Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nznm čemu sve te taktike u izjavama, ako ti to znaš, sigurno znaju i Španci Najver necemo ni saznati, jer nije verovatno da ce peti odlucivati, ali...

    Comment


    • Uh kako bi volila da Argentina pobjedi............u prvom mecu Nadal ce lako izaci na kraj sa Monakom, iako je Monako odigrao par dobrih turnira, moze biti i iznenadjenja...........Delpo dobija Ferera sigurno jer je odmoran i vec odavno trenira na sljaci a David je dosta umoran i moze se reci da je do juce igrao na betonu........dubl mec mogu dobiti Argentinci, jaci su i to je vec 2:1.........u nedelju bice velika borba Delpo - Nadal i mislim da je Delpo spremniji i da moze nadigrati Spanca.....i to je 3:1.....ALI ako Nadal izjednaci na 2:2 Nalbi ce da dobije odlucujuci mec u nedelju......ovo se meni cini realno stanje na terenu pa vidjecemo.......samo je jedno sigurno da cemo gledati odlican tenis

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • i ja sam uz Argentince u ovom finalu, pretezno zbog Chele i Monaka, a i nije zanimljivo da samo Spanci osvajaju. Mada tesko ce oni ovo da izvuku, Spanci su aktivni u svih 5 meceva, dok su Argentinci samo u 3 (ne mogu da dobiju Nadala ni Monako ni DP , jedino da Monako pozajmi DP kondiciju ) , mada i u dublu su veliki favoriti Spanci, iako Nalbandijan/Svank nije losa kombinacija.

          Comment


          • Kako ce ta sljaka da bude spora,koliko ce morat' Delpo da radi za poene
            sigpic

            Comment


            • MC ce izgledati kao led u odnosu na ovu sljaku
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Selektor argentinske teniske reprezentacije Tito Vaskes negodovao je jer je antidoping kontrola rano jutros zatražila uzorke od njegovih igrača.
                Antidoping kontrolori su probudili Argentince oko 6.30h, a Vaskes smatra da je time narušen odmor njegovog tima uoči finalnog meča u Sevilji, koji počinje u petak.
                "Sramota je što su kontrolori izabrali baš dan odmora da uzmu uzorke, tako da nismo uspeli da se odmorimo kako treba", rekao je Vaskes.


                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=562389
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Malo ko ima tako dobru igru za Nadala.Monaco nema nikakve sanse ali vjerujem da razmisljaju da na 3 dobijena nema ni David.Ferrera zna u dusu,nikad ga nije dobio na sljaci ali ce ga prije dobiti u tom odlucujem mecu od Juana.Jer kome bi ti dao sansu u eventalnom 5. odlucujucem mecu,covjeku koji zivi za ovo,koji ce da grize,noktima da cupa pobjedu ili Monacu?

                  To sam napisao, jer mislim da neće biti 5 meča. Ako je spreman, može valjda odigrati 1 vikend, tim prije što su oba Španca imali duge sezone i igrali završni turnir. Ako njih dvojica mogu odigrati 2 meča nakon golemih sezona, valjda može i on koji živi za to, i valjda mu je jasno da su male šanse da izađe na teren u singlu.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Samo da mu faca na kraju ne bude ka' u finalu Rima

                    Hahahaha ja sam isto to pomislio,kakva je ono faca bila u finalu Rima,nikad necu zaboraviti kako je tuzno i zbunjeno gledao Novaka dok demonstrira silu nad njegovim pulenom

                    Comment


                    • SK krece sa studiom u 13:30,u 14h pocinju,valjda cemo gledati dobar tenis,pobjednik se vec zna sto se mene tice
                      sigpic

                      Comment


                      • Значи скупљамо се у 14,30!!!
                        sigpic

                        Comment






                        • Sutrasnje finale bi trebalo da otvore 2. i 26. teniser na svijetu, Nadal i Monako. Nisu igrali vise od 4 godine, u medjusobnom skoru vodi Nadal 2-1, s tim sto je taj jedan mec Monako dobio nakon predaje Nadala u 2. setu. Oba meca na sljaci dobio je, naravno, Rafa, iako im je obojici sljaka omiljena podloga i na njoj najbolje igraju. Ove sezone Monako nije bio bas pravi, nema od koga nije gubio i na koji nacin, ali je pred kraj sezone igrao odlicno, izmedju ostalih, dobio je Ferera, stigao do finala Valensije i cetvrtfinala Pariza, gdje je izgubio od Federera. Monako se duze sprema na sljaci, odmorniji je i to je nesto sto je na njegovoj strani, ali bez obzira na sve to, nije on neko ko ce pobijediti Nadala u Spaniji na sljaci. Iako je u losoj formi, Nadala nikad ne treba otpisivati, pogotovo na sljaci, on je apsolutni favorit u ovom mecu bez obzira na lose igre u posljednje vrijeme.

                          Drugi mec, derbi dana koji ja necu gledati, igraju Ferer i Del Potro. Sastaju se 5. put, nisu igrali preko dve godine, a nikad nisu igrali na sljaci. Obojica imaju po 2 pobjede. Ferer je konstatan citave sezone. Osim povrjede prsta i krace pauze, stalno je igrao solidno i stizao do zavrsnica turnira. Na kraju sezone, za razliku od vecine top tenisera, potpuno spreman i prikazivao je odlicnu igru... Ali mi je nejasan onaj poraz od Berdiha, onakav pad u igri covjeka koji je poznat da preokrece rezultat i da se bori do posljednje sekunde... Tim porazom je dobio Federera u polufinalu i vjerovatno je i sam bio svjestan da je to kraj sto se Londona tice. Del Potro se ove godine vratio nakon duge pauze. Sa ne znam koje pozicije je dosao do 11. mjesta na ATP listi, da nije preskocio turnire u Aziji (navodno, upravo zbog Dejvis kupa), sigurno bi igrao i u Londonu. Ni ove godine ga nisu zaobisle povrjede pa je, cim se priblizio svojoj najboljoj formi, pravio pauzu. Na posljednjim turnirima je bio nesto slabiji nego sto sam ocekivala, ali ipak stigao do polufinala i finala. Sto se Dejvis kupa tice, protiv Djokovica i Tipsarevica je bio odlican, prikazao nevjerovatnu igru niotkuda. Stalo mu je da donese salataru u Argentinu, kaze da imaju sansu da pisu istoriju...
                          Podloga svakako vise odgovara Spancu, ali Argentinac duze vremena trenira na njoj, tako da bi moglo svasta biti. Takodje, Delpo je ove godine odigrao nekoliko odlicnih meceva na sljaci, pa cemo vidjeti. Del Potru mozda nedostaju mecevi jer nije igrao nekoliko sedmica, dok Ferer jeste, ali je mozda umoran, tako da ne znam kome bih tu dala prednost. Ja im dajem sanse 50-50 jer nisam sigurna u kakvoj je formi Del Potro i zbog podloge, koja ce vjerovatno biti nenormalno spora.



                          Eto, s obzirom na to da necu moci gledati mec, postavila sam jedan navijacki klip i nadam se rezultatu 1-1 nakon prvog dana i ovakvoj slici.

                          Comment


                          • Argentina bi mozda i imala neku sansu, kad bi je predvodio El Grande Juan Ignacio... Ovako, kucu, supu, kucicu za psa, kola, biciklo, trotinet, ..., na Nadala ispod 29.5 gemova.

                            Comment


                            • KONACAN REZULTAT :

                              3-2 za Argentinu , nema ovde pobede za Spance
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kako bije Nadal na pocetku FHom,koliku razliku pravi na sljaci
                                SK ce po prvi put ako se ne varam prenositi i egzibiciju iz Abu Dhabija
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X