Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj tvit za Sasu Ozma

    Aleksa Zdravkovic ‏@AleksaZdravkov2 17 Nov
    @ozmo_sasa Ajde objavite tamo na B92 zasto Janko stvarno nije hteo da igra. Trazio je pare i kada mu nisu dali on se kao navodno povredio.
    A evo odgovora

    Саша Озмо ‏@ozmo_sasa 17 Nov
    @AleksaZdravkov2 Ko li samo protura te besmislice, da mi je znati?

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Ma sigurno ce igrati, nece da ostavi jos repku
      To znaci da razmislja srcem a ne mozgom nije da ga vredjam ali slazem se s ostalima na forumu sto su rekli da ga je DC mnogo kostao. Nije mi jasno koji sjajan tim

      Comment


      • Originally posted by straxx90 View Post
        To znaci da razmislja srcem a ne mozgom nije da ga vredjam ali slazem se s ostalima na forumu sto su rekli da ga je DC mnogo kostao. Nije mi jasno koji sjajan tim
        Nije on takav, da prica lose o saigracima. Uvek ce ovako pricati.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Znaci na koncu se slazemo. Na revolveraski dvoboj je izasao kauboj bez revolvera, a mogao je da izadje kauboj sa revolverom. Cisto da postoji sansa.
          Kauborj sa revolverom kog ne zna koristiti...i nikad nece znati. Dugorocno gledajuci je puno bolje sto je igrao Lajovic. Finale je izgubljeno nakon dubla i to je sasvim jasno. Lajovic je vidio na kom je nivou i mozda mu ovo pomogne da za 4-5 godina postane igrac slican recimo danasnjem Dodigu. Kao takav ce se moci koristiti u nekim mecevima. Od Ilije neces imati nista.

          Obradovic je samo birao covjeka koji ce izgubiti...
          Last edited by shminka; 18-11-13, 17:22.

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            siguran sam da se sada kaje, brejokovali bi Cesi Noleta sigurno ali bi i on njih
            Moj straxx90, mislim da si naivan. I to zestoko.

            1.
            Jesi li video sto bojana i Vladan kazu? Stvara se atmosfera da je Novak kriv. I tu atmosferu stvaraja Tipsa, Nenad, Bogdan, strasno me razocarao, Ozmo... Svaki koliko moze. Naivnom i dobronajernom Novaku treba Srdjan da ga zastiti.

            2.
            Kako to radi Tipsarevic? (Da s razumijemo, ja nisam siguran ko je kriv. On ili savez.)

            Dva i po sata je pomagao Lajovicu da se prpremi za mec i odrao se se nvijajuci za njega. I kamere su to snimile tako da svaki gradjanin vidi gdje je njemu srce. A Novak? Jedva da je glasa pustio za Lajovica. (Pricam kako ljudi gledaju.)

            3.
            Kako to radi Zimonjic?

            Place od jada da ga svi vide. I jadikuje da 'najbolji' dubl, on i Novak, nije izasao. A Novak? Nije posao ni na veceru. Zvijezda samo na sebe misli. (Opet pricam kako prosjecni neupoceni navijac gleda.)

            4.
            Kako to radi Obradovic? (Mislio sam da ga napadju bez razloga.)

            Gledaj mu izjave:

            "Ovo mi je najteži poraz, posle Noletovih na Olimpijskim igrama prošle godine, ali porazi su stubovi pobede i idemo dalje. Izuzetno nam je teško, nema goreg osećaja od poraza u finalu, to ostavlja najveći ožiljak", rekao je Obradović.
            Da li se pitas sto tu Olimpijada radi? Kakvi je doprinos dao Obradovic Novakovom nastupu na Olimpijadi?

            Znas sto se pricalo iza Olimpijade? Novak hoce da igra za sebe ali nece za reprezentaciju. Inace ne bi uzeo 7 dana odmora nego bi trenirao.

            Bogdan iz potaje, ne kako kelner, radi ljudima asocijaciju sa Olimpijadom nadjuci se da je podgrijati staro opanjkavanje.

            5.
            A Ozmo? Kako je on veleumno napisao. Takao se svega ali ne sustine da je Novak ostavljen da sam vadi kestenje iz vatre.

            Comment


            • Shminka dragi ne ides sa 2 i 7 razlicitih boja protiv dva kralja u ruci, vec ides sa nekim parom ili kartama u boji.

              Finale Davis kupa sigurno nije vrijeme kada se daje prilika nekome ko potencijalno moze biti prosjecan teniser, vec ides sa onim sto moze stetu uraditi...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Vi fkt mislite da je Bozoljac mogao dobiti

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Vi fkt mislite da je Bozoljac mogao dobiti
                  Imao je sansu, ali samo sansu sa LUDJACKIM ritmom serve.

                  Lajovic da je se lupio kakvim ludjackim dopingom ne bi imao sansu, jednostavno momak nema oruzija da naudi nekome kalibra Stepaneka..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Imao bi i ti sansu da si se nasao na terenu...ali ne bi dobio, kao sto ni Ilija ne bi...covjek odigrao 5 meceva na ATP nivou u zadnje 3 godine

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Vi fkt mislite da je Bozoljac mogao dobiti
                      Ma nema sanse da bi dobio. I taj jedini udarac koji ima, servis ne ume da iskoristi kako treba. I kako teniser koji igra dvorucni BH i FH mozeda dobije ozbiljnog tenisera, ajte molim vas

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Imao je sansu, ali samo sansu sa LUDJACKIM ritmom serve.
                        Tri seta, protiv najveceg provokatora danas u tenisu koji zna svakoga da izbaci iz koncetracije? Nema sanse.

                        Ovako znamo da Lajovic nije za duboku vodu.

                        Comment


                        • Ja da sam izasao na teren poklonio bi Stepaneku golden match, bez izgubljenog poena bi me raznio..

                          Bozoljac ima strasan servis koji ga je mogao drzati u setovima, Lajovic je morao da rudari, bez free poena. Kada imas big serve imas i sansu, nikada se serveri ne otpisuju...

                          Zamisli evo ja imam sad novac i hocu da ga ulozim u neke dionice, a treba mi neka firma koja ima vise izgleda da ostvari profit. Pa naravno da necu staviti u neku malu kompaniju koja ima neki srednji potencijal, vec cu staviti u neku firmu koja je vec tu odredjeni vremenski period, nije prevara da ne uletim u Ponzijevu shemu, i ima neku sansu da dobije neki veci ugovor i samim time veci profit..

                          Mislim miljardu primjera sada mogu smisliti fazon je da posao selektora je bio da pokusa naci promil sanse, bacanjem Lajovica u vatru, koji ni sam nije vjerovao da moze da dobije nije trazenje sanse vec skidanje gaca kako bi se moderno reklo.. Svaki matematicar koji se bavi proracunom rizika ulaganja bi ti rekao da vecu sansu ima Bozoljac od svih ostalih tenisera Srbije koji mogu da igraju mec..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Gledao sam deo treninga Ilije i Dusana pre Novakovog meca.
                            Spoiler
                            Prvi je odlican za tepih iz dnevne sobe a drugi taman za stazu u hodniku
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Tri seta, protiv najveceg provokatora danas u tenisu koji zna svakoga da izbaci iz koncetracije? Nema sanse.

                              Ovako znamo da Lajovic nije za duboku vodu.
                              Ako ces da uracunas provokacije, dodaj onda ludilo Bozoljca koje moze pozitivno da eksplodira i dobije Stepaneka glat u 3 seta? Razmisli o tome kakav je karakter Bozoljac, kada ga neko provocira u baru sta mislis sta bi uradio?

                              Da li bi bio pasivno agresivan ili bi bio instantno agresivan?

                              Ja mislim da bi razbio nos tom sto ga je provocirao nakon pet minuta...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Moj straxx90, mislim da si naivan. I to zestoko.

                                1.
                                Jesi li video sto bojana i Vladan kazu? Stvara se atmosfera da je Novak kriv. I tu atmosferu stvaraja Tipsa, Nenad, Bogdan, strasno me razocarao, Ozmo... Svaki koliko moze. Naivnom i dobronajernom Novaku treba Srdjan da ga zastiti.

                                2.
                                Kako to radi Tipsarevic? (Da s razumijemo, ja nisam siguran ko je kriv. On ili savez.)

                                Dva i po sata je pomagao Lajovicu da se prpremi za mec i odrao se se nvijajuci za njega. I kamere su to snimile tako da svaki gradjanin vidi gdje je njemu srce. A Novak? Jedva da je glasa pustio za Lajovica. (Pricam kako ljudi gledaju.)

                                3.
                                Kako to radi Zimonjic?

                                Place od jada da ga svi vide. I jadikuje da 'najbolji' dubl, on i Novak, nije izasao. A Novak? Nije posao ni na veceru. Zvijezda samo na sebe misli. (Opet pricam kako prosjecni neupoceni navijac gleda.)

                                4.
                                Kako to radi Obradovic? (Mislio sam da ga napadju bez razloga.)

                                Gledaj mu izjave:



                                Da li se pitas sto tu Olimpijada radi? Kakvi je doprinos dao Obradovic Novakovom nastupu na Olimpijadi?

                                Znas sto se pricalo iza Olimpijade? Novak hoce da igra za sebe ali nece za reprezentaciju. Inace ne bi uzeo 7 dana odmora nego bi trenirao.

                                Bogdan iz potaje, ne kako kelner, radi ljudima asocijaciju sa Olimpijadom nadjuci se da je podgrijati staro opanjkavanje.

                                5.
                                A Ozmo? Kako je on veleumno napisao. Takao se svega ali ne sustine da je Novak ostavljen da sam vadi kestenje iz vatre.
                                Sad tek video sta je rekla Bojana za lift i kolege, Novak kriv-tesko skoro pa nemoguce, a sto se tice Obradovica ja stvarno ne znam sta on radi u ekipi
                                Last edited by straxx90; 18-11-13, 17:58.

                                Comment

                                Working...
                                X