Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iveco TT Assen MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Ljudi, Jorge je vozacki sazreo jos 2010... Ali je nazadovao istom prilikom u pogledu stava prema sebi i okolini. Nikada necu zaboraviti kukanje sto ga Rossi nije pustio na podijum u Japanu 2010. da bi uzeo titulu, a o nekim sitnicama ranije u toku godine da i ne govorim, nikada necu zaboraviti slikovnicu za decu do 3 godine sa prepotentnim naslovom Kralj MotoGP-a, nikada necu zaboraviti Swarovski kacigu i nikada necu zaboraviti konstantno kukanje na Simoncellija... A iz ove godine mu necu zaboraviti nepruzanje ruke Marquezu u Jerezu... Dovoljno je za ovu godinu, a nekako mislim da ce slicnih stvari biti jos...

    Daniju, osim sto Simi nije pruzio ruku onomad, sto recimo da u nekoj meri i mogu da razumem, ipak su njegove frustracije zbog totalnog manjka srece tad bile na vrhuncu, nemam u pogledu ljudskosti i sportskog stava sta da zamerim. Drugo je sto je na stazi cesto bio metiljav, a i sad nije sav svoj...
    sigpic

    Comment


    • ali da su svi isti ne bi bilo zanimljivo ovako bar nervira svakoga kada je takav al sta ces ima nas raznih sto se kaze... gledao danas snimak trke kada je Spies pobedio u Assenu (nasao odlican sajt sa skoro svim trkama), covek se ne smeje i jebeno je isti ko Kimi malo bolji a j***** mi nedostaje makar bio i 15-ti. jedva cekam da se vrati u indijanapolisu

      Comment


      • Ne bi bilo, naravno... Samo sam rezimirao zasto nemam visoko misljenje o njemu, a smatram nepotrebnim da isticem njegove vozacke vestine, kao i Rossijeve. Marqueza cu isto da oladim, svima bi do sad trebalo da je dosta toga jasno...

        Milim da svima nedostaje Spies... Stvarno bi bila prevelika steta da mu se toliko gluposti skupi u tako kratkom periodu i da odustane od MotoGP-a, moze on ovde jos puno, puno toga.

        Comment


        • Originally posted by Ben Spies 11 View Post
          ali da su svi isti ne bi bilo zanimljivo ovako bar nervira svakoga kada je takav al sta ces ima nas raznih sto se kaze... gledao danas snimak trke kada je Spies pobedio u Assenu (nasao odlican sajt sa skoro svim trkama), covek se ne smeje i jebeno je isti ko Kimi malo bolji a j***** mi nedostaje makar bio i 15-ti. jedva cekam da se vrati u indijanapolisu
          slazem se,ali je ipak placipizdica,slozices se?nzm samo da je bilo bar malo drugacije i da je Rossi tu negde blizu u poenima sa njim i da Cal ima motor pa bar priblizno kao fabricki,sta bi bilo?kukanje do 101 i nazad...velika mana za tako dobrog vozaca..cak i prevelika..
          sigpic

          Comment


          • slozicu se jer je tako mada opet mi deluje ove godine mozda manje nego proslih nekoliko ali tek je jos pocetak sezone i ima jos 11 trka da se vozi i videcemo kakav ce biti kasnije... steta sto je takav jer da zna da vozi, zna i to odlicno al eto kao covek je malo vise od nule

            @vanja ne verujem da ce odustati jer ima jos jednu godinu sa dukatijem i u dukatiju su rekli da imaju poverenja u njega kad se vrati sto on nije imao u jamahi + su mu davali falicne delove i opet je na nekim kvalifikacijama bio odlican ali u trci mora nesto da mu pukne il se slomi al uvek mora nesto kao sto rekoh, i sam je rekao on da nije imao iste delove kao horhe tj slabije... i opet se trudio i davao sve od sebe do kraja sezone tacnije dok nije pao u maleziji i bas nesto kontam da su zbog njega zapravo stavili crvenu zastavu u toj trci a ne zato sto je lorenco podigao ruku... imao je stvarno gadnu povredu, mnogo vecu nego sto deluje na prvi pogled ali on ruku 3-4 meseca nije pomerao uopste... stvarno sam se nadao da moze prosle godine da se bori za titulu kad sam video da se prelazi na "hiljadarke" i u predsezoni je bio odlican al eto... nema covek srece pa to je...

            Comment




            • Ova slika je sa Rossijevog licnog sajta... Ako nekom jos uvek neke stvari nisu jasne, jasnije od ovoga ne moze biti...

              Comment


              • Velicina i klasa se najbolje pokazuju kada si na vrhu.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Napokon Doktor se vratio u velikom stilu
                  Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                  Comment


                  • Originally posted by meca View Post
                    Cal je samo prosecan vozac koji nema ritam i ne moze da odveze 20 i kusur krugova nikada jednim ritmom i to ce sutra i pokazati!!! Pa da li neko to gleda tamo sta vi mislite pa da je interesantan Yamahi odavno bi on dobio ugovor njima ne treba vozac za jedan ili par krugova on je smesan za fabricku ekipu!!! Surta pobedjuje Rossi mislim da ima veliku sansu!!!!!! go go go go go Valeeee!!!!!!!
                    e jesam ga napisao svaka mi cast!!!!! xaxaxaxaxaxaxaxaxa

                    Comment


                    • Sto se tice Karla dobar je vozac ali nije sampion.
                      Ali mi ne izlazi iz glave slika Pedrose posle trke,pa on je umorniji i istroseniji od Lorenca koji je sa operacionog stola se u avion pa na motor i odvezao trku bolje od njega
                      I besan sam kada gledam Markeza kako je brzi i bolji u trci od Pedrose a ovaj ga gusi i neda mu da ga obidje,samim tim nema borbe Lorenco-Markez i tu smo svi uskraceni za uzivanje
                      Ne mogu vise da gledam Pedrosu na prvom mestu u generalnom plasmanu,nadam se da nece jos dugo.

                      Comment


                      • Da li je moguce da je toliko tesko zamisliti da Marc namerno sedi iza Pedrose?

                        Comment


                        • vozi iza pedrose i uci...

                          Comment


                          • Nesto ne verujem daa je naucio nesto juce :-D

                            Comment


                            • Bravo za doktora,konacno pobeda Pedrosa je opravdao ocekivanja,nema onu stvar za velike stvari,
                              Ako neko nesto muva ispod zita kao sto neko rece onda cemo ovakve pobede gledati retko ili ih nece ni biti salim se,drago mi je zbog doktora,mogao je i ranije ali nema veze

                              Comment


                              • Ne znam sto su svi udarili po Pedrosi. Kad je taj u Asenu imao pristojan rezultat? I pored toga sto vozi ocajno i dalje je prvi u sampionatu. Mozda je to jadno ali tako se osvajaju titule od 2010 na ovamo

                                Comment

                                Working...
                                X