Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lajovic ni kriv ni duzan primi zestoke batine, mogu misliti kako mu je mucno bilo od polovine drugog seta

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Neka im pehar moje zadovoljstvo je vece od njihovog.
      Najbolji teniser sveta je Tomici i Lepom Radetu u tri seta odrzao predavanje o biti teniske igre.
      Noleeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Pozdravi izdajicu.

      Nadam se da su se izvukle pozitivne stvari iz ovog meča, i da će novac prikupljen od ulaznica otići u dobrotvorne svrhe za pomoć našem velikom sportisti Jankeli.

      Comment


      • Obradovic optimista. Troicki prakticno zavrsio karijeru, Tipsarevic hronicno povredjen i stizu ga godine, Zimonjic takoreci pred penzijiom... Ostaju Novak i Dusan Nejaki. Ne bas svetla buducnost.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Bravoooo!!!!

          Pozdrav od mene i prskaja
          Peco, masi tim stapom malo vise, ne vidimo te

          Sent from my HTC, posto mi se moze
          Uapsili mangupi iz ITF-a moj stap ko nasu maskotu, udjoh goloruk.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Nije toliko spor koliko loše predviđa udarce, sve mu je to presporo, jednostavno 2 nivoa ispod ozbiljnog, vrhuhskog tenisa. Šta ostaje, pa Ilija i lupetanje po loptici
            Mislim da je ispravna odluka sto je Dusan igrao. Saznali smo i on i mi gdje je.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Mislim da je ispravna odluka sto je Dusan igrao. Saznali smo i on i mi gdje je.
              Znali smo to i pre ovog meca.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Johnny View Post
                Znali smo to i pre ovog meca.
                Ti i notorious jeste. Ja nisam. Vladana ne racunam jer on uvijek zna da ce nesto krenutu naopako.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Obradovic optimista. Troicki prakticno zavrsio karijeru, Tipsarevic hronicno povredjen i stizu ga godine, Zimonjic takoreci pred penzijiom... Ostaju Novak i Dusan Nejaki. Ne bas svetla buducnost.
                  Zemlja ciju ce zastavu braniti Jankovic/Krstin/Djere/Milojevic i Luka Ilic ima vise nego svetlu buducnost
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Pa kakvi smo mi ljudi, uvijke se to zapitam kada čitam komentare
                    Zašto svi krivite Dušana, momak je dao koliko je moga, prevelik je pritisak bio na njemu, očekivanja cijele nacije, sve je palo na njega, mislite da je lako iznijeti toliki pritisak? Izgubili smo, pa šta sad? Za Dušana ima vremena, i nadam se da ga ovo neće uništiti što se tiče nastavka karijere, svaka čast i njemu i Novaku. A vi se dobro zapitajte imate li pravo pisati takve komentare i kritikovati ljude koji su barem nešto postigli u životu!
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Svima je bilo jasno i pre pocetka prvog m eca gde je klika,ko dobija dubl osvaja.Cesi su to znali ,mi smo to znali ali smo se nadali cudu,nazalost cuda se ne desavaju svaki dan(pobeda nad bracom brajan)Kad se malo slegne prasina poraza koji je bio neminovan bez janka ili Viktora sto samo daje na tezini njihov doprinos za salataru iz 2010.Roger Federer zbog takvih okolnosti u kojima je Novak u ovom finalu nikad nije ni uzeo Dejvis kup .Prosto receno pehar osvaja tim ,to su cesi znali i to su i iskoristili,imaju igrace za 3 boda mi to u ovom finalu nismo imali.Boli poraz zato sto je kod nas ,sve je bilo na nivou ali nazalost ponavljam nismo imali tim koji moze doneti 3 boda,cesi su to vesto iskoristili i zato zasluzeno nose trofej kuci.Kao nacija imamo za cime zaliti ,pitanje je dali ce se ponovo pruziti prilika za finale u Areni ,mozda ako budu Spanci dosli u finali sledece godine.Jedini moralni pobednik ovog poraza ne Novak ,nastavlja niz pobeda i to je jedino sto moze da nas tesi u ovom momentu.Neka se Novak odmori napuni baterije i nastavi sa nizom ,napravio je strasnu podlogu za novi niz ,videcemo gde ce mu biti kraj ,voleo bih da stigne do sezone sljake bez poraza a time bi oborio predhodni niz.

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Pa kakvi smo mi ljudi, uvijke se to zapitam kada čitam komentare
                        Zašto svi krivite Dušana, momak je dao koliko je moga, prevelik je pritisak bio na njemu, očekivanja cijele nacije, sve je palo na njega, mislite da je lako iznijeti toliki pritisak? Izgubili smo, pa šta sad? Za Dušana ima vremena, i nadam se da ga ovo neće uništiti što se tiče nastavka karijere, svaka čast i njemu i Novaku. A vi se dobro zapitajte imate li pravo pisati takve komentare i kritikovati ljude koji su barem nešto postigli u životu!
                        Ko ga krivi? Ne može on biti kriv što ne zna i što nikada neće znati. Glavni krivac je izdajica, što se moglo iščitati iz komentara.

                        Nemaš ti to znanje, a ni poznanstva, da procjenjuješ šta je ko od forumaša postigao u životu.

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Uapsili mangupi iz ITF-a moj stap ko nasu maskotu, udjoh goloruk.
                          mafija je sve to

                          A sto se tice danasnjih meceva, nema nista novo da se doda sto vec niste napisali, Djokovic ne moze da izgubi od Berdiha kad je Djokovicu ekstremno stalo do pobede, kao sto je to bio danas slucaj. Lajovic je jednostavno preslab, svaki njegov udarac izgleda lepo, bh mu je solidan, ali nema nikakvih varijacija, fh ispod prosecan, servis nista posebno, Stepanek je bas rutinski odradio mec.
                          Najvise mi je zao Djokovica, koji se decko iscimao cele godine, a na kraju je ispalo kako je ispalo, plus sto mi nije jasno zasto nije igrao dubl.

                          Za kraj, posto je prskaj po prvi put gledao Djokovica zahvaljujuci meni, ocekujem da me u februaru kako zna i ume upozna sa Roletom
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Ko ga krivi? Ne može on biti kriv što ne zna i što nikada neće znati. Glavni krivac je izdajica, što se moglo iščitati iz komentara.

                            Nemaš ti to znanje, a ni poznanstva, da procjenjuješ šta je ko od forumaša postigao u životu.
                            A ti si vidim mnogo postigao, visiš ovdje i pljuješ ljude koji su jedino dobro što ova država ima!

                            Možda Lajović ne zna, ali sigurna sam da su tebe stavili na teren sigurno bi dobili ovo i to pješke.

                            Nije ni čudo što ljudi imaju ružnu sliku o Srbima, pa sami smo krivi za to, pljujemo svoje u tome smo najbolji.
                            Last edited by proudNolee; 17-11-13, 19:17.
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • notorious,

                              Svaka cast!

                              Odmah si reako da je jedina, kakava takva, sansa da Novak igra dubl. To je bila precizna i znalacka prognoza.

                              Mislim da bi dubl Novak-Zimonjic bio zavaravanje a Novak-Bozoljac je imao odredjene sanse.

                              Comment


                              • Lajovica ne mogu kriviti jer su ga drugi ni krivog ni duznog gurnuli na teren.
                                Decko je odigao u skladu sa svojim skromnim mogucnostima. Uzivo to izgleda dosta gore nego na ekranu. Ana Ivanovic je za njega izmislilia servis dok mu je fh tragican. Njemu loptica bas mora da sedne na fh a i tada je upitno gde ce ta loptica zavrsiti. Lepotana fh ne bi probio za zivota. Jednorucni bh mu je sigurniji udarac ili bar on tako misli. Daleko je to od bh-a vrhunskih igraca. Neizvesna teniska buducnost je pred njim.
                                Nas selektor ima osiguranu buducnost. Kelnerise i sluzi da ga je milina gledati.
                                Novak mi je pricinio veliko zadovoljstvo i o njemu cu naknadno, na njegovoj teni.
                                Jedno meni vrlo kepo popodne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X