobro, uvek iza ugla prate situaciju sa njim PSG i Manchester United.

              Lično mislim, da bi Cabaye pogrešio kada bi trenutno otišao iz Newcastle United-a, kada se 70% naše igre bazira na njemu. Manager ga voli, navijači ga vole a i mislim da on nije tip igrača koji bi sedeo na klupi. Mislim da je fighter i da uvek želi da je u startnih XI. Nije on Demba Ba, koji se pomirio sa tim da će kod Mourinho-a sedeiti na klupi i dobijati šansu u League Cup-u i u FA Cup-u. Sa druge strane, Demba Ba je takav da voli da gleda na kraju nedelje kako mu se bankovni račun puni, bez obzira da li igra za klub ili ne.

              PSG? Prepuni para, hoće Francuza u timu kao playmarkera. Da, ali u Francuskoj je porez na ekstra bogate 75%. Da li Yohan želi da ide u PSG i da poklanja državi +25% od onog što zaradi? Da podsetim, u Engleskoj je porez 50% na zaradu.

              Manchester United? Sumnjam da ga Moyes želi, pogotovo što je spičio pare na svog ljubimca Fellaini-a, koji mu tamo ni ne igra a i kad igra ne može da se sastavi.

              Ko je još ostao? Manchester City, Liverpool i Tottenham.

              Manchester City ima i viška igrač i sumnjam da žele Cabaye-a.

              Mislim da Liverpool posle slučaja Carroll više nikada neće poslovati sa nama.

              Tottenham je sve pare što su dobili od Bale-a spičio na igrače koji, po meni, nisu ni blizu Cabaye-ovih kvaliteta. Vlasnik Tottenham-a, Daniel Levy je poručio manageru Sherwood-u, da ne računa na novac u januarskom prelaznom roku.

              Dakle, Yohan Cabaye treba i mora da ostane u Newcastle United-u, makar do letnjeg prelaznog roka 2014. godine.

              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Sky Sports Football ‏@SkyFootball 9m
                Fiorentina full-back Marcos Alonso will join Sunderland on loan when the transfer window opens later this week.
                ....

                Comment


                • Originally posted by Mags Serbia View Post
                  Manchester United? Sumnjam da ga Moyes želi, pogotovo što je spičio pare na svog ljubimca Fellaini-a, koji mu tamo ni ne igra a i kad igra ne može da se sastavi.
                  Nisam znao da je Junajtedu sezonski budzet 27 mil funti, dobro si mi rekao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Napisao sam da je Moyes spičio pare na Fellaini-a, nisam napisao da je spičio SVE pare na njega.
                    Last edited by Mags Serbia; 30-12-13, 16:26.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Ostalo je jos. Ne brini.

                      U svakom slucaju, ja i nisam za Kabaja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne brinem za vaš budžet.

                        Nama je bitno da Moyes nije za Cabaye-a.

                        Mi na ovom forumu se ipak ništa ni ne pitamo, tako da nije bitno da li si ti za dovođenje Cabaye-a ili nisi, zar ne Cantona? (KingEric7)
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Nikad nikom nisam reko da je strelac Edin Džeko...

                          Comment


                          • Roberto Martínez says he can guarantee that Leighton Baines will not be leaving Everton in January. (Source: SkySports)
                            Cuj ovo, garantuje covek.

                            Ako neko iskesira solidnu sumu, nece se pitati nista bojim se.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nesto najgluplje je okaciti sliku Veba u dresu Celsija s obzirom na to kako je znao da im sudi. Recimo ovo.
                              Zašto nije dao crveni onda Ivanoviću na samom startu utakmice kada je očiglednim faulom skrljao Velbeka koji je išao sam na golmana? Jeste, bio je podređen Junajtedu unapred, ali je propustio to da svira jer će možda, ako Čelsi povede, i bude ih tek onda lupao po nogama u šestnaest svirati penal. U pristrasnim mečevima se prva prilika za sakaćenje kluba ne propušta (Nani vs. Real Madrid).

                              Comment


                              • Izgleda da ce se City i Chelsea otimati za Zoumu u januaru

                                Jedva cekam da pocne prelazni rok
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X