Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • average rally 1.6 cini mi se kao da se malo usporila podloga,mozda su je izgazili malo vise ali i dalje je to mada meni su odskoci najludji,koliko ima smesnih udaraca...kapiram da se ni fekiju ne svidja podloga.evo rodzer salje slajs u mrezu,bekend u aut ali spasava brejk loptu servis vinerom,evo opet forhend iz clanka salje u mrezu ali se spasio sjajnim forhendom...

    edit: ma kakvi voleji,nema teorije da stignes do mreze...a karlovicu dva igraca da ceka servis ne bi ga brejknuli...sve sto bi trebalo je da servira dva prva ali ne bi ni on brejknuo nikoga jer ne moze on toliko nisko da se sagne da udari lopticu morao bi da proba kao golf da je udara,tako da bi mogao da igra u nedogled...mada koliko je opasno kad serviras,opasno je i ako promasis prvi jer ti sledi ritern iz ahilove pete od kog nema spasa,sve u svemu nema lepog tenisa na ovoj podlozi
    Last edited by asprilja; 16-09-11, 07:51.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Ma kakvi Karlović i Isner? Samo pročitaš servis i jedan dobar slajs bi ih uništio
      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

      Comment


      • Ovo je pokušaj da na lijevoj nozi uhvate Švajcarsku, i uspjeli su. Ne smijem zamisliti šta bi bilo da su loptice sa RG, mislim da niko ništa ne bi vidio. Zadnjih par gemova ima izmjena, i može se nešto uhvatiti. Amnesiac, šteta što nisi gledao prvih set i po otprilike, to je bio spektakl, ko prebaci 2 loptice dobije čokoladu, sada ima poena ok, izgleda da su tebe čekali. Ne mogu da vjerujem da je teren ovako brzo oštećen, oko osnovne je za par sati stvorena oranica, čudna je ova trava, ko zna šta su stavljali

        Comment


        • Originally posted by amnesiac View Post
          Ma kakvi Karlović i Isner? Samo pročitaš servis i jedan dobar slajs bi ih uništio
          na ovoj podlozi nije preporucljivo da procitas servis karlovica i isnera jer sve sto mozes dobiti time je servis viner u mosnice nema spasa od dobrog prvog servisa

          edit: kako se usporila malo podloga federer ga je slomio...docekali smo i da rodzeru bude neka trava prebrza
          Last edited by asprilja; 16-09-11, 07:59.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ovo je pokušaj da na lijevoj nozi uhvate Švajcarsku, i uspjeli su. Ne smijem zamisliti šta bi bilo da su loptice sa RG, mislim da niko ništa ne bi vidio. Zadnjih par gemova ima izmjena, i može se nešto uhvatiti. Amnesiac, šteta što nisi gledao prvih set i po otprilike, to je bio spektakl, ko prebaci 2 loptice dobije čokoladu, sada ima poena ok, izgleda da su tebe čekali. Ne mogu da vjerujem da je teren ovako brzo oštećen, oko osnovne je za par sati stvorena oranica, čudna je ova trava, ko zna šta su stavljali
            Hahahaha. Mada je sad Roger uzeo brejk i to je bio nevjerovatan poen. Ma samo Englezi mogu napraviti dobru travu samo se nadam bržu nego što je bila posljednjih godina. Ovo je fušeraj čisti. U Newportu je bila užasno spora trava nasuprot ovoj, a to je bilo još smješnije. Nemoj mislit da bi ovako nešto Englezi napravili.

            Ipak, sada vidimo dobar meč. Jesu li travu razgazili ili im je trebalo duže vremena da se priviknu ne znam, ali sad nije to toliko loše.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              na ovoj podlozi nije preporucljivo da procitas servis karlovica i isnera jer sve sto mozes dobiti time je servis viner u mosnice nema spasa od dobrog prvog servisa

              edit: kako se usporila malo podloga federer ga je slomio...docekali smo i da rodzeru bude neka trava prebrza
              Pa ni Hjuit bas nije naivan na travi i ne verujem da je do brzine, nego mu je trebalo vreme da se prilagodi
              a ja i dalje ne mogu da gledam

              Vidim da je nesretni Stan izgubio, ponovo je sve na Rogerovim ledjima, sutra dubl i u nedelju jos jedan singl
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • jel imaju pravo kenguri da sada obnove tu travu ili mora da se igra na ovako izlizanom terenu ? od toga zavisi pobednik ovog duela
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  na ovoj podlozi nije preporucljivo da procitas servis karlovica i isnera jer sve sto mozes dobiti time je servis viner u mosnice nema spasa od dobrog prvog servisa

                  Naravno da nema spasa, nije isto kada ovde pogodiš servis preko 200 i na sporijim podlogama, jedva se riješismo Karla i isner-a na USO, kako bi tek na ovoj podlozi Kvalitet tenisa je poboljšan, valjda zbog oranice i prilagođavanja, ali ne mnogo.

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    jel imaju pravo kenguri da sada obnove tu travu ili mora da se igra na ovako izlizanom terenu ? od toga zavisi pobednik ovog duela
                    Ništa do iduće godine
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pa ni Hjuit bas nije naivan na travi i ne verujem da je do brzine, nego mu je trebalo vreme da se prilagodi
                      a ja i dalje ne mogu da gledam

                      Vidim da je nesretni Stan izgubio, ponovo je sve na Rogerovim ledjima, sutra dubl i u nedelju jos jedan singl
                      mislim da nije to prilagodjavanje u pitanju jer znatno se usporila podloga,bas se vidi...mislim i dalje je to nevidjena brzina ali nista naspram onog leda ledenog u prvom setu...izlizana je kao kada je finale vimbldona posle samo jednog i po meca plus prvi set 7 5 za 35 minuta sa sve pauzama...inace cini mi se da ce hjuit lagano sa vavrinkom da izadje na kraj i mislim da dubl sutra odlucuje pobednika

                      edit: hteli su australijanci na prevaru dok je led da povedu 2 0 pa kada se izlize da se uzdaju u vavrinkinu psihu u zadnjem mecu ali prevario ih stan sa dobijenim setom pa im se buvljacka trava izlizala set pre nego sto su planirali
                      Last edited by asprilja; 16-09-11, 08:13.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • bravo Rog

                        valjda ce sutra da izvuku dubl, samo da Wawrinka bude raspolozen
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          mislim da nije to prilagodjavanje u pitanju jer znatno se usporila podloga,bas se vidi...mislim i dalje je to nevidjena brzina ali nista naspram onog leda ledenog u prvom setu...izlizana je kao kada je finale vimbldona posle samo jednog i po meca plus prvi set 7 5 za 35 minuta sa sve pauzama...inace cini mi se da ce hjuit lagano sa vavrinkom da izadje na kraj i mislim da dubl sutra odlucuje pobednika

                          edit: hteli su australijanci na prevaru dok je led da povedu 2 0 pa kada se izlize da se uzdaju u vavrinkinu psihu u zadnjem mecu ali prevario ih stan sa dobijenim setom pa im se buvljacka trava set pre nego sto su planirali
                          Nije baš izlizana kao finale, ali jeste makar kao Middle Sunday .
                          Sjajnim backhand winnerom Roger završava meč.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            mislim da nije to prilagodjavanje u pitanju jer znatno se usporila podloga,bas se vidi...mislim i dalje je to nevidjena brzina ali nista naspram onog leda ledenog u prvom setu...izlizana je kao kada je finale vimbldona posle samo jednog i po meca plus prvi set 7 5 za 35 minuta sa sve pauzama...inace cini mi se da ce hjuit lagano sa vavrinkom da izadje na kraj i mislim da dubl sutra odlucuje pobednika

                            Pitanje da li može Hewitt fizički podnijeti 4-5 setova svaki dan, ovaj meč je vidno pao na tom planu, već nakon 2 seta. Trebao bi igrati parove, bez njega ne mogu ništa, crknuće do nedelje

                            Comment


                            • inace mocni janko se izlanuo sinoc na konferenciji,rekao je nadam se da cemo sutra viktor i ja ostvariti pozitivan rezu...ups pardon novak i ja
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Nije loše da se prebacite na meč Japan-Indija. Podloga slična Paris-u, sad mi je jasno zašto je Sugita počistio Devvarman-a, prebrzo je za njega.

                                Comment

                                Working...
                                X