Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo arsenal
    http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

    Comment


    • Bravo za Arsenal, sjajno su ovo realizovali

      Comment


      • Ko bi rekao da ce Jaja Ture da izgubi loptu, a i gol mi je smesan.Ovaj Rumun se obruka, njegov je gol.Mogao je barem da se baci.

        Comment


        • Ni iz čega izjednačenje, dobro se snašao Walcott bilo je teško ono zabiti, ali isto tako sjajna lopta Ozila, u pravom trenutku. Toure bespotrebno gubi loptu na sredini terena, to se od njega nije očekivalo.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Kakav umetnik ovaj Ozil sta je ovo sunce ti... Ne znam kako se Demikelis ne pomeri jos malo valjda je i on covek ocekivao da ova lopta ide jako u cosak ali mucenik Volkot slucajno dade taman kako treba.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Ko bi rekao da ce Jaja Ture da izgubi loptu, a i gol mi je smesan.Ovaj Rumun se obruka, njegov je gol.Mogao je barem da se baci.
              Ma direktni krivac je Yaya bez pogovora, bez veze petlja a imao mnogo jednostavnijih rješenja

              Comment


              • Prozvao sam ga i odmah asistencija...

                A ovaj Pantilimon je cirkus...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mora krkan nju da udavi pa to ti je,muka mi je nekad da ga gledam...

                  Negredo dobro igra bas,ali nije strijelac mora to bolje
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by DelBoy View Post
                    Ma direktni krivac je Yaya bez pogovora, bez veze petlja a imao mnogo jednostavnijih rješenja
                    Stoji to da je Jaja glavni krivac , ali mi je komicno to sto se golman nije bacio na ovakvu laganu loptu.Ko da je bio prazan gol.

                    Comment


                    • Hart nije u sjajnoj formi bio ove sezone , ali je stvarno bijedno i idiotski da ispred njega brani Costel Pantilimon :/

                      Eto Yaye , iskupio se najbolji
                      Last edited by Dale; 14-12-13, 13:23.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Баш пишем како Негредо никако да нациља и ево даде га..

                        Comment


                        • Iskupljuje se Negredo za onaj promašaj, ali mora se pohvaliti i lopta Tourea za Zabaletu, izmislio je ovaj gol. Strašno igra City kući, teško će ovdje Arsenal do povratka ponovo, jedino ako im nešto poklone kao prvi put.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Kakva akcija City

                            Comment


                            • Ocekivano atraktivna tekma,mnogo mi drago sto gledam. Sad ce opet od Negreda da ispadne neki prvoklasan napadac, ne gotivim ga uopste ali dobro barem je covek u sansi cesto, ume da se nadje gde treba
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Možete vi da šištite koliko hoćete Negredo > Džeko

                                Posle Ozila sigurno pojačanje godine.

                                Comment

                                Working...
                                X