Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Junajted ce imati 15+ bodova vise od Arsenala, to je bar jasno. Za klasu kvalitetnija ekipa.
    sigpic

    Comment


    • Konačno

      It's blue, what else matters?

      Comment


      • Najgore je sto ja i pored ovakvog Murinja ne vidim bez obzira na sve kako luzeri tipa Mojes i Pelegrini mogu do titule. Moze mrtva trka da bude ali ne vidim kako mogu prevagu da odnesu. Ako se ovaj sredi u toku sezone nema sta da pricamo previse.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Igraju ljudi ponovo dovoljno dobro da tako kazem,ranije su imali losiji vezni red pa su osvajali(ova tekma sad pod Moyesom im je jedna od boljih zadnjih sezona sto se tice grupne faze LS,znaci bez SAF-a)...gledaj malo realno rekao sam ti da skines te euforicne naocale i spustis se na zemlju kao i mi svi ovdje
          Nije to euforija, nego cisto sam sagledao kako ljudi bezidejno igraju. Persie se napromasivao ove sezone koliko se napromasivao u cijeloj karijeri. Rooney jedino nesto radi. Obrana poprilicno klimava, uostalom ocekujem sutra da u derbiju fasuju zbog sporih reakcija obrane..

          A Vladane, djaba ti mozes govoriti 15+ ispred Arsenala, to mozes da sanjas jer od toga nista...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ovo ce biti jedna od najneizvesnijih sezona...Arsenal,Junajted,Siti,Celsi,Liverpul,Tote nhem,ne vidim ekipu koja se nesto posebno izdvaja...
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Covjece Runi i Van Persi prave toliku razliku da to nije normalno. Kao nekad Anri, to Arsenal nema i nece imati ko zna kad vise.
              Ja uopste Arsenal ne racunam u opasne ekipe, cak stavise, mnogo se vise bojim Liverpula i na OTu nego Arsenala na Emiratima. Ali vrijeme ce reci ko je bio u pravu, duga je sezona.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Nije to euforija, nego cisto sam sagledao kako ljudi bezidejno igraju. Persie se napromasivao ove sezone koliko se napromasivao u cijeloj karijeri. Rooney jedino nesto radi. Obrana poprilicno klimava, uostalom ocekujem sutra da u derbiju fasuju zbog sporih reakcija obrane..

                A Vladane, djaba ti mozes govoriti 15+ ispred Arsenala, to mozes da sanjas jer od toga nista...
                Ne slazem se s tobom nikako pogotovo u vezi odbrane Uniteda,ali dobro...

                Ja isto mislim da Arsenal moze opasno da zajebe nekoga jer igraju dobro,doveli su taticu i jos imaju dosta povrijedjenih igraca koji kad se vrate ce opasno da pojacaju Arsenal.Mislim da mogu da pokvare racune nekome iskreno.Pitao me soe kad je Ozil potpisao koji je domet Arsenala rekao sam mu 2. mjesto evo ga neka potvrdi

                Sve to stoji,ali ne mozes United podcijeniti i reci da nisu kandidati za titulu,neozbiljno je to
                Last edited by AK47; 21-09-13, 19:42.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Taj Persi je vec postigao 5 golova u sezoni a ta odbrana je primila samo 2 gola u ligi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ван Перси ће вероватно опет бити најбољи стрелац лиге. Руни можда најбољи играч ПЛ. Дошао стуб на средини Фелаини, ако повреде избегну Видића не да имају шансе него су ми заједно са Челсијем подједнаки кандидати за титулу, а пре свега сматрам да је Сити први кандидат јер су потрошили огроман новац, а и кад се погледа генерално тим који имају то је то..

                    Comment


                    • Fazon Henrya je taj sto je on imao Vieru iza ledja da mu pazi na defanzivce. Dok Rooney i van Persie imaju jednog napuhanog Carricka...

                      Zivi bili pa vidjeli. Ja sam govorio od januara prosle godine kada su potpisani oni ugovori sa Emiratesom i Pumom o tome da Arsenal vise nece biti ista ekipa da ce se trositi pare, niko meni ne vjeruje i onda bum dodje Mesut zvijer za 42.5m funti, ne trose se pare..

                      Arsenal ako bude imao zdrave igrace i bez povreda u kljucnim momentima oni ce osvojiti titulu, jer trenutno Arsenal je tim koji ima najbolji balans izmedju napada i obrane, to kaze i statistika i oci svakoga ko hoce to da vidi..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Klimava odbrana je daleko najjaca u ligi a Persi ubedljivo najjaci klasicni spic lagano, konkurencija samo ludi Benteke donekle. Ako ce nesto funkcionisati u Junajtedu oni ce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nemas puno poverenja u Arsenal Vlajko, ne valja ti to. Ni u ludilu LFC ne moze biti opasniji od Arsenala, ni po kojem osnovu. Doduse, to je moje misljenje. Arsenal ima dobru ekipu, plus im je nekoliko vaznih igraca povredjeno i vraca se tek u formu, a opet su u najboljoj formi od engleskih timova. Trebala im je klasa, dobili su je u Ozil-u, a koliko ce uraditi to cemo da vidimo. Sto se tice Chelsea, ja ih bez Mate ne stavljam iznad treceg mesta, pa moze Mou i da se utrostruci na klupi. Nije to onaj Mourinho koji je vodio Inter. A on svoj ego u poslednje dve godine ne moze da kontrolise. Cuj Mata da se adaptira na novi sistem. Kakav crni Oscar...

                          To da ce biti 15 bodova razlike je tvoje misljenje, a mozemo da se kladimo da nece biti toliko. Eto vec sutra bi moglo da bude +5 za Arsenal, doduse moglo bi biti i +1 za United..

                          Ako bude razlike u korist United-a, nece biti veca od 5 bodova.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Arsenalova obrana je primila 2 gola iz igre ove sezone, dok je 4 komada primila iz penala. Unitedova obrana nije testirana. Gledao sam im tekme i primjetio sam par stvari u toj obrani, a to je da na bekovskim pozicijama puse promaha. Ljudi jednostavno ne zatvaraju to dobro. Evra nije ni blizu svoje top forme po pitanju defanzivnih zadataka, a tamo Rafaela nema i dok se eksperimentise za Fabiom, Smalingom i Jonsom to ne ide, jer nisu adaptirani ni prave ogromne rupe izmedju stopera i beka. To je iskoristio onaj igrac Crystal Palace-a kad je okreno Ferdinanda i onda promasio chip preko De Gea-e. To je samo iz zadnje tekme u PL.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Neozbiljno je posle jebenih 5 kola 2 tima s luzerskim mentalitetom koji traje godinama svrstavati u borbu za titulu i ispod njih Junajted i Celsi koji se naosvajase svega + i dalje imaju dosta jace timove. Isto kao i zadnje 2 sezone kad je Arsenal krenuo slabije i svi ih odma isterali iz TOP4. Previse preranih zakljucaka.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije testirana?

                                Ljudi igrali protiv Liverpula i Celzija.

                                Protiv koga ste se vi testirali? Vile, Fulama i Sanderlenda?

                                Sto se tice 15 bodova, Vladan je samo uzeo koliko ste prosecno zaostajali za Junajtedom zadnjih 8 sezona (tacnije 14, 625 bodova).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X