Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prskaj lupi šakom od sto !

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      prskaj lupi šakom od sto !
      Hahah lepo je sto sprdas ali iskreno jedan od retkih momenata kad mi nije do toga
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Novak je sjebao možda i RG zbog DC-a, jer je upravo tu doživio povredu koja ga je dosta usporila i prisilila na mirovanje u tom vrlo bitnom periodu u sezoni.
        To je ono sto svakog ljubitelja tenisa na Balkanu, a pogotovo Novakovog navijaca mora da boli.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          To je kamencic koji mi nedostaje. Ako si u pravu, ako je Bogdan glasao da igra Nenad, onda je sve ono sto se poslije dogodillo logicno.

          Jedino mi nije jasno zasto bi to Bogdan ucinio. Jedini nacin da se naudi ceskom paru je bilo da ih se iznenadi sa kombinacijom Novak-Ilija. Je li moguce da to Bogdanu nije jasno? Ili se radi o necemu drugom?

          Da se razumijemo, nema garancija da se taj dubl ne bi proveo kao bos po trnju, ali je postajala sansa da bi taj dubl napravio iznenadjenje.
          Ajde to, ok, pogrijesio je za dubl, desavaju se greske. Boca je samo covjek. Ali da u nedleju stavis Lajovica??? Pa to je kao da dva kauboja imaju dvoboj u podne, a samo jedan ima revolver. Dusan Lajovic je ispodprosjecan teniser. Treba to reci, posteno je to reci. Stepanek ce sa 45 godina da ga dobija pjeske.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            na twiteru je Ozmo dobio pitanje da li ima informaciju da ne Tipsa trazio pare od saveza i da je Nole jako ljut zbog toga, na sta je Ozmo odgovorio da su to besmislice ali da ima pouzdan izvor objavio bi tu informaciju
            Nije se osvrnuo na čudna odsustva na klupi, sve su to njemu besmislice. Bitno je odsustvo par djevojaka i njihovo čitanje romana.

            Comment


            • Srdjan treba da bude i predsjednik saveza i selektor. Ubjedljivo najpametniji covjek koji je u tenisu na ovaj ili onaj nacin.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                To je kamencic koji mi nedostaje. Ako si u pravu, ako je Bogdan glasao da igra Nenad, onda je sve ono sto se poslije dogodillo logicno.

                Jedino mi nije jasno zasto bi to Bogdan ucinio. Jedini nacin da se naudi ceskom paru je bilo da ih se iznenadi sa kombinacijom Novak-Ilija. Je li moguce da to Bogdanu nije jasno? Ili se radi o necemu drugom?

                Da se razumijemo, nema garancija da se taj dubl ne bi proveo kao bos po trnju, ali je postajala sansa da bi taj dubl napravio iznenadjenje.
                Posle Zikije izjave da mu je zao sto drugi par nije igrao to bi moralo da znaci da je dubl trebao biti Nole Ilija ne kazem ni ja da bi oni pobedili ali sigurno bi bolje bilo zasto?

                1. Ilijin zadatak bi bio samo da cuva svoje gemove i verovatno bi to bilo uspesno

                2. Nole bi ih izbusio s reternom

                3. Berdih ima kompleks od Djokovica sto se opet pokazalo u kjucnom poenu 2 seta na rez 5-4 u tb , pitanje kako bi servirao kad bi ugledao Noleta

                4. Verovatno bi publika bila glasnija jer ipak igra Nole

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Srdjan treba da bude i predsjednik saveza i selektor. Ubjedljivo najpametniji covjek koji je u tenisu na ovaj ili onaj nacin.
                  Mrzim sto sam ti morao dati like za ovo. U pocetku sam se sablaznjavao same ideje da Srdjan bude predsjednik saveza. A sad mislim da je bio u pravu. Vidim kako je taj nimalo dzentlmenski mozak ispravno racunao: "Ove ajkule ce da iskoriste mojeg naivnog i dobronamjernog sina!"
                  Last edited by NI; 18-11-13, 15:47.

                  Comment


                  • Originally posted by straxx90 View Post
                    Posle Zikije izjave da mu je zao sto drugi par nije igrao to bi moralo da znaci da je dubl trebao biti Nole Ilija ne kazem ni ja da bi oni pobedili ali sigurno bi bolje bilo zasto?
                    Da li je to znak da se kaje?

                    1. Ilija je i ovako cuvao svoje gemove.

                    2. Novakov retrn bih cinio nervoznim.

                    3. I Stepanek ima kompleks.

                    4. Ne samo to, mec mora biti neizjestan da bi publika odradila svoje.

                    5. Najveci problem bi bio Novakov servis. Cesi bi vise gadjali Iliju na mrezi!

                    Comment


                    • Može Ilija da ide na dijagonalu poneki gem, a Novak paralelu. Postojale su brojne opcije i promjene u toku meča, ništa to nama nije potrebno jer smo imali dubl koji je kvotu čuda ispuio za narednih 100 godina. Trebamo prihvatiti da nismo u pravu mi što pišemo, epic.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Tako sto je bilo potpuno realno da Troicki dobije. Ali su i tada izabrali podlogu sa niskim odskokom umjesto sljake. Ja vjerujem da Radek vristi od smijeha jer misli da se podloga radi njega postavlja.
                        Tako sto je finale USOa odlozeno pa je izgubio dan i po, kasno stigao u Srbiju, a nije bio ni blizu fizicki spreman kao danas, pritom je dozivio tezak poraz protiv Nadala. Nemoc. Bacio sve sto ima i samo set uzeo.
                        On je jedva i u nedelju igrao, izgubio prvi set od Birdshita cini mi se.

                        Novaku reprezentacija previse znaci. Osvojio je DC jednom i vecina njegovih navijaca se slozila da se vise ne cima oko toga. Itekako se cima. Imace priliku na OI da igra za svoju zemlju jos jednom i to bi trebalo da mu je dovololjno. Osvojio je olimpijsku medalju, osvojio je DC, dosta je bilo. Ono sto me uzasno nervira je sto uvijek daje sve sto ima u DCu, to cesto ne vidimo u finalima Slamova. 2011. je zaradio najtezu povredu u karijeri zbog DCa. Ove godine drugu najtezu zbog DCa.

                        Nije da nesto duguje Srbiji. Niko mu nista nije dao, poklonio, pljuju ga i sad sto nije igrao dubl mnogi. Cao.
                        Ali ovo je ziva istina
                        Danas ja sa kolegom u liftu i pricamo o DCiju, ja mu pricala kako je bilo, da sam ostala do kraja iako je bilo bolno gledati Lajovica i Stepaneka itd.
                        I ubacuje se neki lik, pretpostavljam da mi je isto kolega, ali ga prvi put vidim i kaze: ma 'ebes onog Djokovica, on je trebao da igra dubl, sta se bre on folira
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Koliko je taj Tipsarevic puta predao kad je gubio? Kad je bio gem do kraja?
                          Nemam podatke za 2013 ali zakljucno sa 2012 imao je 17 predaje na svojih 434 meceva sto mu dodje 1 predaja na 25 meceva iili ti 3.9% ali za divno cudo nije najgori. Troicki ga prati u stopu. Imamo 2 TOP 10 igraca.

                          TOP 10 sa najvecim procentom predaje meceva

                          Comment


                          • Llodra i Tipsarevic najgori, kad ne ide oni predaju. Ostanu dva poena do kraja, nema sanse da mogu ostati na terenu, da moze protivnik dva asa da klepi. Predaja jbg, to je jedino sto moze u ovoj situaciji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Viktor je sada heroj?
                              A da li da potrošim nekoliko sati svog vremena da pročešljam po temi kako je ovde popljuvavan kad god nije pružio zadovoljavajuću partiju?
                              Limitiran, nesposoban,...etc
                              Da nije njega ne bi smo imali ni onaj DC, videli smo ovog vikenda da Novak nije dovoljan.
                              A sad je Janko na tapetu. Pa zar ga nismo svi otpisali još u meču sa Belgijom, rekli kad neće da igra onda nema šta da prisvaja tuđa ostvarenja. Onda smo to zaboravili.
                              Uostalom, on nama ništa ne duguje, ako nekome treba da se opravdava to je Novak, koji je na neki način podredio svoju sezonu DC-u.
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ajde to, ok, pogrijesio je za dubl, desavaju se greske. Boca je samo covjek. Ali da u nedleju stavis Lajovica??? Pa to je kao da dva kauboja imaju dvoboj u podne, a samo jedan ima revolver. Dusan Lajovic je ispodprosjecan teniser. Treba to reci, posteno je to reci. Stepanek ce sa 45 godina da ga dobija pjeske.
                                Da je imao Federera, sigurno bi njega stavio. U ovom trenutku nema boljeg izbora od Lajovica. To ti je realnost

                                Comment

                                Working...
                                X