Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iveco TT Assen MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • najpopulanija tema vezana za pojedinacnu trku ove sezone i ujedno prva sa preko 10 stranica i to je fenomen zvani The Doctor, nista sto covek uradi ne prolazi nezapazeno
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Problem je sto je on ni tako nece osvojiti,da je bar jednu uzeo na tu foru pa da kaze idem na vec isprobano,skupljacu poene,na srecu ne bi trebalo odavno da racuna,nije problem Asen vec njegov stav

      Comment


      • to je taj Dukati, što neki tvrdiše da Doktor ne zna da vozi.....

        Hayden also shared his take on the late-race maneuver:

        "On the last lap, I didn’t get a good run through Turn 15 and Dovi came up the inside and pushed us both wide, so Smith beat us both to the line. It was a racing move and, anyway, the real problem is we got beaten by 33 seconds which shows how far behind we are."
        http://www.motogp.com/en/news/2013/D...chicane+battle

        što se tiče Pedrose, taj nikada neće biti šampion! niti ima među nogama, niti ima u glavi a o harizmi da ne pričamo.....

        inače mi najviše smeta to što se svi novinari posle ove trke polomiše od dizanja Žizele u nebo i pričama o njemu kao super-heroju, a meni je sad samo zakucao mišljenje o najvećem smradu (veći čak i od Bautiste) ikad viđenom među MOTO vozačima
        Last edited by Jack Sparrow; 30-06-13, 23:57.

        Comment


        • Originally posted by Jack Sparrow View Post

          inače mi najviše smeta to što se svi novinari posle ove trke polomiše od dizanja Žizele u nebo i pričama o njemu kao super-heroju, a meni je sad samo zakucao mišljenje o najvećem smradu (veći čak i od Bautiste) ikad viđenom među MOTO vozačima
          zbog cega? covek se trudio da odveze trku sa polomljenom kljucnom koskom (neki ce reci da povreda i nije toliko ozbiljna... da nije, ne bi isao na operaciju i ne bi mu stavljali titanijumsku plocicu dzabe...) da mu rivali ne bi pobegli u trci za titulu dok je povredjen. i kao sto se vidi pedrosa se usrao i napravio razliku od samo 2 boda a da lorenco nije vozio, mozda bi bolje i pedrosa vozio i razlika bi sada bila mnogo veca...

          mozete ga mrzeti ali ne samo da je on u pitanju nego bilo ko da za malo vise od dan posle operacije vozi trku i bude 5 i bolji nego vecina vozaca kojima nista ne fali je, po mom misljenju, za svaku pohvalu

          Comment


          • Attached Files
            Last edited by bruda; 03-07-13, 13:42.

            Comment


            • Rossi c'e'

              Comment


              • Pozdrav bruda, budi aktivan/a... ;)

                crni, odlican - 5... Taj komentator mi vecito mami osmeh na lice.

                Comment


                • Ovo je zaista tesko za poverovati, ali tako je... 46 trka je proslo od kad je Rossi ostvario poslednju pobedu u Maleziji, koja mu je inace 46. pobeda za Yamahu, do ove pobede u Assenu. 46 all over...

                  Comment


                  • “Not to have to wait another 46 races to win another, and break another record, and become the oldest rider to win a MotoGP race. I think that the record holder was 37, and this means I’ll have to race for another three years.”

                    Jos 3 godine

                    Comment


                    • Originally posted by crni View Post
                      “Not to have to wait another 46 races to win another, and break another record, and become the oldest rider to win a MotoGP race. I think that the record holder was 37, and this means I’ll have to race for another three years.”

                      Jos 3 godine
                      Vec ga vidim u Suzukiju kako osvaja titulu 2016

                      Comment


                      • Valentino Rossi: "I thought, 'F**k! If Lorenzo arrives in front of me with a broken collarbone it is a big problem!'"

                        http://www.crash.net/motogp/news/193...ry_return.html

                        Comment


                        • Originally posted by Gargamel View Post
                          Vec ga vidim u Suzukiju kako osvaja titulu 2016



                          Comment

                          Working...
                          X