Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iveco TT Assen MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    jbt bradl

    Comment


    • #47
      Dovi me je bas razocarao svojim (ne)sportskim ponasanjem...ali to samo dokazuje kolko je los ducati,,,CAL sta reci covek je masina svaka cast a najzad i Bradl da nesto pokaze...
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #48
        ako pretpostavimo da Cal moze imati slican tempo kao fabricke Yamahe ili Yamaha, da je klinac povredjen i tesko moze u istom ritmu da odvozi trku kao i da je realno ocekivati slabiji trkacki tempo Bradla.... necu da prognoziram, zakljucite sami u svakom slucaju definitivno vredi ispratiti sutrasnju trku, ustvari sve 3
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #49
          kakav krug cala svaka cast majstore!

          Comment


          • #50
            Marc ce uciniti sve, samo nece dozvoliti da ga povrede sputaju... Sa naprslom bradom je presao Danija u Italiji, pao je zbog neceg durgog svakako...

            Comment


            • #51
              nadam se da je sutra napokon taj dan ;)

              inače, pričaše neki kako Doktor ne zna da vozi Dukati....

              Comment


              • #52
                Bas bi bilo dobro da Kal moze da zameni Lorenca do povratka :-) !

                Comment


                • #53
                  Voleo bih da vidim Danija kako ne taktizira puno,da ne ceka greske i vozi muski,voleo bih da grize za tu titulu i da sam pogresio sto se njega tice jer sam se vise puta razocarao njegovim voznjama i stavom,nisam njegov navijac ali treba titulu zasluziti.
                  Sto se Rosija tice,nepoznanica do same trke,za njega su jako bitne kvalifikacije.

                  Comment


                  • #54
                    Zaboravih... Na konto mogucnosti o zaverama i sabotazi, mislim da je ovaj test sto je odradio u Arragonu ipak dosta znacio... Na zalost, Lorenzo je bas sad odlucio da se rokne i sad ne mozemo sasvim sigurno da tvrdimo sta je po sredi. Meni iskreno deluje da je tu dosta faktora upleteno, od potpunog nesnalazenja sa novim sistemom kvalifikacija, problema sa balansom kocenja, na kraju ko zna, mozda mu se nesto stvarno i petljalo... Nista me u sportu vise ne cudi...

                    Comment


                    • #55
                      http://www.yamahamotogp.com/news/28-...turns-to-assen kako je krenulo , sutra ce voziti ;)
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #56
                        Cal je samo prosecan vozac koji nema ritam i ne moze da odveze 20 i kusur krugova nikada jednim ritmom i to ce sutra i pokazati!!! Pa da li neko to gleda tamo sta vi mislite pa da je interesantan Yamahi odavno bi on dobio ugovor njima ne treba vozac za jedan ili par krugova on je smesan za fabricku ekipu!!! Surta pobedjuje Rossi mislim da ima veliku sansu!!!!!! go go go go go Valeeee!!!!!!!

                        Comment


                        • #57
                          probace u warmup-u sigurno. a za trku isreno cisto sumnjam jer ipak tesko da ce izdrzati celu trku...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by meca View Post
                            Cal je samo prosecan vozac koji nema ritam i ne moze da odveze 20 i kusur krugova nikada jednim ritmom i to ce sutra i pokazati!!! Pa da li neko to gleda tamo sta vi mislite pa da je interesantan Yamahi odavno bi on dobio ugovor njima ne treba vozac za jedan ili par krugova on je smesan za fabricku ekipu!!! Surta pobedjuje Rossi mislim da ima veliku sansu!!!!!! go go go go go Valeeee!!!!!!!
                            onda je i rossi prosecan...

                            Comment


                            • #59
                              xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax jeste to je i pokazao do sada xaxaxaxax sutra je trka pa cemo videti!!!!
                              Last edited by meca; 28-06-13, 19:27.

                              Comment


                              • #60
                                Ako mu je kost naprsla, mozda i moze da proba, a ako je polomljena, onda cemu trebati slonovska doza sedativa...

                                Comment

                                Working...
                                X