Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Verovatno Silvu, mozda Dzeja Rodrigeza (msilim da je imao jacu sezonu). Nemam ja problem sa Lalanom, odlicna sezona, samo mislim da je malo poguran.

    Da ne pricam kakve brojke ima Runi, 17 golova 10 asistencija, pa ga opet nema... Mislim, ne moze pored Luisa i Staridza realno.
    Pa dobro, Silva ove sezone nije na svom nivou generalno ako cemo pravo. Meni poprilicno nekonstantan u startu sezone, da ne kazem ocajan, do poslednjih nekoliko utakmica, nekako mi on tu ne ide u tim jednostavno. A nije ni puno igrao zbog povrede. Nadao sam se da ces pomenuti Jaya, ali instrument svega tamo u So'tonu je Lallana. A i Jay je vise poluspic, napadac, nego krilo ili veznjak. On je cak vise napadac nego sam Lambert u onom sistemu Pochettina. Ali ne kazem ja, Jay je imao fantasticnu sezonu, ali Lallana je jednostavno svuda zastupljen na terenu, i radi ogroman posao, ne samo u napadu, vec i u odbrani.

    A onda tu ubacis i faktor kluba, u kakvom okruzenju igra Lallana, a u kakvom Silva i kakva su ocekivanja i da li su ispunjena. So'ton ce napraviti istorijski uspeh na 8. mestu.
    U Cityu niko nije bio dovoljno konstantan sem Yaye i Fernandinha, da bi se nasao u timu.

    A sto se tice Rooneya, najlosija sezona u istoriji tog tima, barem od kako je Fergie preuzeo tim, se ne moze zanemariti, ta statistika je jednostavno uzaludna.

    P.S. Da dodam, da bi Sterling mogao umesto Lallane, on je cak i najbolja opcija.
    Last edited by Freshman; 28-04-14, 17:09.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Bitches please, Remzika majstor u pola sezone prekuco brat sviju. Trepavicama golove davao
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pa sam si sebi odgovorio, pola sezone. Cekacemo mi jednu celu, da prosudimo pravo.
        Sad ce MNF jos malo, da vidim komentare Garrya i Carraghera za ovaj vikend.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment




        • Jace od mene

          Comment


          • Meh, ova je daleko jaca, mozemo i mi Scouseri malo na svoj racun.

            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Pa mi se sprdamo cele sezone na svoj račun zbog Mojzija (zbog njega sam pratio na Twitteru evil kagawu )

              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

              Comment


              • Spora utakmica nesto,ali valjda ce ovaj gol malo ubrzati tempo i da ih dokrajcimo sto pre
                sigpic

                Comment


                • Koliko se Gojko nalupao, strasno.
                  Lagana dva gola razlike na poluvremenu

                  Comment


                  • Ozil klasa,sa kojom lakocom izbacuje protivnike ,kao da je to najlaksa stvar na svetu
                    sigpic

                    Comment


                    • Vise gledam onaj Pink Music festival nego utakmicu, slaba utakmica, ali bitno da vodimo 2-0. Giroud malo sebican kod drugog gola, sreca pa se odbila do Mesuta.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Olivier

                        Pjeske
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kakva skolska akcija ,Ozil savrsen centar sut
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ozil-Ramsey kakva saradnja
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Kakav jr majstor Mesut. Kad odradisad pune pripremen ima da bude show iduce sezone
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Rutinski..svi su bili odlicni izdvojio bi Mesuta kao MOTM
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X