Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    A ti si vidim mnogo postigao, visiš ovdje i ljuješ ljude koji su jedino dobro što ova država ima!

    Možda Lajović ne zna, ali sigurna sam da su tebe stavili na teren sigurno bi dobili ovo i to pješke.

    Nije ni čudo što ljudi imaju ružnu sliku o Srbima, pa sami smo krivi za to, pljujemo svoje u tome smo najbolji.
    Moje pisanje na forumu je tvoja procjena o mom životu

    O Lajoviću nećemo. Tvoje poznavanje tenisa je već provjereno, i to se za razliku od RL može zaključiti na osnovu pisanja po forumu. Ne bih te zadržavao u branjenju lika i djela tvog Dušana

    Da li sam nešto pogriješio u vezi cijelog meča DC-a pa mi sad prebacuješ? Jedinu kakvu takvu šansu smo propustili juče, pustili smo da lađa potone bez kapetana. Tebi je to normalno? Nije moje pisanje dokaz ničega, već potez Janka dokazuje da smo sami sebi najveći neprijatelji.

    Pošto si počela sve više da se gubiš neću rasplamsavati diskusiju, jer za razliku od tebe ne želim da prebacujem loptu na lični nivo. Ako te toliko pogađa ono što pišem, predlažem ti da ubuduće preskačeš moje postove, kao što ja preskačem tvoje

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Lajovica ne mogu kriviti jer su ga drugi ni krivog ni duznog gurnuli na teren.
      Decko je odigao u skladu sa svojim skromnim mogucnostima. Uzivo to izgleda dosta gore nego na ekranu. Ana Ivanovic je za njega izmislilia servis dok mu je fh tragican. Njemu loptica bas mora da sedne na fh a i tada je upitno gde ce ta loptica zavrsiti. Lepotana fh ne bi probio za zivota. Jednorucni bh mu je sigurniji udarac ili bar on tako misli. Daleko je to od bh-a vrhunskih igraca. Neizvesna teniska buducnost je pred njim.
      Nas selektor ima osiguranu buducnost. Kelnerise i sluzi da ga je milina gledati.
      Novak mi je pricinio veliko zadovoljstvo i o njemu cu naknadno, na njegovoj teni.
      Jedno meni vrlo kepo popodne.
      Je l' si video kako profesionalno daje peskir i vodu?
      a tek kako slaze flasice u onaj frizider
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Тај обрадовић је мени најјачи од свих. Посебно кад даје изјаве за РТС и кад треба да мотивише играче. Просто ми дође да плачем.

        Comment


        • Obradović je dominirao, mogao je i Miha da mu se pridruži, bio je i on u Areni

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Je l' si video kako profesionalno daje peskir i vodu?
            a tek kako slaze flasice u onaj frizider
            Covek se savrseno ne mesa u svoj posao
            Novak pucne prstima ili samo pogledonm nasluti i Boca je tu.
            `Izvolte, sta ste zeleli`
            sigpic

            Comment


            • i majicu mu je dodavao

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Moje pisanje na forumu je tvoja procjena o mom životu

                O Lajoviću nećemo. Tvoje poznavanje tenisa je već provjereno, i to se za razliku od RL može zaključiti na osnovu pisanja po forumu. Ne bih te zadržavao u branjenju lika i djela tvog Dušana

                Da li sam nešto pogriješio u vezi cijelog meča DC-a pa mi sad prebacuješ? Jedinu kakvu takvu šansu smo propustili juče, pustili smo da lađa potone bez kapetana. Tebi je to normalno? Nije moje pisanje dokaz ničega, već potez Janka dokazuje da smo sami sebi najveći neprijatelji.

                Pošto si počela sve više da se gubiš neću rasplamsavati diskusiju, jer za razliku od tebe ne želim da prebacujem loptu na lični nivo. Ako te toliko pogađa ono što pišem, predlažem ti da ubuduće preskačeš moje postove, kao što ja preskačem tvoje
                Veliki si čovjek, to se jasno vidi iz tvojih komentara
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Ne bi Novak mogao dobiti Berdycha da nije bilo Obradovića na klupi. Njegovo prezime je pravo trenersko, veliki znalac

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    i majicu mu je dodavao
                    A sta ce jadan, njemu je vazno da je tu.
                    Pere, pegla, posprema
                    sigpic

                    Comment


                    • gdje bi Novaku bio kraj da moze s njim na klupi sjediti na GSovima

                      znalo se odmah da ce dubl odluciti, a cudi cinjenica da je brod potonuo bez kapetana...kako to noto fino skucka

                      Comment


                      • Na pocetku, jos nije ni poceo mec, on sedi pored Djokovica i nesto mu prica, tacno se videlo sta: ako treba voda, peskir, nov reket, da odem po bezglutenski burek, bilo sta, tu sam
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Veliki si čovjek, to se jasno vidi iz tvojih komentara
                          Hvala.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            notorious,

                            Svaka cast!

                            Odmah si reako da je jedina, kakava takva, sansa da Novak igra dubl. To je bila precizna i znalacka prognoza.

                            Mislim da bi dubl Novak-Zimonjic bio zavaravanje a Novak-Bozoljac je imao odredjene sanse.
                            Ni svaka cas i Notu i tebi i svima, ali i vrapci na grani su znali (posle odustajanja Tipsarevica) da mi nemamo sanse da uzmemo ista sem dva boda od Novaka ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Na pocetku, jos nije ni poceo mec, on sedi pored Djokovica i nesto mu prica, tacno se videlo sta: ako treba voda, peskir, nov reket, da odem po bezglutenski burek, bilo sta, tu sam
                              O cemu god da je pricao o tenisu sigurno nije
                              Zaboravih, najlone sa reketa skida tako filigrantskim uvezbanim pokretom da mui je mesto u Top 10 najlonoskidaca
                              sigpic

                              Comment


                              • Da i da ne zaboravim... cesi jesu veoma jak tim, jedan od najjacih na svetu, ali su pred ovaj duel imali vise srece nego pameti... Ubedjen sam da bi Janko dobio Stepaneka da je igrao, ali nije i u tome je cela poenta ovog duela. Jednostavno mi osim Novaka nismo imali nekoga ko bi nam mogao doneti taj treci bod ...
                                Pecaros, ti si kralj ... nego ima li kakvih slika ?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X