Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sanse za Eriksena , kao stvoreno za njega ..

    Walker ipak sutao , u zivi zid samo
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Eriksen za 1-0

      Jos se ja na Fantasyu dvoumim , on ili Silva i uzmem Silvu , jbg
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Tako je Adebayor, taman je dobio priliku u fantaziju i odmah asistirao.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Kako ga zabi Mirallas, tamo nema ko ne moze da sutne slobodnjak.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Lallana ako ne bude bio u timu Engleza, to ce biti sramota.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Junajted - jedini sastav koji je mogao da se izvede u ovom momentu. Kleverli i Evans izbacili sami sebe, ostalo dirigovano povredama. Nadam se dobroj odbrambenoj partiji i očekujem fluidniji tok ka realizaciji sa ovakvom sredinom.

              Comment


              • Tony Pulis nastavlja sa tradicijom da njegove ekipe igraju ubedljivo najruzniji moguci fudbal.

                Valjda ce ispasti iz lige ovaj put. Iskreno se nadam.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Tony Pulis nastavlja sa tradicijom da njegove ekipe igraju ubedljivo najruzniji moguci fudbal.

                  Valjda ce ispasti iz lige ovaj put. Iskreno se nadam.
                  Nisi ti gledao utakmicu, sabio ih Palace prvo poluvreme, igrali su sjajan fudbal, u drugom je samo individualni kvalitet Spursa presudio.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ne bih se ni ja slozio,protiv Citya nesretno izgubili skroz dobro igrali i promasili mozda cak i bolje sanse od domacina...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Protiv Cityja parkirali Boing ispred 16. Dve linije po 4 igraca na razmaku od 2-3 metra. Dakle, gledao.
                      Dobro je Pellegrini i rekao da je tesko igrati fudbal u utakmici kad ga samo jedna ekipa praktikuje.

                      Ovo danas je kao bilo nesto bolje, ali ista taktika. Zbijene linije, neprimiti gol, a ako damo - damo.
                      To je antifudbal kako god okrenes. T'hamu inace treba vremena da se pokrenu, ali nista CP nije odigrao,
                      tako da je daleko to od nekog sabijanja. Onaj promasaj penala je za zatvor. Dakle, isto tako, gledao.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Kagava igra levo, a Januzaj u sredini. Ako ne počnu da se šaltaju s pozicijama u narednih 10 minuta, pravim omču od svih Junajtedovih šaleva koje imam i testiram nosivost lustera.

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          Protiv Cityja parkirali Boing ispred 16. Dve linije po 4 igraca na razmaku od 2-3 metra. Dakle, gledao.
                          Dobro je Pellegrini i rekao da je tesko igrati fudbal u utakmici kad ga samo jedna ekipa praktikuje.

                          Ovo danas je kao bilo nesto bolje, ali ista taktika. Zbijene linije, neprimiti gol, a ako damo - damo.
                          To je antifudbal kako god okrenes. T'hamu inace treba vremena da se pokrenu, ali nista CP nije odigrao,
                          tako da je daleko to od nekog sabijanja. Onaj promasaj penala je za zatvor. Dakle, isto tako, gledao.
                          Brate ja se sjecam sansi CP-a mozda si ti gledao,ali i ja sam pa sam i provjerio...normalno da se branio covjek protiv Citya ali je imao sasvim pristojne sanse i meni je to dovoljno...evo ti komentara koji to dokazuje pa nismo valjda ludi svi sta me briga za Pulisa

                          City imao normalno vise od igre ali u okvir gola 4:4 i to svaki sut Palaca bio je dosta dobra prilika,Hart imao dvije odlicne odbrane jednu u kaznenom,a drugu sa nekih 20-25 metara ovom sto je promasio penal danas

                          Branio se i mrtvi WHU protiv Citya pa su mogli 15 da prime,da ne govorim da 6 redovno ulazi na njihovom stadionu

                          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1151666
                          Last edited by AK47; 11-01-14, 17:51.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Shelvey rodjen za ulogu Hanibala Lektora <3
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Da, da to je taj golgeter
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jao, ubijam se kad mi ovako nestane net i ne mogu da odgledam meč kako treba.

                                Jel smo imali neku šansu u ovih četrdesetak minuta, bilo li je nešto konkretno sa naše strane ?

                                Comment

                                Working...
                                X