Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iveco TT Assen MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Steta za Zorza... Ako ove godine Dani ne umze titulu ja mislim da nece nikada. Jednostavno ovo je jedinstvena prilika za njega, ima motor i ima 30 bodova prednosti u odnosu na Marka i oko 60 od Rossija. Mada ne bih se ja zajebavao sa kornjacom jer ako pocne da vozi kao nindza kornjaca tesko ostalima...

    Comment


    • #17
      Shuhei Nakamoto nije mogao biti jasniji u predsezoni - ako Dani ove godine ne uzme titulu nikad nece.

      Comment


      • #18
        http://www.yamahamotogp.com/news/27-...na-for-surgery postavljeno na zvanicnoj stranici pre desetak minuta..
        Last edited by tasa01; 27-06-13, 20:50.
        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • #19
          Zao mi je Lorenca,velika i verovatno poslednja sansa za Pedrosu

          Comment


          • #20
            Meni vise mirise da ce tu sansu iskoristiti Markez .

            Comment


            • #21
              ..nemogu da verujem..opet ce ona stara izreka stupiti na scenu,ako se ruki ne prisabere u glavi-"..i corava kokoska ubode zrno kukuruza"....dakle zalosno,po meni!..inace sam pratio trening iz jednog kafica u jednom gradicu u Italiji,gradica koji niti je manji,niti ima poznatijeg od njega u svetu auto sporta..ostavicu sve ono sto me je tamo fasciniralo po strani,sem jedne stvari,a to je koliko su ljudi u Italiji(ili bar u tom gradicu,nzm)zaslepljeni Rossijem i koliko ne vole Lorenca,Pedrosu,Markeza,Bautistu ma sve spance,da ne upotrebim neku drugu rec,koja je mnogo prikladnija za odnos prema njima samima,a to je mrznja..prilikom pada Lorenca,hladno su svi skocili na nogice lagane i poceli da aplaudiraju,da se ljube,da masu i lome ruke ko njihov papa itd..ja gledam i ne mogu da verujem sta vidim..mama mia....iskreno bilo mi je zao Lorenca..u razgovoru kasnije na moje pitanje cemu sva ta radost i ushicenja kad se covek polomio,a ne neki tamo kengur ili gnu,dobio sam odgovor..bog sve vidi i pamti,i da je doslo vreme naplate,jer su se spanci radovali kad se Rossi polomio i time(po njima,a doduse i po meni )poklonio titulu Lorencu 2010..ja im kazem,bice prvak Pedrosa ili Markez,na sta su oni svi odmahivali rukama i totalno samouvereno svi izgovarali da je ovo jedinstvena sansa za Rossija i da on to mora da iskoristi..,ja opet kazem,ejj ljudi 60 poena razlike??!!,vecina njih je rekla da Pedrosa nema .... i da mu se nogice tresu,da ce se sigurno pogubiti kad Rossi bude pobedio u Assenu,a da ce Markez biti lak plen za Rossija do kraja sampionata....tifozi jbg..,mada iskreno nisam ni ja daleko od njih,bar ne u onom delu sto se tice optimizma....nazalost,ova Lorencova povreda ce sigurno uticati na sampionat,ali kako kaze nas narod "dok se jednom ne smrkne,drugome ne moze da svane"..
              sigpic

              Comment


              • #22
                Mene samo jedno interesuje.Posto je da se lepo izrazim Lorenco otpao ,da li ce sad Rosi biti brzi ili cemu faliti opet nesto malo kao i svakog treninga?Pocinjem sve vise da verujem u teoriju zavere! Drugi vozav u timu ...itd -.-

                Comment


                • #23
                  Da li ce neko menjati Lorenza? Ljudi izvini te ako je glupo pitanje uopste nisam u toku nisam stigo da pratim ni proslu ni ovu trku...cak nisam ni kladionicu za proslu odigro ...
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • #24
                    http://photos.motogp.com/2013/06/28/...deshow_169.jpg evo ga klinac pozdravlja nas ;)
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Drezik View Post
                      Mene samo jedno interesuje.Posto je da se lepo izrazim Lorenco otpao ,da li ce sad Rosi biti brzi ili cemu faliti opet nesto malo kao i svakog treninga?Pocinjem sve vise da verujem u teoriju zavere! Drugi vozav u timu ...itd -.-
                      a sad je teorija zavere a kad sam ja prosle godine pricao da je Spies u toj situaciji i da je ocigledno da mu daju fals delove, bilo je ne on ne zna da vozi -.-

                      Comment


                      • #26
                        Po najnovijim vestima, postoji sansa da se Lorenco pojavi sutra i proba da odveze trku???!!! On je nocas operisan i, navodno, trebalo bi da prodje 24h od anestezije da bi dobio dozvolu lekara za tako nesto. Meni to deluje pomalo neverovatno (i previse rizicno), ali videcemo...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ako Pedrosa bude vozio ziheraski ne bi me cudilo da ga Markez stigne i prestigne u bodovima..
                          A mozda ga stigne i Lorenco ako se brzo oporavi

                          Comment


                          • #28
                            meni samo nije jasno da vi reprizirate tenis jebeni tenis a da ne prenosite danas direktno kvalifikacije i trenutak kada ROSSI krece u osvajanje titule xaxaxxax stvarno katastrofa nemam reci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • #29
                              Evo zasto Markez ne moze do titule... Svi sede u garazi i on se pravi pametan i izlazi na gumama za suvo i pada a la Lorenco...

                              Comment


                              • #30
                                zivot ce mi skratiti
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X