Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ima mozda luzerski mentalitet, a je l' to Mojzi ima pobednicki? Videlo se kako je dva derbija odigrao..Prvi sa Chelsea-em, gde se ne zna koji od njih dvojice je ispao veca kukavica i onaj sa LFC-om, gde mu je deda Giggs igrao. Mislim, svaka cast Giggs-u, ali da covek od 40 godina igra najveci derbi Engleske, ja to u zivotu nisam video. Ja sam i pre pocetka sezone rekao da ne verujem United-u upravo zbog njega. Meni je Pellegrini dosta bolji trener od njega, nekome nije..Pre sezone sam rekao da je City za mene glavni favorit, pa daleko iza njih Chelsea i United, a dolaskom Ozil-a sam uracunao u Arsenal i za mene je to top 4. Kao navijac Arsenala, normalno da se nadam tituli, jer su prva tri tima menjala trenera, a Wengerica ostao i doveo najbolju desetku na svetu.

    I opet kazem, Chelsea bez Mate, meni losiji od Arsenala i od United-a i ne verujem da ce biti ispred njih, ako se Mou ne opameti ili dok ga Roman ne posalje u tri lepe.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Fazon Henrya je taj sto je on imao Vieru iza ledja da mu pazi na defanzivce. Dok Rooney i van Persie imaju jednog napuhanog Carricka...

      Zivi bili pa vidjeli. Ja sam govorio od januara prosle godine kada su potpisani oni ugovori sa Emiratesom i Pumom o tome da Arsenal vise nece biti ista ekipa da ce se trositi pare, niko meni ne vjeruje i onda bum dodje Mesut zvijer za 42.5m funti, ne trose se pare..

      Arsenal ako bude imao zdrave igrace i bez povreda u kljucnim momentima oni ce osvojiti titulu, jer trenutno Arsenal je tim koji ima najbolji balans izmedju napada i obrane, to kaze i statistika i oci svakoga ko hoce to da vidi..
      Ozil je rjesenje Arsenalovih problema? Sta ce biti kad ih neka ekipa pritisne, Ozil ce i da brani?
      Runi i Van Persi sad imaju Felainija. Ako mislis da je slab defanzivno nema problema. A nemoj mi pricati o Vijeiri, Francusku pratim kao Junajted sto pratim, to je najmocniji vezni fudbaler kojeg sam ikad vidio, ali Anri je bio ona nenormalna klasa koja pravi najvecu razliku. Kad ne ide, eto Titija jedan na jedan i izmisli neki ludi sut. Cinjenica je da je taj covjek nosio Arsenal.
      Junajted ima najjacu odbranu i najjaci napad, doci ce i jedan vezni u januaru, je li jaci ovaj sad Junajted od proslogodisnjeg? Je li jaci za 100% motivisanog Runija i za jednog od najboljih veznih igraca lige? Igracki je jaci, na klupi je velika razlika ali ova ekipa ima i dalje najbolje igrace u ligi na svojim pozicijama.

      Originally posted by D-Wade View Post
      Nemas puno poverenja u Arsenal Vlajko, ne valja ti to. Ni u ludilu LFC ne moze biti opasniji od Arsenala, ni po kojem osnovu. Doduse, to je moje misljenje. Arsenal ima dobru ekipu, plus im je nekoliko vaznih igraca povredjeno i vraca se tek u formu, a opet su u najboljoj formi od engleskih timova. Trebala im je klasa, dobili su je u Ozil-u, a koliko ce uraditi to cemo da vidimo. Sto se tice Chelsea, ja ih bez Mate ne stavljam iznad treceg mesta, pa moze Mou i da se utrostruci na klupi. Nije to onaj Mourinho koji je vodio Inter. A on svoj ego u poslednje dve godine ne moze da kontrolise. Cuj Mata da se adaptira na novi sistem. Kakav crni Oscar...

      To da ce biti 15 bodova razlike je tvoje misljenje, a mozemo da se kladimo da nece biti toliko. Eto vec sutra bi moglo da bude +5 za Arsenal, doduse moglo bi biti i +1 za United..

      Ako bude razlike u korist United-a, nece biti veca od 5 bodova.
      Arsenal ce biti ispred Liverpula, samo mislim da Liverpul moze mnogo vise problema da napravi mojoj ekipi od Arsenala.
      Pet kola su u najboljioj formi, ne vidim da Arsenal ima tu dubinu, a ni kvalitet da mogu da izguraju pricu od 38 kola. Tu su da me demantuju, svakako nemam nista protiv da Arsenal uzme titulu ako ne moze Junajted, miliji su mi od Celsija, Siti da ne pominjem.
      Kad gledam tabelu zanima me samo dje su Celsi i Siti, ako posle 20 kola bude Arsenal i dlaje tu onda cu i njih gledati.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Pa ima mozda luzerski mentalitet, a je l' to Mojzi ima pobednicki? Videlo se kako je dva derbija odigrao..Prvi sa Chelsea-em, gde se ne zna koji od njih dvojice je ispao veca kukavica i onaj sa LFC-om, gde mu je deda Giggs igrao. Mislim, svaka cast Giggs-u, ali da covek od 40 godina igra najveci derbi Engleske, ja to u zivotu nisam video. Ja sam i pre pocetka sezone rekao da ne verujem United-u upravo zbog njega. Meni je Pellegrini dosta bolji trener od njega, nekome nije..Pre sezone sam rekao da je City za mene glavni favorit, pa daleko iza njih Chelsea i United, a dolaskom Ozil-a sam uracunao u Arsenal i za mene je to top 4. Kao navijac Arsenala, normalno da se nadam tituli, jer su prva tri tima menjala trenera, a Wengerica ostao i doveo najbolju desetku na svetu.

        I opet kazem, Chelsea bez Mate, meni losiji od Arsenala i od United-a i ne verujem da ce biti ispred njih, ako se Mou ne opameti ili dok ga Roman ne posalje u tri lepe.
        Tesko ce i Mojzi, tesko i Pelegrini jer su sve to luzercine ali Mojziju je SAF ostavio to sto je ostavio, ne mogu ti ljudi odjednom da padnu tek tako. Gomilu suve klase, mnogo vise nego u Arsenalu. Ako na polusezoni Arsenal bude tu gde jeste tek onda mozda moze nesto da se kaze da konkurisu.

        Ja obozavam Liverpul ali sam bio prvi tu da kazem da nema nista od titule i smirim sve koji su poleteli. Naucna fantastika. Arsenal toliko godina puca pod pritiskom i zbog 3 tekme odjednom da konkurisu, kurac.

        Azar da se trgne i Celsi jako tesko moze da kiksne sve da je Mata na tribinama. Sa Matom ti je to titula 5-6 kola pre kraja.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Tesko ce i Mojzi, tesko i Pelegrini jer su sve to luzercine ali Mojziju je SAF ostavio to sto je ostavio, ne mogu ti ljudi odjednom da padnu tek tako. Gomilu suve klase, mnogo vise nego u Arsenalu. Ako na polusezoni Arsenal bude tu gde jeste tek onda mozda moze nesto da se kaze da konkurisu.

          Ja obozavam Liverpul ali sam bio prvi tu da kazem da nema nista od titule i smirim sve koji su poleteli. Naucna fantastika. Arsenal toliko godina puca pod pritiskom i zbog 3 tekme odjednom da konkurisu, kurac.

          Azar da se trgne i Celsi jako tesko moze da kiksne sve da je Mata na tribinama. Sa Matom ti je to titula 5-6 kola pre kraja.
          Pa ostavio je i Don Roberto sve + pojacana ekipa sa cirka 100 miliona jbt,zlatnim slovima je upisan vec sada nacin na koji je Don Roberto igrom oducavao United
          Last edited by AK47; 21-09-13, 20:10.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Arsenal je luzerski tim od 2008. godine i utakmice sa Birminghamom. Ta utakmica koliko god ona bila jebena za moj zivot i 55 hiljada maraka pada na kladionici zbog gola u 93. minuti za izjednacenje i bukvalno unistavanje Arsenalove trke za titulu, je vazan dio u historiji Arsenala. To je utakmica u kojoj je Eduardova karijera zavrsila, to je utakmica pocetka raspada tima Fabregas-Nasri-van Persie... Isto kao sto u tenisu jedan poen moze mnogo da promjeni, tako u fudbalu jedna tekma moze da promjeni mnogo..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma normalno, tvoje pravo Vlajko. Da je SAF trener, ja bi u ovoj situaciji rekao da je United favorit, jer i sa slabijim timom moze dosta da uradi. City ima realno najjaci tim zadnje dve-tri godine, druga stvar sto ih je prvo vodilo tele i sto Pellegrini-u treba malo vremena. Mene je Mou razocarao u odredjenim stvarima, iako ga i dalje gotivim, mislim da nije trebao Chelsea da uzima sada, vec da malo odmori od fudbala. Prvi puta je otisao iz ekipe u kojoj su ga u vrh glave dva igraca podnosila i sada se sili nad Matom. Nece Mata sigurno da podigne formu tako sto je zakucan za klupu. A evo Akan moze da potvrdi da Mou radi isto s***e kao u Realu. Po meni totalno promasio prelazni rok, doveo igrace koji mu uopste nisu trebali. Ako nastavi da gnjavi Matu, ili ce ovaj da ode ili ce Mou da leti zbog losih rezultata. Chelsea igra bukvalno kao Real, ocajno, pa pobedjuje uz odredjenu dozu srece, samo sto sada nema Ronalda da daje 50+ golova.

              Nema ekipa igrace kakve on voli, a nije se ni potrudio da ih dovede. United zbog Mojzija, rekao sam vec. Ja mu ne verujem, kao sto ti ne verujes Arsenalu. Neka me demantuje ako moze...City za mene ostaje prvi kandidat za titulu, al' se nadam da ce Wengerica da uzme PL..red je..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ako Murinjo ne preokrene stvari, nece se niko izdvojiti kao jak favorit za titulu, makar sudeci po logici koja ovde ide. Mojes je gubitnik? Pelegrini je veliki pobednik inace. Mislim da mu je najveci uspeh sa Realom poraz od Alkorkona 4-1. Tu bih zavrsio svaku pricu. Venger zaboravio kako izgleda trofej PL, Rodzers do pre par godina bio u nizerazrednom fudbalu. Ako cemo tako, jedino je AVB nesto veliko uradio pre Totenhema.

                Murinjo jedini tu ostaje ozbiljno trenersko ime, koji sam moze da napravi razliku za svoj tim (kao sto to rade svi veliki). Ako ne bude islo, mislim da je sve otvoreno.
                sigpic

                Comment


                • KE7, jel ti shvatas da si upravo osporio kvalitet najboljeg menadzera na svijetu, a osporio si ga tako sto si rekao da je AVB jedini koji je dobar
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Murinja sam izdovojio kao posebnu kategoriju, mislim da je to makar bilo jasno.

                    Odlicno sam naglasio da on moze najvise da doprinese svom timu, da dobija utakmice na svoj suvi kvalitet (trenersko-menadzerski).

                    AVB se poredio sa Mojesom, Pelgrinijem, Rodzersom...
                    sigpic

                    Comment


                    • A dio u kojem kazes Wenger zaboravio kako izleda trofej PL?

                      To je sprdacina, kao Wenger je levatina..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Brate ako si ti zadovoljan, ja jos vise. Nisam lik koji podjebava i sl, ali 8 godina bez trofeja, par godina unazad grcevita borba za top4, od kad se pojavila konkurencija u vidu Celzija/Sitija Arsenal je sve dalji na tabeli... Nije levat, ali bas dugo nista nije osvojio da bi ga uzimao kao toliki faktor kakvim mogu da uzimam Murinja (ili kako se uzimao Ferguson).

                        Isto kao sto tebi Junajted nije konkurent, tako meni nije Arsenal. Mislim da je to sasvim ok.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja se vodim cinjenicama, a ti se vodis subjektivnim misljenjem. Npr ti slijepo gledas na tih 8 godina kao godine suse, a ja ih gledam kao tranzicioni period sa Highburya na Emirates..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Izokreces kako ti odgovara.

                            "Tranzicioni period". 17, 21, 4, 18, 10, 12, 19, 16. Broj bodova zaostatka za Junajtedom zadnjih 8 godina. Junajted nije uvek bio sampion. Najcistija cinjenica.

                            Ja nemam nista protiv Arsenala da bi nesto mracio. Delim isto misljenje kao Vladan. Ako ne moze Junajted, neka uzme Arsenal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Aha dosao si do brojki, sad cu da te sameljem ne smijes mi brojke dirat


                              Krediti u koje se Arsenal uvalio pocevsi od 2001. godine sa fixnom ratom i kamatom 29m godisnje, daju brojku od oko 700 m kredita, sa kamatom to izadje na duplo..

                              Dugogodisnji sponzorski ugovori potpisani za mizerne pare da postoji neka vrsta osiguranja da ce biti isplaceno 2/3 kredita do godine kada ugovori isticu, 2014. godine. Tacno je otplaceno toliko.. Sredstva za transfere su bila dostupna od 2011. godine, kada je poceo veliki razkol u ekipi.

                              Nijedan klub na svijetu nije napravio stadion i isplacivao dug bez vecih posljedica, Arsenal je sve te godine ostao u elitnom evropskom takmicenju Liga Prvaka. A u Engleskoj jako malo klubova je pravilo stadion, a oni koji su ga pravili obicno su ispadali iz Premier Lige, Arsenal je ostao u top4 engleska kluba..

                              Sa stadionom koji je trenutno najmoderniji stadion na svijetu uz Santiago Bernabeu 2013. godina, odnosno godina kada su dosli sponzorski ugovori do nivoa za obnovu, Arsenal je u plusu poslovanja stoga imaju ogromnu prednost u pregovorima, a kako su brend Arsenala prosirili na Azijsko i Africko trziste imaju sve adute u svojim rukama. Potpisana dva velika sponzorska ugovora na 5 godina sa ogromnom isplatom i bonusima.

                              U 8. godina u kojima Arsenal nije osvojio trofej, klub se pretvorio od, finansijski receno, osrednjeg kluba do kluba koji ima takav potencijal da se kroz 5-10 godina takmici sa Real Madridom na polju marketinga i profita. A kada se isplati kredit u potpunosti 2029. godine, Arsenal bi mogao da bude najjaci klub na svijetu sa finansijskog aspekta ako budu odrzavali rezultate..

                              U tih 117 bodova razlike izmedju Uniteda i Arsenala u zadnjih 8 godina, Arsenal ce u narednih 8 godina da postane 2 puta vrijedniji klub od Manchester Uniteda, gledano sa aspekta vrijednosti dionica klubova i njihovih likvidnosti.

                              A sa takvom moci dolazi i mogucnost da se sprdaju sa transferima kao sto se Florentino Perez sprda..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Arsenal ce u narednih 8 godina da postane 2 puta vrijedniji klub od Manchester Uniteda, gledano sa aspekta vrijednosti dionica klubova i njihovih likvidnosti.
                                Mislim da ni ti nisi toliko lud da vjerujes u ovo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X