Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    А пре њега и најбољи бек света, Лам, те и Боатенг пре Нојера....срамни ликови ти играчи како смеју да допусте да се један Хазард овако поспрда са њима, ма благо речено поспрда.
    Isti igrac k'o Antonio Rukavina.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Prvo, zamolio bih te da ne pises duple postove, jer imas edit opciju. Drugo, prethodni post pre ovog nije toliko vezan za temu, pa bih te i za to zamolio da prenes na pp - privatne poruke jer nema puno veze sa temom, za isto bih i Vladana zamolio.

      A sada o Hazardu.

      Prvo, sta za tebe znaci precenjen igrac ??? Kada neko to kaze, znaci da je taj momak placen ogroman novac, a da ne daje onoliko koliko treba da bi isplatio isti, ili tek ce da ga isplati. Po mom misljenju, u onom trenutku, u situaciji koja je gotovo ista kao i danas a i vec par godina, gde trziste zatprano opasnom inflacijom, dati 35m za igraca koji je odavno prevazisao Francusku ligu (koja nije nimalo naivna) sa tako malo godina, je opravdan novac. Sto je on i pokazao u prvoj sezoni, gde mu adaptacija nije bila ni potrebna. Drugo zasto je taj novac opravdan su upravo te godine kojima on raspolaze i koje daju timu nadu da ce on biti jos bolji, toliko, da ce jednog dana verovatno biti medju najboljim igracima u Evropi, ali ona bas top top klasa. Jednostavno decko ima toliko prostora za napredak da je toliko bezmisleno govoriti da je on precenjen. Izmedju ostalog, Chelsea je igrao generalno slabo kao ekipa, i pozivati se na njegove slabe igre, nije jak argument kojim se mozes sluziti, niti ta utakmica sa Atleticom koju po 100-ti put pominjes, gde je Atletico razbio Plavce, u cijem taboru, ne samo Hazard da je bio los, vec i cela ekipa, pa mogu pretpostaviti, da je po tvom misljenju, cela ekipa Chelsea bas precenjena, barem veci deo igraca.

      Mnogo, ali bas mnogo se nekad ne pokaze pred velikim ekipama, pa se zbog toga ne mogu nazivati precenjenim igracima, pogotovo ne Hazard, koji je pored talenta i fizickih predispozicija, jedan od najtalentovanijih igraca sveta u poslednjih 10 i kusur godina.
      Ja ne spominjem samo Atletico, vec i ostale jace i bitnije utakmice koje je Chelsea igrao. U 2 kljucna meca protiv Shakhtara i Juvea se takodje nije sastavio i bili su razbijeni. Protiv City-a u Super Kupu su bili nadigrani, protiv Basel je nedavno bio uzasan...Danas protiv City-a je opet bio uzasan. Lik ima vise losih, nego dobrih utakmica...Daleko je to od svjetske klase.

      Ja samo kazem onako kako jeste. Tvoj argument je baziran na nekom uvjerenju da je on "World Class", ali eto...nesto bas i ne pokazuje cesto. Da li sam ja mozda rekao nesto pogresno kad sam rekao da je on bio los u tim (jacim) mecevima?

      Eto, zaboravio sam i taj mec s Bayernom. Lik stavio gol Hazarda, a to sto ih je Bayern unakazio igrom u vecem dijelu meca, nikom nista. I sta sad zapravo znaci taj gol? Ako ga je i postigao, ne znaci da je odigrao dobar mec(a nije odigrao)...

      Evo, jedan od mojih omiljenijih lijevih bekova je svojevremenu uvaljao golcinu O.Kahnu, kada je Alemannia Aachen senzacionalno izbacila Bayern Munchen u DFB kupu.



      Mislim da je covjek uvaljao bolji gol od Hazarda i to daleko boljem golmanu nego sto je Neuer.

      Ukratko, argument s video klipom je smijesan...Pa, postizu se bolji golovi od tog koji je postigao Hazard, i to u 5.ligama...

      Originally posted by AK47 View Post
      Ovaj forum jeste zeljan diskusije,ali vi diskutujete s covjekom koji vas zajebava ili nista o fudbalu ne zna i pri tome vene za Banovicima...
      Da, siguran sam da si ti vrstan poznavalac te igre. Zasto se ti "kacis" za moju licnost? Ako nisi u stanju da argumentovano vodis diskusiju, onda nema potrebe da komentarises bilo sta...Nema potrebe da ti bilo kome sugerises o drugim clanovima. Imas "milion" postova na ovom forumu, a do sada nisam vidio nijednu pametnu s tvoje strane.
      Last edited by B-Luka; 27-10-13, 22:20.

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Isti igrac k'o Antonio Rukavina.
        Хаххаа....то је то, Станковић = Џерард, Рукавина = Лам

        Originally posted by B-Luka View Post
        Eto, zaboravio sam i taj mec s Bayernom. Lik stavio gol Hazarda, a to sto ih je Bayern unakazio igrom u vecem dijelu meca, nikom nista. I sta sad zapravo znaci taj gol? Ako ga je i postigao, ne znaci da je odigrao dobar mec(a nije odigrao)...
        Случајно се десило ово после тог меча, случајно јер с Мурињо надувао у међувремену .

        Comment


        • Ma bas ti hvala evo cekao sam samo ti to da mi kazes velemajstore,umjetnice
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ma greskom i za prvi gol Chelsea-ja je Hazard dvojicu okrenuo i pronasao Schurrlea na krilu, greskom to momak radi.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Chelsea - Bayern :: posjed lopte 37% - 63%, sutevi 14 - 35, korneri 5 - 15

              Da, vidi se uticaj Hazarda na igru...Statistika posjeda lopte pokazuje kako je "dominirao". Na kraju jos i izgubili trofej.

              Cak je i Alemannia Aachen svaki put igrala bolji fudbal protiv Bayern-a, nego sto je to Chelsea uradio.
              Last edited by B-Luka; 27-10-13, 22:35.

              Comment


              • Ma koji Azar, Kasalica je za njega bog!

                Comment


                • Originally posted by B-Luka View Post
                  Chelsea - Bayern :: posjed lopte 37% - 63%, sutevi 14 - 35, korneri 5 - 15

                  Da, vidi se uticaj Hazarda na igru...Statistika posjeda lopte pokazuje kako je "dominirao". Na kraju jos i izgubili trofej.
                  hahahha uticaj krila na posjed lopte,a ne centralnih veznih,ne balegaj sto bi kod nas stariji rekli... obicni trol
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Barclays Premier League &amp; SkyBet Championship 2013/14

                    Originally posted by B-Luka View Post
                    Chelsea - Bayern :: posjed lopte 37% - 63%, sutevi 14 - 35, korneri 5 - 15

                    Da, vidi se uticaj Hazarda na igru...Statistika posjeda lopte pokazuje kako je "dominirao". Na kraju jos i izgubili trofej.
                    Ne igra on sam nego još 10 ljudi sa njim ako računamo i golmana.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Ljudi ja sam da se ovo iskoreni. Zamisli da ovo vidi malo dete ispred sebe i dozivi traumu koju ce da vuce ceo zivot. U zatvor:




                      Spoiler




                      Ako je neka sprdnja, ko je upucen neka mi objasni. Hvala
                      Last edited by Condition23; 27-10-13, 22:38.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment



                      • Ладно Јувентус Арена, како су ово фашисти дозволили црна мајко

                        Comment


                        • Ne znam koja je fora, Juve Arena, Alianz pa Stamford. Mozda je i neka sprdnja ali svakako mi je jezivo. Ne znam o cemu se radi.

                          Vidi ove dve u cosku kako sede hahahhahha slog slog slog
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Zaboravio si Kondicijo najmilija da stavis da ispod znaka uvek pise, #WINNER TAKES EARTH...

                            Pojavilo se to na nekoj planini u Brazilu, u Engleskoj i u centru New York-a.


                            Inace sto se tice diskusije oko Eden-a, samo da citiram najboljeg veznog igraca kojeg sam ja gledao.

                            "Eden is technically gifted and very fast. I would take him to Real Madrid with my eyes closed. He can become a great footballer, he is a star of the future."
                            Veli Zinedine Zidane. Valjda nesto zna covek.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              hahahha uticaj krila na posjed lopte,a ne centralnih veznih,ne balegaj sto bi kod nas stariji rekli... obicni trol
                              Hazard krilo? Mozda na Championship Manageru ili si ga "turio" na tu poziciju u Fantasy-u ili sta se vec ovdje igra... Kolika mu je ocjena na CM-u? 19 od mogucih 20 za "Pace"? Pretpostavljam da si ti od onih CM fanova koji i dalje vide Freddy Adu-a kao "world class" talenta.

                              Daj, uozbilji se...

                              Comment


                              • Originally posted by B-Luka View Post
                                Hazard krilo? Mozda na Championship Manageru ili si ga "turio" na tu poziciju u Fantasy-u ili sta se vec ovdje igra... Kolika mu je ocjena na CM-u? 19 od mogucih 20 za "Pace"? Pretpostavljam da si ti od onih CM fanova koji i dalje vide Freddy Adu-a kao "world class" talenta.

                                Daj, uozbilji se...
                                Taj sam
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X