Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ovo se zove pogrešan trenutak na pravom mestu...
    Ma bas je sada nasao da dolazi ovamo
    Sjutra ja zovem sve od familije po bg-u(i staro i mlado),ako nista od toga ne bude uspjelo, zovem onaj broj sto mi je dala Maja i idem u Pg po karte,mada dace mi neke bolesne pa da sjedim u bozju mater i da ne vidim ni t od tenisa.
    Ali nadam se da ce ovaj drugi brat koji je trenutno jedini u bg-u(svi su u CG,cak su njegovi roditelji trenutno kod mene) zavrsiti to,da ce mi rezervisati ta dva kompleta nivoa 200.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ja sam hteo da idem isto, ali mi trebaju karte za jedan dan zato sto sam iz Nisa, a i nisam bio cesto u Beogradu, izgubio bih se sigurno

      Comment


      • Ipak ce se cuti Vamos Delpooooo
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • ja mislim da ce biti pojedinacne ulaznice posto pise na daviscup.com pod tickets. evo linka http://www.daviscup.com/en/results/t...ieId=100016225

          Comment


          • Argentinian team for the #DavisCup semis against Serbia confirmed: Juan Martín del Potro, David Nalbandian, Juan Mónaco & Juan Ignacio Chela

            Comment


            • Evo i malo opširnije

              DK: Argentina sa Nalbandijanom stiže u Arenu

              Osim El Rej Dejvida (Kralja Dejvida) kako ga zovu, Tito Vaskez u Beograd na polufinale Dejvis kupa dovodi i Huane - Del Potra, Čelu i Monaka.



              Teniska reprezentacija Argentine ozbiljno se priprema za polufinalni duel Svetske grupe Dejvis kupa protiv Srbije u Beogradu, polovinom septembra.

              Selektor "gaučosa" Tito Vaskez uvrstio je u tim Davida Nalbandijana, trenutno 76. sa ATP liste, koji je zbog povrede propustio veliki deo sezone.

              Osim njega u argentinskom timu igraće još Huan Martin del Potro (18. igrač sveta), Huan Ignasio Čela (24. na ATP listi) i Huan Monako (36. teniser na planeti).

              Nalbi se vratio tenisu posle problema sa kolenom na turniru u Montrealu, igrao je i u Sinsinatiju, kao i na US Openu, gde ga u trećoj rundi očekuje duel protiv Rafaela Nadala.

              On je propustio i četvrtfinalni meč Dejvis kupa u Buenos Airesu, u julu koji je Argentina ubedljivo dobila protiv Kazahstana (5:0). Umesto njega u timu je bio Eduardo Švank, specijalista za dubl.

              "Gaučosi" su svesni da ih u Beogradskoj areni očekuje veoma težak zadatak, ali uprkos tome smatraju da mogu da izbore finale.

              "Biće nam veoma teško u Beogradu. Srbija ima u svojim redovima prvog igrača sveta, ali i još dvojicu neverovatnih tenisera Viktora i Janka. Igraće najbolje, imaće veliku podršku sa tribina, ali mi takođe imamo svoje šanse i mislim da ćemo biti sposobni da ih iskoristimo", izjavio je Monako, koji je u trijumfu nad Kazahstanom učestvovao sa dve pobede.

              Monako priznaje da će biti veoma teško igrati pred brojnom publikom u Areni, koja može da primi 20.000 posetilaca, ali ističe da će i Argentinci imati "pomoć".

              "Imamo malu grupu ludih navijača koja nas svuda prati. Delimo njihovu strast i zaista će nam biti potrebni na tom teškom meču", dodao je Monako.

              Argentina je do sada tri puta igrala finale Dejvis kupa, 1981, 2006. i 2008. godine, ali nikada nije osvojila "salataru". Ovoga puta okupiće se u najjačem sastavu, prvi put od poslednjeg pohoda ka tituli (2008) u pokušaju da se domognu još jedne završnice elitnog takmičenja.

              Polufinalni duel Svetske grupe Dejvis kupa između branioca trofeja Srbije i Argentine igra se od 16. do 18. septembra u Beogradu. Pobednik tog meča sastaće se sa boljim iz duela Španije i Francuske, koji se u istom terminu igra u Kordobi.

              Finale Dejvis kupa na programu je od 2. do 4. decembra.
              http://www.mondo.rs/s216656/Sport/Sp...e_u_Arenu.html
              sigpic

              Comment


              • Samo da svi budu zdravi, pa ce biti uzivancija..

                Comment


                • Znači ispali sa USO: Delpo, Nalbandijan i Čela, a po svojoj prilici ispada i Monako večeras.
                  Znači imaju više vremena da se spreme za 1/2finale...
                  Neće im ni to pomoći
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Opet je sve na Novaku, koji ce sigurno ostati do kraja US opena.

                    Comment


                    • Čisto malo da podgrejemo atmosferu, još 11 dana.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Roger izgleda definitvno igra protiv Australije:

                        DavisCup Davis Cup
                        #Switzerland's #DavisCup team for play-off against #Australia confirmed: #Federer, Wawrinka, Bohli, Chiudinelli
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Argentina: pretpostavljam da ce singl igrati JMDP i Nalbandijan( za jedan mec eventualno Monako).. Chela ce se "druziti" u trenerci..

                          Comment


                          • Igrace Cela i Monako dubl u svakom slucaju, nece valjda Del Potru dati da igra dubl.

                            A evo jednog intervjua sa Obradovicem, prica o momcima, Argentincima, mecu... http://www.daviscup.com/en/news/arti...ge-family.aspx

                            Comment


                            • Oni imaju Schwanka sto se tice dubla i on je odlican.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ali nije prijavljen za DC, prijavljena su ova cetvorica. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X