Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne igrate Championship jbg. U vrhu ste. Igrate sasvim pristojan fudbal, za razliku od prosle sezone.
    Kockice se slazu, jeste da igracki kadar nije toliko dobar da bi se moglo pricati o tituli, ali ono, igrati
    pametno, skupljati bodove, do kraja se nikad ne zna...
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Lucas je ustvari najveci krivac.
      Kao i u vecini slucajeva. To je neopisiv kancer. Najgori moguci tip igraca koji totalno zakoci ekipu. Dolazi vezni u januaru hvala bogu a i Alen daje znake zivota. Ovaj ce biti 4. opcija i minutaza ce mu biti minimalna. Bukvalno nikakve koristi od njega, najgori igrac ekipe ubedljivo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Igrate sasvim pristojan fudbal, za razliku od prosle sezone.
        Igrali smo mi odlican fudbal prosle sezone. Rezultati i mentalna priprema su vec nesto drugo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Bukvalno nikakve koristi od njega, najgori igrac ekipe ubedljivo.
          A bio nekad najbolji.

          Ma ne moze Apa, mi smo u vrhu, ali zna se ko su najveci konkurenti i ko ima vrhunski kadar igraca. Nama mnogo fali za taj podvig, igramo dobro, ali smo limitirani za titulu, u dosta pogleda, individualni kvalitet, mentalitet, neiskustvo itd.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            A bio nekad najbolji.
            Nemoj me jebavati, jedini njegov dobar period je bio kod Kenija do one povrede, citavih 13 utakmica od 2007. Kancer. Rafa je hteo od njega koji je igrao 10-ku u Brazilu da pravi najpre backup Alonsu na povucenom pleju a kasnije nosioca igre i pogresio. Neizvodljivo za igraca sa tim karakteristikama, jos je na kraju izgubio samopouzdanje i sve to sto ga je krasilo na ofanzivnom planu u Gremiu.
            sigpic

            Comment


            • Ma bio je skroz korektan, nije nista umeo u napadu, ali odbrambeno to tada bilo na dosta drugacijem nivou. Zalost je sto je on dosao kao ofanzivan veznjak i to vrhunski talenat, odmah se setim Andersona koji je 3x talentovaniji, ne kapiram kako je Rafa uspeo da ga pretvori u drvo.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Luis Suarez -
                16 goals v teams in the bottom 7 this season;
                3 v teams ranked 1-13th.

                ‪#‎JustSaying‬
                Ne znam da li je tačan podatak, jer je samo Totenhemu pre 2 kola dao 2 gola. Ali opet, ne umanjuje njegovo umeće.

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Ne znam da li je tačan podatak, jer je samo Totenhemu pre 2 kola dao 2 gola. Ali opet, ne umanjuje njegovo umeće.
                  To apsolutno nema nikakve veze. Zaboravlja se da je covjek propustio prvih 5 kola. Zasto onda drugi napadaci ne trpaju te slabe timove kad je to tako lak posao. Svi ti sto nesto osudjuju umijece Luisa Suareza su apsolutni idioti. Covjek je juce igrao sam u LFCu, da je Coutinho bio malo prisebniji, pa i Sterling Suljo bi otisao kuci sa 3 asistencije i prvim mjestom na tabeli.

                  Ne moze jebiga stalno go, mora i asistencija nekad.

                  Inace po meni glavni problem Liverpoola je sto imaju furiozan period od 25-30 minuta u prvom poluvremenu i onda ako ne ubiju tekmu u tom furioznom periodu u drugom poluvremenu se raspadnu. Meni se cini kao da nemaju energije, ali mislim da je to na mentalnom planu. Vidjet cemo sta ce cika Rodgers uraditi po tom pitanju, jer ako ja to vidim, vidite i vi, onda sigurno vidi i on.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sky Sports News ‏@SkySportsNews 47s
                    Malky Mackay sacked by Cardiff City - more on #SSN
                    Posle poraza od LFC, a kasnije juce protiv So'tona, ocekivano.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Evo i oficjelne objave kluba

                      Cardiff City Football Club
                      STATEMENT: The Board of Directors at Cardiff City Football Club have today relieved Malky Mackay of his duties. A new first team manager will be appointed and announced in due course. More to follow
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ole Gunnar Solskjær among candidates to replace Malky Mackay as Cardiff manager. (Source: SkySports)
                        .....
                        Vincent Tan is 100/1 to name himself as the new Cardiff City manager. (Source: SkyBet)

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            To apsolutno nema nikakve veze. Zaboravlja se da je covjek propustio prvih 5 kola. Zasto onda drugi napadaci ne trpaju te slabe timove kad je to tako lak posao. Svi ti sto nesto osudjuju umijece Luisa Suareza su apsolutni idioti. Covjek je juce igrao sam u LFCu, da je Coutinho bio malo prisebniji, pa i Sterling Suljo bi otisao kuci sa 3 asistencije i prvim mjestom na tabeli.

                            Ne moze jebiga stalno go, mora i asistencija nekad.

                            Inace po meni glavni problem Liverpoola je sto imaju furiozan period od 25-30 minuta u prvom poluvremenu i onda ako ne ubiju tekmu u tom furioznom periodu u drugom poluvremenu se raspadnu. Meni se cini kao da nemaju energije, ali mislim da je to na mentalnom planu. Vidjet cemo sta ce cika Rodgers uraditi po tom pitanju, jer ako ja to vidim, vidite i vi, onda sigurno vidi i on.
                            Ja zato napisah da to ne umanjuje njegovo umeće. A i ovaj što je iskopao podatak je stavio tag just saying.

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              .....


                              Podrska za gospodina Tana!
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Zanima me prekosutra kako ce reagovati Bane i Suarez...

                                Znajuci Baneta,bice to gospodski rukovanje,a i bez nekih teskih faulova i ostalog...ipak je to gospodin covek...
                                Samo jedno znam,ne bih voleo da imam Baneta na ledjima...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X