Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako neko naleti na neki oblik gola Dembelea ja bi molio da se postavi
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ako neko naleti na neki oblik gola Dembelea ja bi molio da se postavi
      Lep gol,al nista mnogo posebno.Po zemlji sa jedno 16 metara...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ako neko naleti na neki oblik gola Dembelea ja bi molio da se postavi
        Evo

        Comment


        • Nema cim je 4-4-2 i ima slobodu ide to drugacije...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Bogi View Post
            Vezni red Liverpula vapi za jednim, ili cak dvojicom kvalitetnih veznjaka.
            Za dvojicom lagano.

            Ja sam u ovakvom rasporedu, gde imas dva derbija u par dana, sa limitiranom postavom uz slabu rotaciju, istrosenom kadru, plus povrede, ocekivao dva poraza, samo dosta je bolje LFC izgledao protiv Gradjana gde je mozda zasluzio bar bod.
            Chelsea zasluzeno uzeo 3 boda, delovali su svezije, znali su da zele pobedu od pocetka, i celo prvo poluvreme su ubili u pojam Crvene. U drugom je Mou smanjio gas, ocekivano.
            Nadati se u januaru pojacanjima dobrim i da se igraci iz prvih 11 vrate sa povreda sto pre.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Za dvojicom lagano.

              Ja sam u ovakvom rasporedu, gde imas dva derbija u par dana, sa limitiranom postavom uz slabu rotaciju, istrosenom kadru, plus povrede, ocekivao dva poraza, samo dosta je bolje LFC izgledao protiv Gradjana gde je mozda zasluzio bar bod.
              Chelsea zasluzeno uzeo 3 boda, delovali su svezije, znali su da zele pobedu od pocetka, i celo prvo poluvreme su ubili u pojam Crvene. U drugom je Mou smanjio gas, ocekivano.
              Nadati se u januaru pojacanjima dobrim i da se igraci iz prvih 11 vrate sa povreda sto pre.
              Drago mi je što sam ovo pročitao i još više drago što si zapamtio moje reči za Hendersona.

              Comment


              • Evo gola i Azarda

                Comment


                • Realno ocekivano je bilo pored svih problema i povreda koje su nas zadesile u poslenje vreme da izgubimo oba meca. Ne verujem da ce ova situacija psiholoski negativno uticati na ekipu, da nam je neko ponudio na startu minus sest za liderom prvenstva na polusezoni prihvatili bi svi oberucke.

                  Ukoliko Brendan pogodi u januaru sa pojacanjima kao prosle sezone sasvim je realno nadati se da cemo na kraju izboriti mesto medju prve cetiri ekipe. Plus imamo i sjajan raspored tako da nema razloga da ne budemo optimisticni.

                  Comment






                  • It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Kako se odmah primeti harzima koju je poneo iz prethodne lige, pored majstorstva, neshvaćenog, razume se...

                      Comment


                      • Ja ne znam sta su ljudi ocekivali bez Dzerarda i Staridza na ova dva gostovanja. Danas ocajno, BR ih nije mentalno spremio posle Sitija, usrali se totalno. Samo da se izadje iz ovog tesko rasporeda i da se izvuku 3 boda protiv Hala, dalje bi trebalo sve ok da bude. Imali smo najtezi raspored 1. dela sezone od svih ekipa i na 6 bodova smo od vrha. Sa laksim rasporedom i 2-3 pojacanja ce sve biti ok ako se sad ne udje u neku crnu seriju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Prve tri ekipe za titulu sledece 4 za 4. mesto i to je to
                          A Njuka? Odlicno guraju za sada. Ako zadrze Kabaja/Remija i dovedu opet nesto jeftino a dobro iz Lige1, ko zna.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            A Njuka? Odlicno guraju za sada. Ako zadrze Kabaja/Remija i dovedu opet nesto jeftino a dobro iz Lige1, ko zna.
                            Nije valjda dotle doslo da Alan Pardju udje medju 4.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nije valjda dotle doslo da Alan Pardju udje medju 4.
                              Luda je ova sezona, moze bas svasta da se desi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da i nema toliko veze sa mentalnom pripremom koliko su pojedini igraci iscedjeni.
                                Sterling i Coutinho ne bi imali snase za pola sata Fulhamom, a ne 90 minuta sa Chelsea.
                                Kao da nisu ni postojali na terenu. A Mou nabio ludacki tempo.

                                Ubitacan raspored za Liverpool, plus sto su isli na sve ili nista u drugom poluvremenu
                                protiv Cityja, s takvom rotacijom mislim da je Rodgersu bilo pametnije zrtvovati utakmicu
                                u Manchesteru nego da zavrsi ovako. Da su bili sveziji bod bez problema. Chelsea vise
                                nego tuzan u zavrsnici.

                                Hazard vec po ne znam koji put svojim individualnim kvalitetom dize igru Chelsea na visi
                                nivo, videcemo dokle ce to tako moci bez ozbiljnog napadaca. Neko je rekao Higuain?
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X