Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Sarajevo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    Na tv san marino ce sigurno biti prenos, znaci bit ce streamova. Meni nece trebati prenos jer cu ako Bog da biti prisutan na stadionu Olimpico u San Marinu
    Svaka cast
    Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

    Comment


    • Nisu losi novi dresovi ali ja cu uzet bordo .
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Galatasaray-New-Jersey-12-13.jpg

        Slicni pravo
        Last edited by _cortex_; 07-07-13, 22:51.
        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

        Comment


        • Selimovic: "Nismo postigli dogovor sa Travnikom oko Kovacevica jos uvijek otvoreno za pregovore".

          Vule Trivunovic pred potpisom za Sarajevo, uskoro bi trebao potpisati napadac.
          Last edited by _cortex_; 10-07-13, 15:40.
          Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Na tv san marino ce sigurno biti prenos, znaci bit ce streamova. Meni nece trebati prenos jer cu ako Bog da biti prisutan na stadionu Olimpico u San Marinu
            Ništa, bićemo osuđeni na UEFA-in šturi i neredovni tekstualni prenos..

            I, btw; 11.07.1995 - never forget, never forgive!
            Last edited by ; 11-07-13, 10:22.

            Comment


            • Zavrsi i ovo pretkolo hvala bogu.Igra nije bila losa realno gledajuci,Radulovic me razocarao kao i standardno Dzakmic oni su odigrali po meni losu utakmicu naravno pored neizostavnog Meluna koji nije opravdao i poboljsao igru vec se nije opravdao ni kao napadac lose pravo.

              Kukesi sljedeci protivnik, u opste nebrinem i ne obazirem se na ove price uvjeren sam da ce Divovi pristupiti njima ozbiljnije nego Libertasu.Kvalitetnij i bolji smo stoga ocekujem trece pretkolo.

              2 napadaca su u pregovorima sa Sarajevom jedan ce potpisati ugovor ili ko zna mozda obojca.

              Evo igraca koji su slobodni,bez kluba....pa ko zna.

              Safet Nadarevic
              Vule Trivunovic
              Darko Maletic
              Stevo Nikolic
              Damir Mirvic
              Last edited by _cortex_; 11-07-13, 23:10.
              Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

              Comment


              • Kad je Haurdic na pocetku ''samo'' podigao loptu preko zivog zida , mislio sam napokon smo ih na vrijeme naceli. Kasnije nasi stali i bas se vidjelo da nisu imali volju, to se najbolje vidjelo kod primljenog gola kad se nisu uspjeli dogovoriti ko ce krenuti na loptu. Reakcija Bandovica nije bila na nivou. Nista konkretno se nije desilo sve do pred kraj kada je Todorovic prvo bacio jednog igraca i onda sprzio loptu u nebranjeni dio.

                Igraci na poluvremenu ispraceni sa skandiranjem IGRAJTE P*CKE! Malo su se kasnije i trznuli, bilo je lijepi prilika i progravanja, ali kad u napadu imas Melunovica nema tu gola. Govore neki ima momak prevelik pritisak na ledjima, pa gledam ga na zagrivanju sa peterca suta glavom (niko oko njega) loptu, a ona je vise otisla ka aut liniji nego stativi. Melunovica je pratio Radulovic koji jednostavno nije mogao nista stici ni u odbrani ni napadu. Onda kad je pokusao primiti loptu i ta ista se odbila od njega neki deset metara je bilo bas zalosno.

                Ovaj dvomec nije neko mjerilo nase snage, ali nam je pokazalo ponovo gdje skripi. Jos da napisem da je posebnu podrsku navijaca u drugom poluvremenu dobio Asmir Suljic.

                Sto se mene tice proveo sam dva super dana na jadranskom moru (Lido Adriano i Rimini) i imao sam sta vidjeti u San Marinu, tako da je i pored lose igre dojam za ovu utakmicu odlican

                Comment


                • Ne znam jesil primjetio kolko je Radulovic los,mali Culov je Maicon za njega.Uopste se ne nadam prolasku protiv Albanaca prelosi smo.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Protiv amatera smo se mucili,ne zelim da gledam kako ce to ici protiv profesionalaca

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Ne znam jesil primjetio kolko je Radulovic los,mali Culov je Maicon za njega.Uopste se ne nadam prolasku protiv Albanaca prelosi smo.
                      Kada bi igraci pristupili igri ozbiljnije sa vise zelje i sa promjenama u sastavu (po meni Radulovic,Dzakmic i Melunovic nisu za prve postave) mogli bi mirno spavati.Ali mislim i da ovako bi mogli "ubosti" prolaz u trece pretkolo,Karic ce sigurno igrati protiv albanaca kada bi Husref ubacio Radovca umjesto Dzakmica imali bi jacu ekipu.Jucer se Dzakmic nasao u situacij za gol gdje je mogao birati gdje da suta a uputio na go neki pileci udarac ne opravdava epitet kapitena niti igraca koji bi igrao u prvih 11.
                      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                      Comment


                      • Emir Hadzic postigao gol i upisao asistenciju u debiju. Nastavlja kako je i stao.
                        Sretno majstore da i dalje zabijas pa da nam se vratis aBd.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Radulovic je jedno veliko razocaranje, bas sam mislio nakon Maribora i Rotora da smo dobili pravog desnog beka, ali ove dvije utakmice su pokazale da je njegovo mjesto na klupi.

                          Emir Hadzic najveci profesionalac koji je igrao u Sarajevu, takvih je malo danas u nasoj ekipi. Nek mu je sa srecom, da zabije isti broj golova kao i prosle godine za nas.

                          Comment


                          • Ako Vule Trivunovic dode on na poziciju Tatomirovica a Tatomirovic na beka, Radulovic na klupu (mada momak nije ni igrao puno utakmica da bi presudili nije bio ni puno los ali ni dobar i nije pokazao puni potencijal ali nama treba tim potpuno spreman za ligu stoga ima vremena za njega jos da se pokaze.)
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • Trivunovic dolazi,bar je jedna linija sada zakrpljena idemo sad po napadaca.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • "Dogovorio sam sve detalje oko dolaska u Sarajevo, a ugovor bih trebao potpisati u ponedjeljak. Igrat ću još jednu godinu i u bordo dresu ću završiti karijeru što me izuzetno raduje", kazao je Trivunović.
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X