Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    E, ujeba ih Tiendali, tacnije ovaj auto-gol...
    Tipicno za funjarski gol u pes-u. Ahahahah.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • BARKLEY !!!!!!!!!!
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • kakav gol barklija

        Comment



        • Bravo majstore!!!
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Zna li se zasto nisu igrali Sou i Fonte danas? Cisto pitam zbog fantazija...

              Comment


              • Koliko je jako ono sto sudija gleda Adebayorov ples. Barkley majstorski, svaka cast! Wilshere ako se ne spusti malo na zemlju, usudicu se reci da ce Barkley napraviti bolju karijeru od njega u buducnosti, a obojica vaze za velike talente Engleske reprezentacije.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Wilshere ako se ne spusti malo na zemlju, usudicu se reci da ce Barkley napraviti bolju karijeru od njega u buducnosti
                  Ja sam to pricao jos u septembru i dalje tvrdim to. Vec ga je presisao ozbiljno i cim predje u neki jaci/veci klub nebo mu je granica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Ja sam to pricao jos u septembru i dalje tvrdim to. Vec ga je presisao ozbiljno i cim predje u neki jaci/veci klub nebo mu je granica.
                    Ja tada nisam toliko obracao paznju na Barkleya, a evo u zadnje vreme sam odgledao mnogo utakmica Evertona i shvatio o kakvom se igracu radi. Ja ga u buducnosti vidim u Man Unitedu, kao naslednika Wayna Rooneya.
                    O Wilsheru sam mnogo pisao u temi Arsenala sta mi se ne svidja kod njega, ali mogu da ponovim. Mnogo mi je lepse igrao kada je krenuo da igra za prvi tim. Lepo je asistirao, dodavao, trudio se, trcao i nije toliko davio loptu kao sto sada radi. I to je pocelo od ove sezone.
                    S druge strane Ramsey je susta suprotnost Wilsheru sto se truda i ponasanja na terenu tice ove sezone! Znate kakav je bio prosle godine, a sa kakvim zarom igra sada. Cuti, radi, pristojno se ponasa na terenu i DOMINIRA!
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ja sam rekao za Barkleya jos u onim najavama za klubove, znaci sredina avgusta, da ce mozda napraviti jacu karijeru nego Jack, ali nisam ocekivao da ce Wilshere ovako slabije igrati, mada je imao utakmica gde je briljirao, ali mali je broj takvih.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Vilsiru su povrede usporile razvoj. Dobar je on igrac, nema spora, bice jos bolji, ali Barkli je imao srece da do sada izbegne vezane povrede i za sada se bolje razvio. A jos je u Evertonu.

                        Ja njega iskreno vidim u Celziju. A ako dodje kod nas, nadam se da nece biti direktna zamena Runiju, vec da cemo ga povuci na BTB-a.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jeste, Wilsheru su povrede mnogo usporile razvoj i nadam se da mu to nece upropastiti i celu fudbalsku karijeru, jer komotno moze biti legenda Arsenala i Engleske reprezentacije(nesto kao Gerrard i Lampard).
                          Ja ga tu kritikujem, samo da on mene demantuje u sutrasnjem mecu!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Jeste, Wilsheru su povrede mnogo usporile razvoj i nadam se da mu to nece upropastiti i celu fudbalsku karijeru, jer komotno moze biti legenda Arsenala i Engleske reprezentacije(nesto kao Gerrard i Lampard).
                            Ja ga tu kritikujem, samo da on mene demantuje u sutrasnjem mecu!

                            Demantovace te sa tribina, posto je suspendovan za ovaj i naredni mec.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Чини ми се да је ове године ЕПЛ доста занимљивија него ранијих година. Јунајтед у не тако доброј форми због промене тренера, Ливерпул после дужег времена на 1. месту, Арсенал такође при самом врху, Мурињо се вратио, Тотенхем увек из заседе, Сити стандардно вештачка творевина. разлика између првог и седмог 6 бодова.

                              Вишковић је држао трибину код мене на факсу, мислим да је рекао да ће Арсенал освојити титулу, али немојте ме држати за реч јер не могу тачно да се сетим :d
                              Last edited by Casual Squad; 23-12-13, 00:09.
                              Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                              Comment


                              • Originally posted by Casual Squad View Post
                                Вишковић је држао трибину код мене на факсу, мислим да је рекао да ће Арсенал освојити титулу, али немојте ме држати за реч јер не могу тачно да се сетим :d
                                Ako je Višković rekao

                                Venger gubitnik, trofeja 0 lako na kraju.

                                Comment

                                Working...
                                X