Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke Fabiu. Iako nisam gledao čitav meč vjerujem da je konstantno bio dominantniji od Endija. Velika pobjeda.

    Comment


    • Shminka pijan, a tek je 14h

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Stan bolji danas...nešto duža priprema za svaki od udaraca...malu zadršku ima pri FHu, kao prošle godine...za razliku od AOa gdje je zamah bio brži i tečniji...
        Kukuskin je bolji od Golubeva, ali mu je servis lošiji...pogotovo drugi...tako da će biti više prilika za break...
        Loše je Stan reternirao 2-3 puta na drugi servis, preagresivno...da nije, već bi imao prednost...
        Bit će ovdje borbe, pogotovo ako Kukuskin iskopa prvi set

        Comment


        • Ko je smeker svjetskog glasa, za kim sizi cijela masa, Fog, Fog, Fog, Fog, Fog

          sigpic

          Comment


          • Grandisimo Fabio!

            Comment


            • И шта сад? Ваљда би Сепи ово морао да добије?
              sigpic

              Comment



              • Sto se radujem dublu Nole & Fogna
                ...
                Ajde Tsonga resavaj taj prvi set
                Konacno.
                Last edited by Zzz; 06-04-14, 13:12.

                Comment


                • Hahahahaha Italijan i engleski

                  I glas izgubio
                  Last edited by miloolja; 06-04-14, 13:13.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Veliki Fabio pokazao endiju kako se igra na prasini.
                    U Finskoj Niaminen donosi izjednacenje i sada je na Basicu da donese treci bod za BIH

                    Comment


                    • Originally posted by kreso34 View Post
                      Možda navijački, ali Fabio je izdominirao i imat će šta reči na nadolazečim mastersima.
                      Fabio je za mene u prvih pet na sljaci. Ove godine je u boljoj formi nego ikada. On je prosle godine na RG igrao 3 ravnopravna seta sa Nadalom.

                      Kad je Mari vodio 3:1u prvom, Fabio je bio u kontroli. Jednom kad se po pretvorilo u rezultatsku prednost bilo je gotovo. Jedino je Fabiov kolaps mogao da spasi Marija.

                      Mari je imao dvije opcije. Da ulazi u razmjene, to je radio u prvom setu, i bude totalno nadigran. To naravno boli jer je Mari odlicana u razmjenama. Ali tesko je biti superioran urazmjeni kad se protivnik mnogo bolje krece, a Fabio se mnogo bolje krece na sljaci. Druga je opcija bila da lupa kao mutav, to je radio kasnije. Naravno mora imati izuzetan dan i malo neiznudjenih. Nije ga imao.

                      Comment


                      • Kako bi sad lepo brejk pao
                        Ajmo Stan

                        Danas igra mnogo bolje, ne moze da se poredi sa prva 2 dana, ali je strasno bitno da uzme 1.set

                        Sent from my HTC, posto mi se moze
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Dajte stream za Stana.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Loš FH na BP...kada se razletio i dosta toga vratio nazad, a onda najlakšu lopticu u pola mreže...ako ne uzme prvi set-dernek

                            http://www.sportlemon.tv/20140331/vv...02-786544.html

                            Comment


                            • Ja ozbiljno mislim da bi opucio i Djokovica i Nadala na svakoj sljaci kad bi imao danasnji fokus stalno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ja ozbiljno mislim da bi opucio i Djokovica i Nadala na svakoj sljaci kad bi imao danasnji fokus stalno.
                                Lakse je biti fokusiran kad igras protiv Mareja na sljaci... ne bi on naudio Djokovicu i Nadalu, oni bi njega odmah pritisli.

                                Comment

                                Working...
                                X