Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Jao, ubijam se kad mi ovako nestane net i ne mogu da odgledam meč kako treba.

    Jel smo imali neku šansu u ovih četrdesetak minuta, bilo li je nešto konkretno sa naše strane ?
    Jeste Velbek je imao sansu koju ni Dauda ne bi promasio a inace Svonsi ima posed maltene 70% . Ocajna utakmica
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Svonsi ima posed; po deset minuta grade polupriliku, i onda MU kad izvodi gol-aut - De Gea degažira loptu pa opet sve ispočetka.

      Comment


      • Onaj start Bony-a je cist crveni bio...

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Brate ja se sjecam sansi CP-a mozda si ti gledao,ali i ja sam pa sam i provjerio...normalno da se branio covjek protiv Citya ali je imao sasvim pristojne sanse i meni je to dovoljno...evo ti komentara koji to dokazuje pa nismo valjda ludi svi sta me briga za Pulisa

          City imao normalno vise od igre ali u okvir gola 4:4 i to svaki sut Palaca bio je dosta dobra prilika,Hart imao dvije odlicne odbrane jednu u kaznenom,a drugu sa nekih 20-25 metara ovom sto je promasio penal danas

          Branio se i mrtvi WHU protiv Citya pa su mogli 15 da prime,da ne govorim da 6 redovno ulazi na njihovom stadionu

          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1151666
          Ja sam govorio o taktici Pulisa koji je furao i u Stoke-u, a koja se svodi na to
          da ce se njegova ekipa pre braniti nego napadati, i da je bolje izgubiti 1:0 ili
          2:0 nego 5:0 ili 6:0. Po meni, poraz je poraz. Tako da tu nema neke razlike.

          I danas je C. Palace igrao prvih pola sata, i to vise zbog pogubljenosti T'hama
          nego zbog nekog njihovog kvaliteta. Narednih sat vremena ih nije bilo na terenu.

          A to sto City nije napunio Palace je vise posledica rotacije, nego neceg drugog.
          Tako je recimo napad skoro sat vremena zavisio od mrtvog Dzeka koji je u trenutno
          klasi Cvajte (bez obzira na golove), kao i na individualnom kvalitetu jednog igraca
          - Silve. Imao si u toj utakmici i jednog Javia Garciu koji je vec godinu dana mrtav.

          Da je City protiv CP-a igrao u sastavu kao i protiv WHU isto bi palo gazenje.

          Moja poenta je da takticki CP igra najruzniji fudbal u EPL. Igraju fudbal u kojem se
          brane bez obzira protiv koje ekipe igraju. Ali, to je fudbal koji praktikuje Pulis.
          Sunderland izmislio fudbal za njih.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Ja sam govorio o taktici Pulisa koji je furao i u Stoke-u, a koja se svodi na to
            da ce se njegova ekipa pre braniti nego napadati, i da je bolje izgubiti 1:0 ili
            2:0 nego 5:0 ili 6:0. Po meni, poraz je poraz. Tako da tu nema neke razlike.

            I danas je C. Palace igrao prvih pola sata, i to vise zbog pogubljenosti T'hama
            nego zbog nekog njihovog kvaliteta. Narednih sat vremena ih nije bilo na terenu.

            A to sto City nije napunio Palace je vise posledica rotacije, nego neceg drugog.
            Tako je recimo napad skoro sat vremena zavisio od mrtvog Dzeka koji je u trenutno
            klasi Cvajte (bez obzira na golove), kao i na individualnom kvalitetu jednog igraca
            - Silve. Imao si u toj utakmici i jednog Javia Garciu koji je vec godinu dana mrtav.

            Da je City protiv CP-a igrao u sastavu kao i protiv WHU isto bi palo gazenje.

            Moja poenta je da takticki CP igra najruzniji fudbal u EPL. Igraju fudbal u kojem se
            brane bez obzira protiv koje ekipe igraju. Ali, to je fudbal koji praktikuje Pulis.
            Sunderland izmislio fudbal za njih.
            Jedno je igra u Stokeu, ovo sada je ipak drugacije skroz, i nije toliki "bunkeraj" kao sto opisujes. Ne razumem, sta ocekujes od ekipe koja je toliko limitirana na svim pozicijama, koja ima kadar za Championship, da igraju na gol vise ?

            Danas je Crystal Palace igrao i vise nego dobro, i napadali su, stvarali su sanse, i imali penal, nesrecno promasen, bolje reci katastrofalno. I to odmah ponistava tvoju teoriju da im je cilj da se samo brane, protiv bilo koje ekipe.

            Radi ono sto najbolje ume, izvlaci maksimum iz ekipe, ocekivati od takvog kadra da igraju ne znam, tipa tiki-taka je besmisleno. Bez ozbira da li je nekome to ruzan fudbal, to je ipak samo ukus, a taktika je drugo, on uz pomoc tog stila opstaje vec dugi niz godina u ligi.

            Moj komentar se svodio na danasnji mec, jer si prokomentarisao igru Palacea kao da su igrali bunker, a sasvim suprotno je bilo.
            Last edited by Freshman; 11-01-14, 18:45.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Moćni Mojesov Junajted -1 bod ispod lošeg Liverpula, a kreativni Totenhem ispred na + 1 uz gol razliku +1. Logika.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Šta god da im je Dejvid Mojes rekao na poluvremenu...

                Januzaj Videćemo šta će Murinjo reći svojim ratnicima, i koliko i kuda da udaraju klinca sledeći vikend.

                Comment


                • Originally posted by Lunatik View Post
                  Šta god da im je Dejvid Mojes rekao na poluvremenu...

                  Januzaj Videćemo šta će Murinjo reći svojim ratnicima, i koliko i kuda da udaraju klinca sledeći vikend.
                  Rekao im Kagavu u sredinu gde je neuporedivo korisniji, a Januzaja na krilo.

                  Comment


                  • Sledeceg vikenda komotno X2 na Manchester United, bice lepa kvota.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Jedno je igra u Stokeu, ovo sada je ipak drugacije skroz, i nije toliki "bunkeraj" kao sto opisujes. Ne razumem, sta ocekujes od ekipe koja je toliko limitirana na svim pozicijama, koja ima kadar za Championship, da igraju na gol vise ?

                      Danas je Crystal Palace igrao i vise nego dobro, i napadali su, stvarali su sanse, i imali penal, nesrecno promasen, bolje reci katastrofalno. I to odmah ponistava tvoju teoriju da im je cilj da se samo brane, protiv bilo koje ekipe.

                      Radi ono sto najbolje ume, izvlaci maksimum iz ekipe, ocekivati od takvog kadra da igraju ne znam, tipa tiki-taka je besmisleno. Bez ozbira da li je nekome to ruzan fudbal, to je ipak samo ukus, a taktika je drugo, on uz pomoc tog stila opstaje vec dugi niz godina u ligi.

                      Moj komentar se svodio na danasnji mec, jer si prokomentarisao igru Palacea kao da su igrali bunker, a sasvim suprotno je bilo.
                      Pa, i rekao sam da su danas izgledali nesto bolje, ali opet da je daleko to od nekog "sabijanja", upravo zbog manjka kvaliteta, po kojem su i zasluzili da ispadnu iz lige. A to je i bila poenta mog prvog posta.

                      I danas su igrali nekih pola sata recimo. U drugom poluvremenu dosta slabo. Opet je bilo dvolinijsko branjenje, pa su iz pogresnih pasova sredine T'hama akumulisali neke svoje sanse. I kod prekida gde je dobro poznatao da je T'ham najslabiji. Ostalo je bilo dosta lose. Posebno se to videlo kad su primili prvi gol, kao da su bili u fazonu "primili smo jedan, ajde da ne primimo cetiri". Opet kazem, prakticno je isto izgubio sa 1:0 ili 5:0.

                      Ne sporim ja da on radi ono sto najbolje ume, tj. da izvlaci maksimum od polu-raspalih ekipa, nego nikad nisam bio ljubitelj stila igre kakav on praktikuje. A cinjenica je da trenutno igraju najruzniji fudbal u EPL, cak i smesni Norwich ima vise sarma od njih, o Sunderlandu da ne pricam.

                      Zbog toga sam i rekao da se nadam da ce ispasti iz lige.

                      Btw, kad sam vec spomenuo Sunderland. Adam Johnson danas utrpao tri komada.

                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        Ja sam govorio o taktici Pulisa koji je furao i u Stoke-u, a koja se svodi na to
                        da ce se njegova ekipa pre braniti nego napadati, i da je bolje izgubiti 1:0 ili
                        2:0 nego 5:0 ili 6:0. Po meni, poraz je poraz. Tako da tu nema neke razlike.

                        I danas je C. Palace igrao prvih pola sata, i to vise zbog pogubljenosti T'hama
                        nego zbog nekog njihovog kvaliteta. Narednih sat vremena ih nije bilo na terenu.

                        A to sto City nije napunio Palace je vise posledica rotacije, nego neceg drugog.
                        Tako je recimo napad skoro sat vremena zavisio od mrtvog Dzeka koji je u trenutno
                        klasi Cvajte (bez obzira na golove), kao i na individualnom kvalitetu jednog igraca
                        - Silve. Imao si u toj utakmici i jednog Javia Garciu koji je vec godinu dana mrtav.

                        Da je City protiv CP-a igrao u sastavu kao i protiv WHU isto bi palo gazenje.

                        Moja poenta je da takticki CP igra najruzniji fudbal u EPL. Igraju fudbal u kojem se
                        brane bez obzira protiv koje ekipe igraju. Ali, to je fudbal koji praktikuje Pulis.
                        Sunderland izmislio fudbal za njih.
                        Da si gledao kako je Edin objasnio protiv WHU sigurno ne bi tako pricao.Asistirao,zabijao,otimao lopte,oslobadjao prostor itd nema potrebe za teatralnoscu Edin je veliki napadac i to je pokazao eto bas u srijedu...on i Negredo ocjena 10

                        Za mene nikad nije isto izgubiti 6:0 i 1:0 znam to jer sam igrao malo fudbala i uopste praktikovao sport.Kad izgubis od ekipe koja je milion puta jaca od tebe sa 1:0 i to imas priliku da zabijes i ti to svakako nije razocarenje.Kad se neko ukanali kao sto je City znao da prebije protivnika to se odmah odrazi na samopouzdanje ekipe,npr Tottenham koji je nakon onog deklasiranja vrlo brzo popio jos jedno.Ekipa CP-a je meni najlosija u ligi gledajuci kadar i covjek vadi maksimum.Meni ne smeta da ih gledam sto znaci da mi ne igraju najruzniji fudbal i toliko o tome rijec je o ukusu

                        Dzeko i kad je u losoj formi moze dati vrlo vazan go,takav napadac...klasa.Sto se tice tog gola CP-u samo mogu da kazem zar to nije poenta i odlika velikih,svi u Cityu u boljoj formi,ali on rijesi utakmicu

                        Taj Garcia isto u srijedu vrhunski i toliko hvaljenog Diamea je progutao
                        Last edited by AK47; 11-01-14, 22:30.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Najruzniji, nuzno ne znaci najgori fudbal, o ukusima se i ne raspravlja na kraju krajeva.

                          BREAKING: Fabio Coentrao to join Manchester United from Real Madrid on loan for the remainder of the season [Telegraph]
                          Ne znam koliko je tacno, proveram druge izvore.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Najruzniji, nuzno ne znaci najgori fudbal, o ukusima se i ne raspravlja na kraju krajeva.



                            Ne znam koliko je tacno, proveram druge izvore.
                            Ma vuče se ta vest za Coentraa odavno. Kao je dogovoren transfer bio ali je Real nešto kočio. Videćemo šta će ispasti od ovoga.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Sledeceg vikenda komotno X2 na Manchester United, bice lepa kvota.
                              Играј бре, долази опуштено.

                              Comment


                              • Newcastle: Krul; Santon, S.Taylor, Williamson, Yanga-Mbiwa; Anita, Tiote (c), Cabaye; Sissoko, Remy, Gouffran.

                                City: Hart, Zabaleta, Kompany (c), Demichelis, Kolarov, Nasri, Fernandinho, Yaya Toure, Silva, Negredo, Dzeko
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X