Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebeni Arnautovic nam zabi iz slobodnjaka

    Comment


    • И Џонс и Еванс су танкосава, Арнаут их лагано окреће, пола гаса.

      Лош играч Арнаут, баш

      Comment


      • Ko dao golove za liverpool?

        Comment


        • smejem se, a place mi se...
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Katastrofa.

            Taman je RVP izjednacio i vratio nadu da moze nesto da se ucini u nastavku. Onda je usledio oldican sut Arnautovica i ponovo jurimo prednost. Pa ne mogu da verujem da se ovo desilo, strasno . Jedino je Runi nesto pokusavao i donekle Runi, ovo ostalo slabo.

            Originally posted by l1m4r View Post
            smejem se, a place mi se...
            Ista prica
            Last edited by Lord Aleksoni; 26-10-13, 15:56.

            Comment


            • Originally posted by Dinko View Post
              Ko dao golove za liverpool?
              Ko bi drugi? Suarez oba...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Gledam Borusiju i United, nedaj Boze da naletimo na njih, pa dobijamo 5ti sa pola snage.. Kako nama treba jedan Soukroz, zivotinja u skoku.


                ma sta ja pisem koj ku*ac mi primili dva gola od mesara
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  smejem se, a place mi se...
                  Ово ти је класика немање среће, контролишеш текми и на полувремену губиш, несрећа дакле.

                  Мада и Џонс и Еванс су баш лоши, али много.

                  Comment


                  • Kako me nervira ovaj mrsimud Nani... covek uvek kada primi loptu mora prvo da je zadrzi 10ak sekundi pre nego sto napravi bilo kakav potez!

                    O odbrani nema sta da se kaze, katastrofa!

                    EDIT: Kakvo bre nemanje srece... Stouk je barem imao neku sansu za razliku od Junajteda, barem ono sto sam ja video. Oni su svoje iskoristili, sada ce pametno da cuvaju rezultat i cekati na gresku Junajteda. Kojih danas hvala bogu ima koliko hoces...
                    Last edited by Sir Giggsy; 26-10-13, 15:53.

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Katastrofa.

                      Tam je RVP izjednacio i vratio nadu da moze ensto da se ucini u nastavku. Onda je usledio oldican sut Arnautovica i ponovo jurimo prednost. Pa ne mogu da verujem da se ovo desilo, strasno . Jedino je Runi nesto pokusavao i donekle Runi, ovo ostalo slabo.
                      Pisi normalnije i pismenije postove necu te vise upozoravati,presao si vise svaku mjeru
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Stoke dominira, ovo je dvica ko kuca bila, samo da ostane ovako

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Pisi normalnije i pismenije postove necu te vise upozoravati,presao si vise svaku mjeru
                          Ispravio sam kasnije, omaklo mi se neko slovo

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Stoke dominira, ovo je dvica ko kuca bila, samo da ostane ovako
                            Не гледамо ми баш исту утакмицу, на срећу ово извукао Стоук баш.

                            Него мора ово Мојзи да раздрма, много лерују поједини играчи, нема агресивности на то мислим пре свега, мирно Стоук игра када има лопту ови као да не желе да их нападну, све нешто позиционо као, цупкају у месту, док са друге стране чим дође лопта у посед Јунајтеда одмах као осице нападају и то је превага рекло би се, Стоук агресивнији.
                            Last edited by Brajkula; 26-10-13, 16:18.

                            Comment


                            • Palasios start sa dve noge a ni karton da dobije...

                              Comment


                              • Koji padavicar RVP. hahahaah Sada cemo da vidimo i malog J...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X