Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vule je nesto slicno ko Torlak veliki gospodin i ljudina, ali bolji igrac. Kada je prvi put bio nas clan kod navijaca je upamcen kao igrac koji na terenu daje sve od sebe.

    Sad jos da se skupe pare i pravac Albanija

    Comment


    • Ali mi nije jasno zasto zeli zavrsiti karijeru nije puno star igrac moze on jos 2 sezone odigrati bez problema.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • Mislim da je porodica razlog zbog koje zeli sto prije u penziju. Citam sad da je odbio bolju ponudu Zrinjskog i da je zbog navijaca i kluba dosao kod nas.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Vule je nesto slicno ko Torlak veliki gospodin i ljudina, ali bolji igrac. Kada je prvi put bio nas clan kod navijaca je upamcen kao igrac koji na terenu daje sve od sebe.

          Sad jos da se skupe pare i pravac Albanija
          Satro nema se para ,ne sikiraj se Batusa nam je spremio dzaba spavanje kod rodbine .
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Ma nemam ni 10 maraka sad u dzepu, ali skontat cu nesto do utorka. Samo da mi je skupit za puta, a moze se bez hrane. Zaboravio sam na tog asa, da je iz tih krajeva

            Comment


            • Hoce li sta udruzenje organizovati?


              A Vule je strasan igrac,jos cekamo napadaca

              Comment


              • Ovo centro je izbacio ponudu
                http://www.centrotours.ba/fk_kukesi_fk_sarajevo

                Za udruzenje ne znam, a ja ako budem isao idem s kombijem. Evo sad procitah na fksinfo forumu da bi mogao u nase redove doci Stevo Nikolic

                Comment


                • Nikolic dobar nije los igrac 70 utakmica 20 golova igrao za Debrecen i Otelul Galati,Borac,Spartak Trnava mislim da je ovo pravi igrac za Sarajevo.
                  Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                  Comment


                  • Dobar je Stevo, jedan od retkih napadaca u BiH koji je sposoban da bude dobar strelac u kontinuitetu
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Za nasu ligu je Higuain, ali nista jos nije zvanicno. Bilo ko da dodje od igraca koji su bili u kombinaciji je bolje rijesenje za Sarajevo, nego nesretnik Melunovic. Njega ce neko ubiti ako jos jednom zaigra u napadu kao prvi izbor.

                      Comment


                      • CARDIFF PARTNER BORDO TIMA
                        FK Sarajevo danas objavljuje saradnju sa engleskim premierligašem

                        Na vanrednoj konferenciji za medije Fudbalski klub Sarajevo ozvaničiće danas saradnju sa engleskim premierligašem Cardiffom.

                        U bordo timu su za danas zakazali vanrednu konferenciju za medije, na kojoj će javnost upoznati sa detaljima ove saradnje.

                        Cardiff je prošle sezone izborio plasman u englesku Premier ligu iz Championshipa, a vjeruje se kako bi saradnja dva kluba, između ostalog, uključivala i pozajmnice igrača.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Sad u kafic ulazi momak kojem nisu sve na broju i govori za Cardiff, normalno svi glavom odmahuju i misle da izmislja. Dolazim kuci otvaram temu FK Sarajeva i vidim ono sto je on govorio, nevjerica.

                          Valjda je doslo vrijeme da i nas pogleda neko, jos Malezijci su se pokazali kao veliki prijatelji nase zemlje i ne bi trebali izraditi.

                          Comment


                          • Nek kupe Melunovica i ne moraju vise nista ,raja se zaletila a ne zna ni u vezi cega je saradnja.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Pisu se razne stvari na portalima nemozes vise skontat sta je suplja a sta istina, valjda ce se uskoro otkriti svi detalji ugovora.
                              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                              Comment


                              • Cijele pripreme se spominje jedan napadac Slovenac, sad vidjeh u Cardiffu igra Etien Velikonja bivsi igrac Maribora. Momak je razvljivao u Mariboru. Joj kako nam malo fali da se nalozimo i ponadamo u bolje sutra.

                                Comment

                                Working...
                                X