Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemoooooooo do pobedeeee!!! SRBIJA!!! Ma u kom sastavu izasli, svim srcem uz momke!

    Comment


    • Srbija-Argentina

      Najavljen je mec izmedju Novaka i David-a ali sam i dalje ubijedjen da do njega nece doci.Ukoliko pak dodje Novak i sa pola gasa ce vjerujem doci do pobjede.Nalbandian je jedan od najtalentovanijih igraca za tour-u,ali jednostavno ima ogromnih problema sa Novakom i maltene nema rjesenje za njegovu igru.Nema ni dovoljno dobar servis,razliku koju protiv drugih pravi zbog BH-a protiv Novaka je nemoguce i mnogo ce ispucavati.
      Posto do tog meca nece doci onda cemo gledati Viktora protiv Argentinca.Viktor nije u dobroj formi,a cinjenica je da je David mnogo bolji igrac od njega.Mladost i snaga su njegove prednosti i treba upravo to i da pokusa sjutra,da ide na atleticizam i tako slomi Nalby-a.Moze li on to?Svakako moze,treba mu i sto bolji servis,mada kakav god da mu bude lakse ce dolaziti do poena posle servisa od Argeninca.Bice to sigurno jako uzbudljiv i neizvjestan mec,a i od publike ce mnogo zavisiti.
      Mec koji cemo sigurno gledati je onaj izmedju Janka i Delpo-a.Vidjeli smo i ove godine da Janko moze da mu parira,zahvaljujuci greskama i brzopletosti je izgubio ono finale u Delray Beach-u,ali Janko tada nije bio dobar kao danas,Delpo se tek vracao u formu,ali ni on trenutno ne blista.Jankov ritern je sjajan u zadnje vrijeme i to bi mogao da bude kljuc,da stalno pritiska Delpov servis.Normalno Janko ce vecinu lopti slati na BH,ne smije mu puno otvarati FH i treba da ga trci,oce li uspjeti vidjecemo i ovdje ocekujem veliku borbu.
      Svi vi koji idete lijepo se provedite

      Spanija-Francuska

      Prvi mec bi trebali da odigraju Nadal i Gasquet.Mislim da nema potrebe da Nadal ovo igra posle svega,Verdasco ce odraditi stvar.Da je Gasquet u onoj formi iz Rome-a ili sa RG-a mogao bi da se nada pobjedi protiv Verdasco-a,ovako mi se cini da ce to tesko ici.Ukoliko Nadal izadje nece ni do seta doci.
      Ferrer je apsolutni favorit protiv Simon-a,zanimljivo je da su se olucili za Gilles-a prije Tsonga-e,ocigledno zele taj bod u dublu pa da nesto probaju u nedelju.David nece ni set izgubiti perotiv Gilles-a,lomice ga ritmom,jeste da je Francuz strasno uporan i veliki radnik ali na sljaci on nema sta da trazi.
      sigpic

      Comment


      • gledam zadnjih par gemova tomica i vavrinku...vodi toma 2 1 u setovima i 5 3...mnogo se bolje snalazi na ovoj podlozi koja je neverovatno cudna,nevidjeno nizak odskok loptice koliko vidim,nisam video nijedan bekend za 3 gema,samo slajs...bas je simpa i ludacka podloga...evo taman sam se pitao da li moze dobar bekend da se udari i udario ga toma na mec loptu...svajcarska ovo moze dobiti jedino 3 2 jer vavrinka je malko poremecen... "stanislase preterano s***s"
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Kakav ćeš BH vidit, ovo je gore od leda. Hvala organizaciji što je usporila podloge, jer evo kraj će seta, ne pamtim neki poen, ne pamtim ništa. Ako slučajno return pređe na drugu stranu, ona druga ne prelazi sigurno, ako return pređe server je ne vraća, super je, idem nazad spavat. 6-5 Hewitt, ima daleko veće šanse na ovoj podlozi, jer ovde može svako svakoga dobiti, igraju oko pola sata sa sve pauzama. Na ovoj podlozi ko dobije Karlovića, dobija 10 miliona kao bonus. Šteta što su takvi znalci(Karlović, Isner) oštećeni, i ne mogu pružiti sav repertoar zahvaljujući organizaciji koja je usporila podloge

          Comment


          • evo 1-0 za lejtona...neverovatna podloga zaista...federer 3 forhenda u zadnjem gemu salje u mrezu,moras da se sagnes u cucanj da bi prebacio lopticu...kad vidim vise od tri udarca u poenu zacudim se ako sam ih uopste i video ako kazem da bi na ovoj podlozi djokovic-troicki bilo 60-40 posto sanse za pobedu mislim da ne bih slagao

            edit:kenguri su se bolje spremili za ovo klizanje tako da ce oni bez sumnje dobiti svajcarce...federeru je sada slajs zavrsio u njegovom polju,jedva je dotakao mrezu ...evo brejk lejtona u drugom...

            ovde je fora ili da si maleni kao rochus pa da mozes da udaras te lopte bez problema ili da si karlovic pa da drugi ne vide tvoje servise...ovde bi kosta perovic oterao nadala do taj brejka
            Last edited by asprilja; 16-09-11, 06:20.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Gdje vidiš odskoke loptice Ne vjerujem da bi Novak imao 60% šansi, protiv takvog majstora kao što je Viktor, sve bi to bilo 50-50, osim kada bi Karlo uzeo reket u ruke. On bi im sa svojim teniskim znanjem očitao lekcije svima. Mnogi žale za ovim podlogama, pa evo uživajte, sa ovom tehnologijom i brzinom udaraca, ove podloge ubijaju tenis i mogućnost da se bilo šta vidi. Teško će Švajcarska proći, vrlo teško.

              Comment


              • ali kako je smesno kada pogode mrezu,znaci ono u zlatnu sredinu uvek ja sam ubedjen da publika nista ne vidi ali nista,samo posmatraju pokrete ruke i kad cuju aut krece radovanje...samo ne znam da li mogu toliko przo da prebace glavu sa leve na desnu stranu mogli bi ladno za jedan dan da zavrse sve meceve bez ikakvog problema sa terminom i umorom...

                edit: cuo sam jos da su uzeli sporije loptice sa ovog zadnjeg vimbldona,pa zamisli jos da nisu uzeli te loptice ...nego ne znam ja kako bi karlo i isner na protivnikov servis,ne mogu oni da se sagnu po tu lopticu,mogu komotno na klupu da cekaju servis ali ne mozes ih ni brejknuti...to bi svaki set isao u taj brejk i igrao se do duple greske

                ja da igram na ovoj podlozi seo bih u turski sed i tako bih riternirao
                evo da pogledam taj brejk i idem da spavam,simpaticno je ovo videti onako da se ismejes
                Last edited by asprilja; 16-09-11, 06:47.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Dobro kažeš, neko je spominjao da su uzeli sporije loptice, sva sreća Ma ne bi Karlo i Isner nikog brejknuli, ili možda bi, dovoljno je da pogodiš neki slice, jer loptice ne odskaču, ali ih sigurno niko ne bi brejknuo, u svakom slučaju bi bili bar 50-50 sa svakim. Feki 1-1, presudila je BH paralela Hewitt je pao, kasni na loptice, ne ubacuje prvi, Feki bi trebao ovo iskoristiti.
                  Last edited by notorious; 16-09-11, 07:00.

                  Comment


                  • Aaa kako mi je krivo sto ne mogu da pokrenem nijedan strim, da vidim kako izgleda podloga.

                    I nije mi jasno da jos uvek niste shvatili da ima ljudi koji mozda bas vole ovo ili da ima ljudi kojima je muka da 11 meseci gledaju isti tenis, prebacuj dok ne umres, nego hoce neku pormenu da vide
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • zovi me ujutru u 9 insomnia probaj ovaj,ja ovde gledam http://www.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=62228&t v_id=438&tid=25379&channel=0&tmpl=component&layout =popup&Itemid=327

                      m
                      a ono mnogo luda podloga,mozda za jedan turnir godisnje,nikako da se vimbldon igra na ovome...nema ni voleja ni nista,ne mozes stici na mrezu posle servisa

                      edit: uuuu kako bi dolgopolov djuskao po ovoj podlozi
                      Last edited by asprilja; 16-09-11, 07:31.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ma na poslu sam i ovde mi je slabiji net, ne mogu nijedan strim da pokrenem
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Volim i ja brži tenis, kao recimo što je bio u Paris-u, ali sve treba imati svoje granice, ovo je smiješno. Ovde ako je neko nešto vidio za 2 sata, ja mu skidam kapu. Teren je dosta oštećen oko osnovne linije, ne miču se od nje iako je podloga brza, pisali ste ovde kako se ne ide na mrežu zbog brzine podloge, nema to veze s vezom. U život bi se kladio, da na ovoj podlozi 3 dana niko ne bi brejknuo Karlovića.

                          Comment


                          • Uključih prije 15 minuta. A podloga je brzaaaa
                            Kakvo iznenađenje Australije. Za ovo ti treba vremena da se adaptiraš a oni su ko zna koliko trenirali na ovoj podlozi.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • Ako se ovo zove brza podloga neka hvala, ovo je odvratno, Karlovic i Isner new no.1
                              Vise volim sporu podlogu i bar da vidim po koju izmenu sa osnovne linije, ovde koliko do sada gledam nije palo vise od 2 udarca po poenu...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ahh poludecu, radim u Telekomu, a net nikad losiji nijedan strim ne mogu da pokrenem
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X