Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fica set

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Ja sam procitao na jedan makedonski sajt, i to dosta pouzdan. Nzm, mozda su pogresile...
      http://en.wikipedia.org/wiki/2014_Davis_Cup

      imas ovde bas sve fino objasnjeno, a imas i raspored za dalje po sesirima za ove koji su ispali.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Moji miljenici danas na visini zadatka, ponosna sam na njih šteta što ovi mečevi nemaju nikakav značaj za konačan ishod ovog susreta, ali njima ovo puno znači! Bravo momci
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Damir rutinski

          Ušao je u ritam tek u 3. setu, prvi put za komplet vikend...podloga mu nikako ne leži...na slice nije imao nikakav odgovor, milion BHa je spucao u mrezu i vani po paraleli...baš nikakav ...a i nos ga je cini mi se zezao, kao da je bolestan malo...

          u trecem setu je Neno došao iza Amera i tu je Jakupovićeva nada umrla

          Atmosfera u dvorani nevjerovatna, nešto slično odavno nisam doživio

          A jeste, svi se zavale u stolicu, a ja pokušavam da ispravim ledja

          Comment


          • Pratili smo te shminka, imamo velike planove sa tobom. Mora to malo glasnije

            Comment


            • to možeš pričati kada dodjes da gledaš tenis uživo, ni tebe ni ajnštajna za cijeli vikend ni blizu Mojmila

              Comment


              • Nisam ostao imun na ovu promjenu vremena ,sve me boli Ali Ajnstajn nema nikakvo objasnjenje

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  A sad mec najinteresantniji mec citavog vikenda: Kalos-Fabio
                  Hoće li opet biti cepanja majice?
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Kad bude vremena ici ce tenis da se gleda
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Bravo momci, ovo će im puno značiti. Makar senismo obruklai sa nijednom pobedom. Fića odličan igrač, može da bude solidan igrač u budućnosti. Šteta što Duci nije dobio Wawu pa da ovaj treći dan ima neki značaj, ovako oni ušli sa rezervama. U svakom slučaju ne sme da se ospore ove dve pobede danas, još jednom bravo mmci.

                      Kada već nismo imali šanse, nije trebao da se zove Zimonja, u petak je trebao da igra Fića a dubl Fića i Duci. Ali šta da se priča kad kelner ne ume da napravi taktiku ko da da igra.

                      Comment


                      • Nemate pravo glasa, navijači

                        Comment


                        • Sad bi Filip trebao da udje u top200.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Originally posted by stefan12 View Post
                            Sad bi Filip trebao da udje u top200.
                            Duci već u top100 a Fići fale 5,6 poena za top200

                            http://live-tennis.eu/

                            Comment


                            • Italija strasno blizu da prodje dalje, Fonjini treba samo da zadrzi jos 2 svoja servis gema.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Grešan li si Bogdane Obradoviću Boco, mnogo si grešan.
                                Ogrešio si se o Filipa Fiću Krajinovića što ga ne pusti na Starca da te ni Dunav, Sava i sve Morave oprati neće.
                                Ostavka!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X