Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Swansea se nije sastavio s loptom u prvom poluvremenu.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment




    • sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment




      • sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Mnogo jako kada dva mesara analiziraju nečiju igru a sve što su tokom igračke karijere znali jeste da bapnu loptu u nedogled na protivničku polovinu, eventualno ka tribinama ili što bi po našim ovim seoskim ligama rekli u kukuruze.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Mnogo jako kada dva mesara analiziraju nečiju igru a sve što su tokom igračke karijere znali jeste da bapnu loptu u nedogled na protivničku polovinu, eventualno ka tribinama ili što bi po našim ovim seoskim ligama rekli u kukuruze.
            Jeste slazem se mnogo je relevantnije kada to uradis ti koji si napravio karijeru vanplanetarnu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Jeste slazem se mnogo je relevantnije kada to uradis ti koji si napravio karijeru vanplanetarnu
              Ja ne govorim kao fudbaler već kao simpatizer fudbala, po mom pojmu fudbala ovo su trupci i cenim da bi analizu bolje odradio jedan Pol Skols mozak ove igre, ajde kada smo kod pegavaca može i Robi Fauler, Majkl Oven i tako ti ljudi koji ovu igru čine lepšom nego što bi bila da takvih igrača nema, pa zamisli da su svi igrači na terenu Karager i Geri Nevil, mnogo tri takva igrača, a tek 20 (ako izuzmemo golmane)...ne bih ja gledao u tom slučaju ovaj sport, bacio bih se na Pajkecove sportove na N.

              Comment


              • To kako neko igra nema nikakve veze s tim kako razumije igru,imas primjera bas dobrih
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Gledao ja jednom Roja Kina kako diskutuje, poganog i preprljavog igrača, msm da je bio meč Seltik-Juventus 0:3, toliko se nakenjao da sam se lomio da skinem meč sa neta da vidim da li sam gledao istu tekmu, reko šta je ovo Bože mili....

                  Mada sa druge strane ne treba toliko ni da razumeš igru da kažeš da je Junajted u kanalu.

                  Comment


                  • Kakve veze ima to sta je igrac igrao sa danasnjim poslom ??? Pa vecina novinara nikad fudbal nije igrala, a opet su neki sjajni novinari. A Neville je mozda jedan od najjacih analiticara koje sam ja slusao. Carra jos treba da uci zanat, ali Nevilla kad slusas, to je poezija. Tako da, molio bih te Brajki da ne kakis mnogo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nije trebaju nepismeni Brazilci da nam pricaju i analiziraju <3
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Za ove što 5 decenija ne mogu među 4 u nekom takmičenju pod okriljem FIFA i UEFA su ti Brazilci izmislili pojam fudbala. Ne priča se tu o nuklearnoj fizici pa da nepismeni Brazilac nema mesto u studiju, već o igri gde ta nacija dominira kroz istoriju, a i dan danas.

                        Comment


                        • To opet nema nikakve veze s tim sto ti naklapas,bas nikakve
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • A ima veze sa nepismenim Brazilcima koje si ti pomenuo ?

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              A ima veze sa nepismenim Brazilcima koje si ti pomenuo ?
                              Zamisli Ronaldinha kao analiticara...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pa kako nema,vecina njih blage veze nema o taktici i tim stvarima,tehnicki jaki igraci jer igraju fudbal i to je sve,a da ti on pricao sta se desava na terenu i ne bas.Ronaldo jedan od najboljih ikada ne zna prostoprosirenu sastaviti sta ima on da mi prica dok Gary Neville u malom prstu ima igru sto i vidimo iz prilozenog...

                                Najbolji pokazatelj toga su treneri koji trenutno kotiraju vise nego dobro,a fudbal su igrali ili malo ili nikako,fudbaleri su glupi velika vecina to sto im Bog dao talenta nema nikakve veze sa analizom igre jedino da ti nacrtam
                                Last edited by AK47; 10-12-13, 17:35.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X