Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by danijelkr View Post
    Glupan Letic nije znao sta mu je u ugovoru, a mogao je ko ovaj momak nositi bordo dres i igrati u klubu koji se uvijek bori za sami vrh

    Spoiler


    Adnan je pravo rijesenje u odbrani, ako se ovako nastave dovoditi igraci mozemo dosta toga ocekivati.
    Jeli potpisao ?
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • #77
      Ne znam, ali znam da je nas i to na tri godine

      Prema nekim informacijama Sesar je suspendovan i kako stvari stoje mogo bi on bez Brazila ostat.

      Comment


      • #78
        Originally posted by danijelkr View Post
        Ne znam, ali znam da je nas i to na tri godine

        Prema nekim informacijama Sesar je suspendovan i kako stvari stoje mogo bi on bez Brazila ostat.
        A i jeste mi digo živac nece da igra za Sarajevo bolje mu je da trenira sam.Pa sada i da hoce da dode netreba mu dati.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • #79
          Evo i bordo dresa:
          1014118_280927915381897_1047204208_n.jpg
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • #80
            jel ima neko link za utakmicu ?

            Comment


            • #81
              Prenos je na BHT1, ako nemas taj kanal evo linka live streama tog kanala http://www.bhrt.ba/76.html . Ako ovo ne bude ferceralo bit ce sigurno na www.firstro1.eu .

              Danas malo jaci trening ocekujem. Sastav koji je poceo protiv Slavije trebao bi istrcati i veceras, a to su Bandovic, Radulovic, Tatomirovic, Dupovac, Tadejevic, Dzakmic, Cimirot, Suljic, Haurdic, Todorovic i Melunovic. Ne vjerujem da ce Husref nesto vise eksperimentisati, ali bi volio da Suljica stavi na klupu, jer je ponovo poceo sa sranjima.

              Comment


              • #82
                Ekipa dobra samo da oce Melunovic ubost barem jedan ili dva gola tacno bi zaplakao.
                ....a promo je strasan.
                Last edited by _cortex_; 04-07-13, 10:05.
                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                Comment


                • #83
                  UEFA povecala premijer za klupska takmicenja, tako smo vec dobili 120.000 €, prolaskom u drugo dobili bi dodatni 130.000 €, a prolaskom u trece novih 140.000 €. Znaci realno je da 390.000 € zaradimo od Europe u ovoj godini.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by danijelkr View Post
                    UEFA povecala premijer za klupska takmicenja, tako smo vec dobili 120.000 €, prolaskom u drugo dobili bi dodatni 130.000 €, a prolaskom u trece novih 140.000 €. Znaci realno je da 390.000 € zaradimo od Europe u ovoj godini.
                    zaokruzimo na 400.000 €, + karte,tv prava, itd.

                    Ako sve bude bilo kako treba zaradicemo vise od Zeljeznicara.
                    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by _cortex_ View Post
                      zaokruzimo na 400.000 €, + karte,tv prava, itd.

                      Ako sve bude bilo kako treba zaradicemo vise od Zeljeznicara.
                      Kvaris temu ruznim izrazima .
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • #86
                        Momci losa tekma nema se sta pricati, Melunovic da se izrazim sranje od igraca prvih 20 minuta dobro nakon toga neka druga ekipa Radulovic slabo,Suljic lose,Haurdic isto pospan, Cimirot dobar na pocetku kasnije neki sutevi u publiku, sve u svemu losa igra protiv ne kvalitetnog tima koji nije centar presao.

                        Trebali smo fino brate da dode Husref da uzme 5-6 nas sa tribine i da to odradimo 7:0.

                        P.S
                        Bijesan sam na igrace!!!!!!
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • #87
                          Da sam ja bio napadac zabili bi bar 3,4 komada,spic hitno potreban.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • #88
                            Bez spica nista,jedno veliko nista.

                            Nemam sta pricati,tek o nadanjima i ocekivanjima nakon dovodjenja napadaca.Do tada ce potojati sansa da nas konobari izbace

                            Comment


                            • #89
                              Uvijek kad se lose odigra ima se dosta toga reci i napisati. Znalo se pred utakmicu da mi nemamo napadaca kvaliteta koji dolikuje Sarajevu, ali da u ekipi nemamo napadaca koji ne moze zabiti vise od jednog gola amaterima, e to nisam znao.

                              Po meni ima nekoliko razloga zasto se sinoc nije odigralo kako treba husrefovo slijepo vjerovanje pojedinim igracima, trkacki smo bili prelosi (da si ih samo natrcao zabili bi 5 golova) i neznanje.

                              Cijelim pripremam Husref forsira Haurdica na poziciji iza napadaca, sto ovaj ne zna igrati i jos povrh svega on je nespreman igrac koji ne moze skontat da je pauza koju je on imao ne moze tako lako nadoknaditi. Husref se zali da na toj poziciji nema igraca, a u ekipi ima igraca koji je cijelu karijeru to igrao Osmanagaica. Koji nije dobio sansu da se na toj poziciji pokaze. Imao je jedinstvenu priliku to sinoc isprobati, a Haurdica staviti na desno krilo gdje je dosta opasniji, ali on nicim izazvan od prve minute stavlja alkosa Huseinbasica koji nicim nije zasluzio da dobije to povjerenje. Husref bi trebao svoj autoritet pokazati na Dzakmicu koji i nakon ovih priprema izgleda ne spremno i pocinjati sa Cimirotom i Radovcem (Kovacevic) u prvih 11. Jer klupa dosta toga lijeci.

                              Ne znam jesu li pripreme toliko bile jake da su vecini igraca noge bile toliko teske da nisu mogli izdraziti 60 minuta. Tako se Marijo Tadejevic u 60 i nekoj minuti vukao po lijevoj strani, a da prije toga nije nijednom kvalitetno istrcao po strani. Vec sam spomenu losu trku Haurdica i Dzakmica, a tu se jos treba dodati losa partija Radulovica koji je isto tako bio prespor, trom i nekonkretan.

                              Mene je sinoc odbrana zabrinula pogotov maloumni prekrsaji Dupovca koji kada treba biti agresivan to ne pokazuje, a suprotno da. Isto tako Tatomirovic kad prima loptu isto ko da je 100 protivnicki igraca oko njega, toliko se uspanici.

                              Jedine svijetle tacke su Cimirot i Radovac.

                              Comment


                              • #90
                                Prvih 20 minuta ja kontam dobro ovo solidno igraju idu lopte tacna dodavanja,fino su i dizali loptu imali sansi ali nakon toga lom jednostavno druga ekipa.
                                I haj sve nemamo srece,sudija nas za**baje al su se desavale stvari koje apsolutno su smjesne.

                                -Prvo sto sam primjetijo su centar suti od 11 kornera veci broj njih je preletio jedanesterac tako i kada idu kontre Radulovic i Suljic ubacivali lose skroz tako i oni iz kornera.

                                -Kada ide kontra 6 igraca se uvuce svi na jednom mjestu i lopta stalno ih preskoci,nigdje nikoga ko bi docekao tu loptu.

                                -Mi imamo loptu likovi nam bukvalno dodaju loptu nasi se USPANICE,nema nikakve ideje gdje sa loptom.(npr. Cimirot je nekoliko puta okinuo loptu preko gola bezveze.)

                                -Situacija u zadnjoj linij je u najmanju ruku kriticna 4 igraca nemamo njihovu zamjenu ovo se mora krpiti.Strah me kakvih suspenzija i povreda sta bi onda.

                                -Melunovic los nema se sta vise tu pricati,gledao sam ga pazljivo nezna sa loptom,na sredini terena primi loptu odma mu je uzimaju nema nikakve atraktive,ideje jednostavno ne razmislja o igri.Pod hitno regulisati.

                                -Spic neophodan sinoc da je bio Karic samo da naleti na loptu dali bi vise golova, mislim da smo juniore sve doveli da igraju ovo bi bilo znatno bolje.

                                Imali negdje snimak tekme slucajno ????

                                Danas sam cuo i jednu dobru vjest neznam dali je istina ali radi se o bivsem igracu Hajduka iz Kule, Petrolula, Maribora i Suphanburija, Nikola Komazec pred potpisom je za naš klub.
                                Last edited by _cortex_; 05-07-13, 14:54.
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X